Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Stare Constanta de Conflict.

Creat de baaron, 03 Martie 2006, 12:58:45

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

ryn


baaron


Skywalker

Pai, cate beri poti duce. Nu se mai numara  :-D

baaron

Hai ca-i tare poza lui Jackie :lol: :lol: :lol:

Ronin

Oooo... nu chiar asa multe... pai ce se mai alege de 'projectul' nostru...?!
Aaa... non alcolica... e OK.

Asa ca o paranteza... pe cate masini sau... motoare , ne putem baza...?

Ronin
http://ordinulnegru.blogspot.com/
În timp ce toti oamenii accepta realitatea obiectelor, care sunt perceptibile simturilor lor, Socrate are o atitudine dispretuitoare fata de oamenii, care cred ca pentru a deveni reale lucrurile trebuie sa fie palpabile.

Skywalker

Propun sa discutam despre project la topicul destinat expeditiei, de la sectiunea OZN-uri in Romania. Avem acolo mai multe variante de locatzii. Supunem la vot unde vom merge?

ryn


baaron

#22
Propun sa ne intalnim la Cafeneaua Actorilor de langa Teatrul National (Bucuresti)...O cafea...o citronada....vedem noi...:)

TurnusX

Era 40000 o cafea acolo acum 2 ani! Ce am chelit? Sunt student, deci prin definitie sarac lipit pamantului. Stiu eu un loc de-i zice The Jack pe calea Grivitei. Fara galagie pe fundal, muzica de mers pe Route 66 si uneori fete simpatice. :)

Skywalker

Jackie28t a scris:
Citat
Citat din mesajul lui: TurnusX din Astazi la 07:47:45 pm
Fara galagie pe fundal, muzica de mers pe Route 66 si uneori fete simpatice.
Hmm,suna bine....eu sunt deacord cu ''TurnusX'' baieti
Da,cine-mi plateste avionul pana acolo?

Bine, hai ca eu nu cer avion pana acolo. Cine-mi plateste trenul pana la Bucuresti? :?
Daca voi, bucurestenilor, va adunati la un local sa discutati, atunci vreau sa organizez si eu o intalnire cu cei din Timisoara. Mai e cineva din TM?


ryn

Pai sa vedem... Locatia de preferat un loc linistit ca sa putem sa ne intelegem unii cu altii. Aleasa o data care sa avantajeze pe toti. Cei din alte orase fara posibilitati financiare sa spuna cat costa deplasarea si sa ii ajutam cota parte, sau gasim o modalitate de a facilita deplasarea lor. Cei din alte tari se vor multumi cu o videoconferinta, de acea prefer o locatie care sa aiba si net gen Orhideea (cei din alte tari vor plati dublu berea pusa in fatza camerei video cat si fiecare miscare la cerere a camerei dupa OZN cu picioare lungi  :-D ). Ce ziceti?