Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

TVR2 - Ora de ºtiri, 11.09.2008 ora 21:30 - Despre 11 septembrie 2001

Creat de Nox, 11 Septembrie 2008, 16:30:41

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Nox

În aceastã searã Paul Dorneanu este invitat la TVR2, la Ora de ºtiri, orele 21:30, unde se va discuta despre atentatele de la 11 septembrie 2001.
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

lylyt_ice

 Hmmm..! eu nu am apucat sa vad nimic, prin mai multe incercari, aveti voi ceva?
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

Nox

Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

lylyt_ice

 cei cu "streangul de gat"..........!!! au intotdeauna "ULTIMUL CUVANT" si CEL MAI MULT DE ARGUMENTAT"...!!! Bravo Paul...!!! TU, ai incercat tot ce ai putut...!!!
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

Cyberdog

Stati un pic, ce s-a discutat de fapt despre 9/11? Intrebarile "pertinente" puse de redactorul emisiunii ( vreo trei platitudini daca imi aduc eu aminte bine ), au fost de un "profesionalism" deosebit. Ha, ha, ha!
Ce discutie despre 9/11 e aia care tine 8 minute si 54 de secunde, timp in care 3 oameni isi dau cu parerea. Iar atunci cand Paul a inceput sa spuna cate ceva, se trezeste "moderatorul" ca nu mai are timp....
Ma doare capul deja!
Iar Luca Niculescu ala cine mai e? N-am vazut de multicel un tip din care sa rabufneasca  atat de evident tupeul, demagogia declamata si mediocritatea slugarniceasca! Vorbea despre ce simt americanii  de parca tocmai se repatriase dupa vreo 30 de ani de USA ... Iar lumea il asculta, ca deh, are cravata...Bleah!

dedeiu

Gigi ala de langa paul spunea "chestii" ca sa fie, iar paul cat de cat a incercat dupa opinia mea sa-si spuna parerea cat de cat.