Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Marte, falsificat de NASA

Creat de Serban M, 03 August 2008, 22:18:18

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

calator astral

am fost fata-n fata cu un urs cît "casa", iar unui prieten d'al meu LEUL i-a mîncat un brat...e bine sa recunoastem uneori greselile din anumite fraze spuse la repezeala.5 metri e exagerat (as spune 280 cm ptr femei si freo 3 m 3 m20 pt masculi).

StarDust

Va referiti cumva la ursii de pe Marte? Cei care ni-s ascunsi de catre NASA? Reveniti la subiect!
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16

jean

  Urs, gorila pt. unii tot aia e.  :lol: Multi nu inteleg ca in conditiile actuale de pe Marte nu poate exista viata asa cum o cunoastem noi pe Pamant. A se vedea zone de pe Pamant cu temperaturi scazute si peisaj asemanator. NU traieste nimic acolo este pustiu. Chiar daca ar trai fiinte vor fi foarte mici. Gandacei, bacterii, virusii ceva. Sau pentru anumite perioade de timp, posibil si unii vizitatori de prin alte parti ale galaxiei. Asta in plan fizic. In alte planuri realitatea putand fi alta.
Adevarul este dincolo de noi

calator astral

Citat din: jean din  16 Martie 2010, 11:01:12
  Urs, gorila pt. unii tot aia e.  :lol: Multi nu inteleg ca in conditiile actuale de pe Marte nu poate exista viata asa cum o cunoastem noi pe Pamant. A se vedea zone de pe Pamant cu temperaturi scazute si peisaj asemanator. NU traieste nimic acolo este pustiu. Chiar daca ar trai fiinte vor fi foarte mici. Gandacei, bacterii, virusii ceva. Sau pentru anumite perioade de timp, posibil si unii vizitatori de prin alte parti ale galaxiei. Asta in plan fizic. In alte planuri realitatea putand fi alta.

buna jean. Hai sa dezvoltam acest subiect : la care "planuri" te referi ?

jean

 Nu cred ca este locul potrivit la acest topic. Eu mi-am mai spus parerea pe undeva pe aici. Acolo am explicat si ce imteleg eu prin alt plan.
Adevarul este dincolo de noi