Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

lumini stranii in washington pe 3 octombrie 08

Creat de zaharosu, 05 Octombrie 2008, 21:34:05

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

romulus

Citat.....eu personal cred....plus ca am si vazut
Ce ai vazut monser? Poti spune rogu-te ?
Poate c'o  fi mai interesant decat chestia cu luminitele clipocitoare,  au  ba,  de pe falusul lui Ob(s)ama ....
Am zis !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

M!h@!

Scuze Romulus dar asa ceva nu se poate explica in cuvinte.....iar cand vad atata ignoranta parca nici macar sa incerc sa mai povestesc nu imi arde :|......Iti dau un sfat...Daca deschizi bine ochii vei vedea care este adevarata realitate !!... :rainbow:

adi_drula

...si cu cat te uiti mai mult si mai atent, cu atat cresc sansele sa vezi... ceea ce-ti doresti sa vezi :D Daca tot ai zis "Sunt pe planeta de milioane de ani......dar cat va exista guverne secrete si mass-media nu se va deszvalui prea curand..... ufo.....eu personal cred....plus ca am si vazut...bn unii zic...mai ales daca nu cred ca am vedenii...dar o sa vina momentul cat de curand sa nu mai rada cand o sa vada cu ochii lor... rolleyes" - adu si argumente. Pot si eu sa vin aici sa zic "bai sunteti tampiti toti ! cerul e verde-deschis spre roz noaptea da sunteti voi ignoranti si ticalosi"
Asta ma enerveaza cel mai mult - sunt cate unii care vin si sustin o chestie pana in panzele albe fara sa o argumenteze si cei care cer argumente sunt catalogati drept dobitoci.

M!h@!

salut adi_drula......dar ai inteles gresit...nu am zis ca toti sunt ignoranti sau tampiti....."intr-o padure inflorita mai sunt si uscaciuni"...numai ca unele lucruri din pacate chiar nu se pot explica in cuvinte....in ziua de azi numai bani..cate 2-3-5 tel mobile.....cat mai mare garaju....iar cand se spune ceva interesant ...cel care o spune e luat la misto sau in ras.....la asta m-am referit cand am spus "ignoranti"... :rainbow:

adi_drula

M!h@! am cerut argumente. Atat si nimic mai mult. Personal nu imi permit luxul sa cred orbeste in orice imi spune unul si altul. in momentul in care ai argumente logice... sunt gata sa cred orice

M!h@!

Chiar daca nu vei crede iti voi descrie macar ca ce am vazut asta vara....(sunt  zeci de oameni care au vazut dar nu o spun din 2 motive: 1 pt ca sunt amenintati iar 2 pt ca sunt crezuti nebuni)...era sa zic 1-2 noaptea... si nu stiu ce mi-a venit sa ma uit pe geam......pe cer(era senin) am vazut un obiect in forma de trabuc(sunt celebre formele astea) nu se auzea nimica(geamu era deschis la caldura care era :roll:)...avea 3 culori verde, rosu si albastru....care tot se aprindeau se stingeau....si o viteza foarte mica.....nu avea cum sa fie un avion sau elicopter....totusi astea fac zgomote mari....plus ca m-am uitat si cu binoclu....si sansele de pacalirea a ochiului sunt mai reduse ....mai mult de atat nu am cum...alta e sa vezi iar alta e sa explici....

M!h@!

Si este ceva normal sa nu crezi in orice auzi.......pana nu ai informatiile necesare....sa nu crezi ca sunt acea persoana care intra pe youtube vede un filmulet cu omuleti verzi si gata cred ca exista ...sau cum ai zis tu"si cu cat te uiti mai mult si mai atent, cu atat cresc sansele sa vezi... ceea ce-ti doresti sa vezi "...nu sunt acela sa fie atat de disperat incat sa am si vedeni sau orice vad pe cer sa fie OZN....eu doar vreau sa aflu adevaru  despre lumea asta...dar nu cred ca o sa aflu vreodata pentru ca nu o sa fiu lasat.....au mai incercat si altii si au platit si cu propia viata...dar macar sper... :rainbow:

M!h@!

#22
era sa uit .... :-D...OZN nu se rezuma numai la fiinte,entitati extraterestre.....totusi sunt si OZN-uri create pe Terra chiar de oameni.......sunt testate de pe timpul nazistilor...asa ca nu orice OZN are la bord neaparat "omuleti verzi" :-).... :rainbow: