Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Amprenta demonului in Jerusalem

Creat de extrateresru_ro, 17 Noiembrie 2008, 15:32:39

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

extrateresru_ro

Am citit in articolul scris de evreul Jerry Golded,in care explica grafic,simbolurile iluminati in orasul Jerusalem,ceia ce supune ca aceasta gigantesca constructie a fost construita pentru intronarea antihristului, ce trebuie sa se introneze in acest oras.
Golden explica cum fam.Rothcild au finantat si dirijat constructia "tribunalului suprem"din Israel in Jerusalem,si il placara cu simboluri iluminati. In partea stanga a cladiri se poate vedea foarte bine"OCHIUL CE VEDE TOT"

http://aukina4israel1.multiply.com/journal/item/775/Roots_of_evil_in_Jerusalem
am incrededere in fiecare OM,dar nu am incredere in diavolul din el.

alx

Citat din: extrateresru_ro din  17 Noiembrie 2008, 15:32:39
Am citit in articolul scris de evreul Jerry Golded,in care explica grafic,simbolurile iluminati in orasul Jerusalem,ceia ce supune ca aceasta gigantesca constructie a fost construita pentru intronarea antihristului, ce trebuie sa se introneze in acest oras.
Golden explica cum fam.Rothcild au finantat si dirijat constructia "tribunalului suprem"din Israel in Jerusalem,si il placara cu simboluri iluminati. In partea stanga a cladiri se poate vedea foarte bine"OCHIUL CE VEDE TOT"

so what ??????????????????? 
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."