Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Capacitãþile neobisnuite ale corpului uman

Creat de CHIP, 11 Decembrie 2008, 07:24:01

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

CHIP

La doi ani are un IQ de 160, similar cu cel al savantului Stephen Hawking

http://www.ziua.ro/news.php?data=2009-06-09&id=30146


CHIP



jasmin3

hi! sunt noua pe forum... in fine... despre vise ce parere aveti? adik sa aveti un vis iar a doua zi sa fie intocmai cum ati visat?adik eu am patit si ns... e un har sau un simplu semn...

CHIP


CHIP


Tayka

ªi eu ºtiam pe unul care avea capacitãþi neobiºnuite ale corpului.. deºii n-avea mâini ºi nici picioare bãtea ..toba..
 
Tot ceea ce este fundamental diferit deranjeaza ordinea stabilita (Jean Piere Petite).

CHIP

Citat din: Tayka din  06 Octombrie 2009, 22:27:54
ªi eu ºtiam pe unul care avea capacitãþi neobiºnuite ale corpului.. deºii n-avea mâini ºi nici picioare bãtea ..toba..
 

Explica-ne mai detaliat cum batea cunostinta ta toba .

Tayka

Tot ceea ce este fundamental diferit deranjeaza ordinea stabilita (Jean Piere Petite).

lylyt_ice

hai mai TayKa, chiar asa de imposibil ti se pare? Care-i pana la urma capacitatea neobisnuita, poate ca ar fi mai bine sa discuti cu baietii de pe forum pe MP despre aceste nedumeriri ale tale... :cry:
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

CHIP


CHIP