Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Vrillon - mesaj, presupus, de la extraterestri receptionat in UK, 1977

Creat de Kbal, 01 Martie 2009, 18:15:46

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

M!h@!

bai Alx lasa ironiile pentru pasarile migratoare.....daca asta e parerea mea o spun sau ma rog o scriu....care e prb ta de ma faci spargator de seminte...tu esti cumva vreun medium sau clarvazator sa sti adevaru...de esti asa sigur...normal ca nu se poate sti...ca de teorii lumea e satula si de cei care se rup in figuri de desteptii ce se cred....asa ca te rog las-o mai moale cu rautatile :wink:
Numai bine :rainbow:

alx

Citat din: alx din  04 Martie 2009, 14:34:40
si asta e teoria ta de spargator de seminte pe forumul asta...

Citat din: M!h@! din  04 Martie 2009, 17:42:13
tu esti cumva vreun medium sau clarvazator sa sti adevaru...

sa inteleg ca te-am ghicit?  :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

M!h@!

Alx esti comic :lol:.....gaseste  alt loc sa vinzi seminte :-P...lasa ironiile ca se rupe ceva in tine... :wink:

spooky

@M!h@!

hai sa dezbatem problema si sa nu discutam despre seminte...

in primul rand sa-ti urez bine ai venit pe forum.

totusi, cand faci o afirmatie precum ce a zis alx nu este demostratie ci este o teorie, te-as ruga, acum si pe viitor, sa elaborezi mai pe larg. sunt persoane pe acest forum cu o vasta experienta in diferite domenii. alx se intampla sa se priceapa foarte bine la ceea ce a zis.

a discredita imediat o demonstratie ca fiind o simpla teorie constituie o ofensa la adresa unor oameni care se chinuie sa demonstreze si nu e tocmai placut cand apare cineva si spune, uneori chiar fara a verifica informatiile sau a da atentie a ceea ce se zice, ca e doar o teorie.

o zi buna.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

M!h@!

Salut Spooky
Poate ca am intrecut si eu masura ,dar asta nu inseamna daca are o varsta sau experienta trebuie sa fiu luat peste picior....Ma respecta Il respect...Eu pur si simplu mi-am dat cu parerea...Suntem oameni liberi si cu responsabilitati de asemenea dar cu dreptul la opinie...Nu are de ce sa  considere o ofensa la adresa lui ...Nu sunt un geniu dar sunt multe lucruri de care omul habar nu are si poate ca este mai bine asa...Raspunsurile nu se afla numai in carti sau laboratoare ....
O zi buna si tie Spooky :rainbow: