Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

UFO in Polonia : Zdany, 8 ianuarie 2006

Creat de Shadowman, 16 Septembrie 2008, 20:16:35

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Shadowman

  Citind mesajul lui Emil_48,care ne-a povestit sumar,fara prea multe amanunte,intimplarea prin care a trecut ( contactul cu "sfera" si revederea acesteia in Dunare,vezi linku-ul : http://www.rufon.org/forum/index.php/topic,2070.msg37273.html#msg37273 ) mi-am amintit de-un caz,foarte interesant, petrecut in Polonia, in ianuarie 2006... O sfera cu diametrul de aproximativ doi metri, aparent metalica, a "imobilizat" doua masini pe sosea,timp de 8 minute ! Dupa disparitia obiectului,masinile au putut pleca fara probleme...!
  Mai in gluma,mai in serios,ozn-urile sferice de aproximativ doi metri diametru,ne pot influenta in moduri neasteptate...!  :ufo:
  Puteti citi si viziona fotografiile la adresa : http://www.ufoevidence.org/photographs/section/recent/photo411.htm

PS : EMIL_48 ,te asteptam cu mai multe detalii...
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

EMIL_48

buna..... revin   cu  cateva  detalii  ale  sferei   pe  care  eu  am  pus  mana  stanga  ...
.deci  avea  un  diametru  de  1,5m  si era  din  piatra  <  asa  o  vedeam  eu>  am  comunicat  telepatic  cu <ea>    de vazut  in  jurul  ei   nu  am  vazut pe  nimeni  ...
...dupa  ce am primit comanda de  a  pune  mana  pe  ea  am   simtit  ceva  furnicaturi in  tot  corpul....ma  incalzeam  asa  simteam  ....
..la  cateva  zile  dupa intanlirea  avuta  , am  incercat  din  nou  ,in  acelasi  loc  dar  ....nimic  nu  mai  era  ...
..dupa  aceasta  intanlire am  fost  in  stare  de  dedublare  in  CHINA ...de   2  ori  in   cateva  locuri  foarte  frumoase  si  benefice  .
  ...este  foarte  frumos  si  placut sa   calatoresti asa  ...numai  cine  a  calatorit  poate sa  inteleaga,  o stare  de   beatitudine  si  de  multumire  te   copleseste  ,greu  de explicat...
     Am  mai  condus  eu   alte  persoane  in  transa  fiind  la  piramide si in  alte locuri unde  se  fac pregatiri spirituale   de un  anume nivel ,  nu  putem  patrunde  undeva  daca  nu  esti   pregatit  nu  ai  o   anume  vibratie  si poate    o  anume  karma...
....o  sa  mai  revin  .... :ufo:

EMIL_48

 Citat 

--------------------------------------------------------------------------------

  Citind mesajul lui Emil_48,care ne-a povestit sumar,fara prea multe amanunte,intimplarea prin care a trecut ( contactul cu "sfera" si revederea acesteia in Dunare,vezi linku-ul : http://www.rufon.org/forum/index.php/topic,2070.msg37273.html#msg37273 ) mi-am amintit de-un caz,foarte interesant, petrecut in Polonia, in ianuarie 2006... O sfera cu diametrul de aproximativ doi metri, aparent metalica, a "imobilizat" doua masini pe sosea,timp de 8 minute ! Dupa disparitia obiectului,masinile au putut pleca fara probleme...!
  Mai in gluma,mai in serios,ozn-urile sferice de aproximativ doi metri diametru,ne pot influenta in moduri neasteptate...!............................................................


rew.....  astept  ca  Dul  general  EMIL  STRAINU  sa-si  formeze    echipa  si  eu  cu  drag   am  sa  ma  alatur  cu  tot  ce  am  si   stiu... 
..  numai  bine  tuturor... 

calator astral

Emile, nu are nici o echipa omonimu Strainu, dar dezvolta: ce ti-a facut domne "aia" ? Nu cumva...   :abduct:

EMIL_48

Asa  este... si  nu  regret  aceasta  intanlire....
tu  crezi  ca  intereseaza pe  cineva  cu   adevarat  ?
  numai   glume  de  prost  gust  si multa  ironie.....asa ca    stau  si  eu  si  citesc   la  fel  ca  multi  dintre   voi  ... 
  poate  este  mai  bine  asa  ..?