Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Sugestii pentru forumul RUFOn din partea membrilor!

Creat de apokryphos, 19 Februarie 2006, 23:14:27

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Cum doriți a se continua în privința sistemului tip ''Likes''?

Sistem doar cu Likes (acordarea de aprecieri doar pozitive)
2 (12.5%)
Sistem cu Like și Dislikes (acordarea de aprecieri pozitive și negative)
13 (81.3%)
Sistem fără acordare de aprecieri
0 (0%)
Sistem doar cu Dislikes
1 (6.3%)

Numărul total de membrii care au votat: 16

Votare închisă: 26 Martie 2020, 17:40:41

ryn


Shadowman

Citat din: aswotim din  10 Aprilie 2006, 00:11:15
Si sa nu le facem noi harti, de asta se ocupa spionajul strain, de altfel...





Se pare ca mai rapizi decit "agenturili straine" au fost cei de la Google...
Pentru cei interesati sa-si vada caminul in care locuiesc,locul in care lucreaza,
parcul in care se plimba ,supermarketul din cartier si multe altele le recomand
instalarea programului "Google Earth"...O versiune free o puteti gasi la adresa :
" http://earth.google.com/downloads.html "...Din citeva click-uri de mouse si alte
citeva rotite de scroll puteti vedea intreaga planeta...Vizionare placuta !
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

prosecco

hai salut

o mica greseala am gasit :grin:

NU mai potimodifica acest mesaj pentru ca limita de timp pentru editare a trecut.


mi-a aparut cand am vrut sa modific ceva :p

silverstar

Aici, pe acest forum, am pus in discutie o viziune pe care an avut-o in 2001, pe 1 aug. cu 40 de zile inainte de atentatele din USA. Chiar am crezut ca o sa gasesc oameni capabili sa ma ajute sa descifrez ce e inca taina in viziunea mea care, cred eu, are legatura cu ce s-a intamplat acum 5 ani. Lui spooky i-am trimis cateva mail-uri. Dar, cine sa ma ia in seama? Asaca mi-am luat jucariile si am plecat. Nu a fost modul cel mai elegant de a pleca, dar la asa indiferenta si plictis cu care am fost tratata, nici ca se putea altfel. Regret ca nu aveti nici un pic de respect fata de oamenii care va fac onoarea de a va adresa un cuvant. Silverstar.

spooky

sliverstar,

imi pare rau sa aud ce spui... nu stiu daca am primit vreun email de la tine... luna august a fost una in care nu am avut timp deloc sa accesez emailul si cu atat mai putin forumul. Am sa caut emailul de la tine, dar te rog, spre siguranta retrimite-l.

Totusi, aceasta emsiune nu are legatura cu 11 septembrie 2001, chiar daca este difuzata astazi.

Iti multumesc si imi cer scuze pentru ca nu ti-am raspuns la email.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

dedeiu

ryn, ai putea sa faci urmatorul lucru. Sa existe butonul "Mofica mesajul". Dupa ce cel cu pricina il modifica, butonul dispare. Asta inseamna o mice modificare in script.

maya

 Ori "nu ai inca 180 sec" , ori "Sesiunea ta a expirat in timp cescriai. Incearca sa retrimiti mesajul tau."
Pe gerul asta imi ingheata sorecul in mana pana dau clik sa postez mesajul...
Ar fi bun subtitlu pentru forum "giveci a la UFO" (asta ca sa nu zic varza)  :evil:ca tot sunt amestecate subiectele de nu stii unde e capul si unde e coada...

sxn_b

#37
Am vrut sa postez un mesaj la care atasasem si 2 poze. Apoi, cand am dat sa trimita, mi-a aparut ceva de genul: "Directorul pentru fisiere atasate este plin. Incearca un fisier mai mic sau contacteaza administratorul". Cum fac sa postez acele poze?Oricum, pozele au in total cam 100 kb.

Necunoscutul

Si mie mi s-a intamplat la fel, dar am incercat mai tariu si mi-a mers.

8-)

pri3st3ss

mie nu imi merge..scrie la fel, ca fisierul este plin...
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

jackie28t

#40
Citat din: sxn_b din  21 Noiembrie 2006, 10:40:51
Am vrut sa postez un mesaj la care atasasem si 2 poze. Apoi, cand am dat sa trimita, mi-a aparut ceva de genul: "Directorul pentru fisiere atasate este plin. Incearca un fisier mai mic sau contacteaza administratorul". Cum fac sa postez acele poze?Oricum, pozele au in total cam 100 kb.
In care topic ai vrut sa atasezi pozele?
Se poate ca un topic sa suporte doar o cantitate de fisiere sau volum MB.Depinde cum sunt programate datele pentru programul administrativ al forumului.

pri3st3ss

Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

sxn_b


jackie28t

#43
Am incercat chiar acum la amandoua topicuri si apare automat:
Directorul pentru fisiere atasate este plin. Incearca un fisier mai mic sau contacteaza administratorul.
Pana una alta puteti sa va folositi de acest link pentru a atasa imagini pana la 1MB
http://www.imageshack.us/
Dupa care apasti pe imagine sa se mareasca si apasati click drapta pe imagine va duceti la proprietati si faceti copy paste cu linkul care defapt este ''URL address''

jackie28t

Sau....se poate ca fiecare membru sa aiba o limita de MB pentru atasare de imagini.Daca s-a ajuns la limita atunci nu mai vei putea atasa imagini.Cu putem sa golim directorul pentru fisierele atasate...nu stiu :|
Poate ca cineva ar trebui sa-l contacteze pe Spooky sa arunce o privire.