Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Teroriºtii secreþi, þinta: America (traducere în lb. românã)

Creat de Ronin, 30 Mai 2008, 16:23:25

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

antoniu

pe cat de mica este cartea pe atat de mare este problema teroristilor secreti [nu as vrea sa fiu in pielea lor]

someone_creator

off-offf.....  (off-topic necesar... :-D)....cate cuvinte exista pe lumea asta,Someone,ti l-ai ales tocmai pe acesta!
O sa creada lumea ca "am inceput" sa fac clone!... :-D

someone

someone_creator, imi pare bine de cunostinta. Nu am ce sa-ti fac. Acesta este user-ul meu pe toate forumurile, unde nu l-au ocupat altii deja.
Sper sa gasim si ceva in comun in ceea ce priveste ideile. Apropo de topic, te-ai uitat pe cartea atasata sae pe materialele care le-am pus despre iezuiti? Care-i punctul tau de vedere?

someone_creator

Si mie imi pare bine de cunostinta....ce sa zic!?
Am niste probleme,nush'ce naibii are da' nu pot sa deschid documentul tau!
Mai tarziu...poate....


Ronin

http://ordinulnegru.blogspot.com/
În timp ce toti oamenii accepta realitatea obiectelor, care sunt perceptibile simturilor lor, Socrate are o atitudine dispretuitoare fata de oamenii, care cred ca pentru a deveni reale lucrurile trebuie sa fie palpabile.

LupinThe3rd

Citat din: Ronin din  05 August 2008, 12:23:37
Un material care arata istoricul si 'compozitia' UE ...
http://www.endtime.net/engelsk/eliten.htm
http://www.endtime.net/romanian/KbK.pdf QED.
Pune tot contextul ca s ainteleaga poporul de unde citezi :d. 1844, sfarsitul lumii, samd. Pe cand citate din Turnul De Veghe al Martorilor lui Iehova ? :-D
Totusi cred ca poti mai mult. Nu ma dezamagi...

lylyt_ice

 Bravo Ronin, tine-o asa ca unii se cam enerveaza -------------cam ciudate reactii...Nu ?
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

someone


Ronin

http://ordinulnegru.blogspot.com/
În timp ce toti oamenii accepta realitatea obiectelor, care sunt perceptibile simturilor lor, Socrate are o atitudine dispretuitoare fata de oamenii, care cred ca pentru a deveni reale lucrurile trebuie sa fie palpabile.

romulus

Citatpe cat de mica este cartea pe atat de mare este problema teroristilor secreti [nu as vrea sa fiu in pielea lor]

Ma tem ca , acus, acus, Unchiul Sam va avea de luptat nu doar cu teroristii secreti ci chiar cu proprii sai cetateni !
In istorie, ca in orice alt domeniu al vietii reale, actioneaza de mult timp- dintotdeuna as zice -  principiul , ori axioma, ori teorema(ziceti cum doriti) conform careia exista O LEGE A COMPENSATIEI.
Mai pe romaneste zis Dumnezeu nu doarme !!!
Ce nea-u facut ei noua in 1989, li se va face lor cu varf si indesat !
Uite'acus, uite'acus,,,,,va da doua Lacatus .....era o vorba pe stadion.
Urmeaza SUA....peronul pe partea dreapta ! :-D
Am zis !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

Xanadron

In conexiune cumva cu postarea precedenta:
Interesante "shoparlele" strecurate recent in mod public la TV de cunoscutii Colin Powell si Joe Biden, apropo de "o situatie de criza mondiala grava" :roll: anuntzata de primul ca SIGURA :x pe 21-22 ianuarie 2009 (cita precizie...), dar, in stilul pervers al manipularii asa-numitelor "Powers That Be", fara alte detalii (nonsens doar aparent).
...Cum 'reaku-i posibil sa stii data exacta a unui eveniment major viitor, dar sa n-ai habar despre NATURA lui ????
Scenariile sint de mult facute, asta-i cel putzin clar. :(
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

Xanadron

Citeva detalii la tema:

John McCain raised the specter of nuclear war yesterday when he warned that the United States faces "many challenges here at home, and many enemies abroad in this dangerous world," before mentioning the 1962 Cuban Missile crisis.

Echoing Biden's comments, McCain said the next president "won't have time to get used to the office" and "I know how close we came to a nuclear war and I will not be a president that needs to be tested. I have been tested. Senator Obama has not."

What is the test to which McCain and Biden refer, and how can they be so sure that it will arrive shortly after Obama takes office should he win the election as expected? What was Colin Powell referring to on Meet The Press when he said, "There's going to be a crisis which will come along on the 21st, 22nd of January that we don't even know about right now."

The most likely scenario seems to revolve around Iran announcing, or the U.S. government claiming, that they are ready to build their first nuclear bomb.

Indeed, the Mossad front news outlet Debka File reported recently that "Iran will be ready to build its first bomb just one month after the next US president is sworn in." The very next sentence of the report ties this in with Biden's promise :roll: of an international crisis immediately after Obama takes office.
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

romulus

Citat...Cum 'reaku-i posibil sa stii data exacta a unui eveniment major viitor

Ce te miri Xanadron?
Ce, nu crezi ca au si ei pe " Mama Omida " lor? Eeeeeeeeee................
Ba chiar mai mult: au ghicitori in ciob de oala, in praful .....de pe toba talibanilor din Afganistan  - dar care in L.A. se trage pe nas ...... si in multe altele !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

Nox

tocmai mi-am adus aminte o frazã dintr-un film

I'm part of an organization that predicts the future. And we have found that the best way to predict the future, is to invent it."
— The Well Manicured Man from 'The X-Files'

Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee