Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Atacurile PSI

Creat de Khaarsha, 16 Mai 2008, 20:10:09

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

CHIP

Inseamna ca stapanesc bine subconstientul colectiv al oamenilor.

CHIP


sevastase

eu am perioade in care simt ca imi explodeaza capul...suntem bombardati non stop.

Pentru protectie,imi ascult intuitia.

adipop

Citat din: sevastase din  03 Iunie 2008, 23:04:07
eu am perioade in care simt ca imi explodeaza capul...suntem bombardati non stop.

Bombardand continuu...Altfel n-ai cum sa fii bombardat.

Pentru protectie,imi ascult intuitia.

Intuitiv, afirm acest lucru.
adi

Cyberdog

Citat din: Khaarsha din  17 Mai 2008, 13:39:55

  Oricat de mare e credinta cuiva cu vointa redusa, poate fi manipulat usor daca i se descopera punctele slabe.
   
Sa-mi fie iertata eventuala gresala, dar aici eu intrevad o contradictie in principii si termeni.  Nu exista purtator de credinta mare cu vointa mica.

Cautatorul

Citat din: Cyberdog din  04 Iunie 2008, 00:06:38
Sa-mi fie iertata eventuala gresala, dar aici eu intrevad o contradictie in principii si termeni.  Nu exista purtator de credinta mare cu vointa mica.

Ba exista purtator de credinta mare si vointa mica.

Doctorii de plamani sunt absolut siguri ca fumatul dauneaza grav sanatatii, pentru ca ei au vazut palamani distrusi de fumat, si se confrunta zi de zi cu astfel de oameni.

Si totusi vazand cu ochii lor faptul ca fumatul omoara, ei insisi fumeaza. Ei nu au credinta ca fumatul ucide, ei au certitudinea aceasta. Si totusi unii nu se pot lasa de fumat.

Poti avea credinta foarte mare, poti chiar vedea lucrurile in care crezi, si totusi sa nu ai vointa suficienta pentru a urma principiile credintei tale.

Cyberdog

Cautatorule, tu ai in principiu dreptate in afirmatia pe care ai facut-o mai sus.  Insa doctorul de plamani are stiinta ca fumatul ucide.  Stiinta, care-i pamanteasca.  Daca baga tigara-n gura, inseamna ca n-are credinta.
Eu despre o altfel de credinta vorbeam. Credinta la care faceam eu referire nu are nevoie sa "vada".
Dar, repet, in principiu, ai dreptate...

Shadowman

#22
 De ce a pierdut Adrian Nastase alegerile prezidentiale din 2004 ? Cum era "lucrat" Adrian Nastase de membrii MISA,miscare condusa de Gregorian Bivolaru ?
     " Nãstase, atacat de MISA cu energii negative "
http://www.gandul.info/viata/nastase-atacat-de-misa-cu-energii-negative.html?3931;2461855
Cititi si comentariile cititorilor...
   
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

adipop

Citat din: Shadowman din  12 Iunie 2008, 22:46:58
De ce a pierdut Adrian Nastase alegerile prezidentiale din 2004 ? Cum era "lucrat" Adrian Nastase de membrii MISA,miscare condusa de Gregorian Bivolaru ?
     " Nãstase, atacat de MISA cu energii negative "
http://www.gandul.info/viata/nastase-atacat-de-misa-cu-energii-negative.html?3931;2461855
Cititi si comentariile cititorilor...
   

Nu cunosc ca MISA sa aibe " uriasi in gandire ". Cine se-aseamana se-aduna.
Altii erau mai importanti decat Adrian Nastase....
adi

romulus

----PRO si CONTRA  lui Nastase si a pesedeului lui au fost mai multi paranormali ! Straini si romani . Rezultatul ?? S-a vazut!
----Unul dintre cei romani  (care a si recunoscut asta explicit , in scris) a fost/este OVIDIU DRAGOS ARGESEANU, un baiat inteligent si cu mare har, descendent al unui ofiter roman!
----Am zis !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

adipop

Citat din: romulus din  13 Iunie 2008, 22:42:24
----PRO si CONTRA  lui Nastase si a pesedeului lui au fost mai multi paranormali ! Straini si romani . Rezultatul ?? S-a vazut!
----Unul dintre cei romani  (care a si recunoscut asta explicit , in scris) a fost/este OVIDIU DRAGOS ARGESEANU, un baiat inteligent si cu mare har, descendent al unui ofiter roman!
----Am zis !

Sa fie sanatos. Numai ca eu intreb, daca are aceste calitati dobandite, de ce nu se ocupa de ceva mai serios. Romania trebuie reconstruita.
adi

romulus

Citatdaca are aceste calitati dobandite, de ce nu se ocupa de ceva mai serios
-----Drept sa-ti spun, nu stiu exact ! Nu-l cunosc personal pe baiat , ci numai din ce spune lumea si din ceea ce am citit din scrierile lui de domeniul acesta al protectiei ENERGETICE si  a razboiului PSI.
----Poate ca nu a sosit inca  momentul , TIMPUL ! Numai Dumnezeu stie .
----Am zis !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

adipop

Citat din: romulus din  13 Iunie 2008, 22:57:15
-----Drept sa-ti spun, nu stiu exact ! Nu-l cunosc personal pe baiat , ci numai din ce spune lumea si din ceea ce am citit din scrierile lui de domeniul acesta al protectiei ENERGETICE si  a razboiului PSI.

Radi : Eu, din studiile pe care le-am facut multi-multi ani, in domeniile de care spui mai sus, am observat altceva si aproape tot ce se scoate pe piata, este eronat....

----Poate ca nu a sosit inca  momentul , TIMPUL ! Numai Dumnezeu stie .

Ra di : Poate...Cu ani in urma, un colos din servicii, mi-a devenit cel mai bun Prieten pe care l-am avut in Viata. Cea mai clara minte cu care am discutat. Florin Zaborila. Am cautat impreuna solutii pentru reconstructia economica a Romaniei....

----Am zis !

adi

antoniu

dac vreti sa va protejati de atacurile PSI, am sa va dau niste detalii de constructie a unei structuri spirala de protectie, formata dintr-un conductor de cupru gol pe dinauntru tip solenoid, avand o bucla deschisa plus 1/3 din lungimea ei,  pe care se afla infasurata ca la  o bobina de transformator o sarma de cupru plina izolata  cu diametrul de 1/10 fata de bucla primara, cu conexiune inversa la capetele buclei primare, una facand masa cu exteriorul conductorului gol la un capat si cealalta  introdusa ecranat de un dielectric in capatul celalat al primarului pe o distanta de 1/3 in bucla fara a face masa cu bucla.Campurile electrice perpendiculare ce se formeaza ca la bobinele TESLA vor ecrana biocampurile emisferelor cerebrale  ca o cusca de tip faraday atacurile psihotronice negative la care ai putea fi supus .............la acest model s-a lucrat si imbunatatit prin experimente succesive timp de 50 de ani, in cadrul programului de aparare militara, iar produsul actual are introduse solutii constructive secrete , avand eficienta uptime 100%.. daca v-am trezit curiozitatea, aflati ca domnul locotenet colonel dr.ing.CONSTANTIN COJOCARU a facut cercetari in domeniu si a ajuns la produsul COJOCEN brevetat in 31 ianuarie 1991 ce functioneaza periodic, simultan si succesiv folosit ca tratament in COJOTERAPIE avand ca principiu asimilarea energiilor neconventionale... pe cand sistemul avbx 13 de aprare PSI lucreaza pe principiul invers ...nu-l cautati ca nu-l veti gasi fiind top secret...............in atentia stimatilor domni ROMULUS si ADIPOP.

CHIP

Citat din: romulus din  13 Iunie 2008, 22:57:15
-----Drept sa-ti spun, nu stiu exact ! Nu-l cunosc personal pe baiat , ci numai din ce spune lumea si din ceea ce am citit din scrierile lui de domeniul acesta al protectiei ENERGETICE si  a razboiului PSI.
----Poate ca nu a sosit inca  momentul , TIMPUL ! Numai Dumnezeu stie .
----Am zis !

Pe deasupra mai e si maestru Reiki si preda cursuri in multe orase din tara fiind foarte apreciat.