Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Reptilienii

Creat de sevastase, 26 Martie 2008, 23:32:50

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

DepthOfField

LupinThe3rd te-a intrebat:
CitatVorba aia, tu esti turc? Intreabm cati shapesifters ai vazut si cum i-ai recunoscut tu?

Deci, Sevastase, o faci evident pe prostul, desi nu esti, si cred ca te tavalesti pe jos de ras, de circul pe care-l faci.

Intrebarea concreta, este:
cati reptilieni ai vazut tu personal, si pe care i-ai depistat tu personal ca sunt reptilieni? Adica reptilieni vazuti cu ochii tai ca sunt reptilieni. Deci dovediti dincolo de simple confuzii de moment pentru psihicul tau ca iata, sunt reptilieni. Ca nu sunt oameni obisnuiti. Asa cum de exemplu ai vazut cu ochii tai ca laleaua neagra este neagra si nu doar ai preluat asta din spusele altora sau asa crezi tu. Ca asa, in stilul tau aparent naiv, si pe mine ma pot intreba altii daca am vazut reptilieni, si in lumina celor "invatate" de la tine, pot spune ca am vazut o gramada, atat pe forumuri, cat si la TV, ba poate si am dat mana cu ei la vreo manifestare politica in campania electorala etc, ba pot sa le dau si poze sau filmari personale cu ei (asa cum faci tu).

Deci, cati reptilieni ai constientizat tu personal? e o intrebare simpla al carei sens tocmai ti-am explicat-o. Daca nici acum nu intelegi sensul intrebarii, si o dai cotita, asta e mult peste rea-vointa (pentru ca rea-vointa deja ai manifestat prin evitarea raspunsului)



David Sereda: "Evidence - The case for NASA UFO's" ... Evidence ?!
http://www.freewebs.com/depth0ffield/analizasereda1.htm

lylyt_ice

  Asta este o intrebare fara sens. Exact cum ai intreba un ufolog. cati extraterestrii a vazut...! sau pe acela de la Vatican (care zice ca "extraterestrii sunt fratii nostrii" si "tot creeatia lui Dumnezeu"), daca ia vazut sau macar a vazut, ingerii lui DUMNEZEU... Plus de asta Sevastase nu face altceva decit sa aduca informatii din mai multe surse de pe acest glob (pe care nu le-a lansat el)...si sa arate oamenilor interesati ca efectele si strategiile unor potentiali "reptilieni" sunt vizibile la tot pasul. Nu vad cu ce deranjaza aceste incercari de a scoate in avidenta unele aspecte de acest gen. SA nu uitam sa astfel de reactii negative din partea unora, nu fac decit sa produca curiozitate si sa asemene situatia cu atacarea si discreditarea celor care discutau cu putin timp in urma despre OZN'uri....ce naiba asteptati? sa v-a spuna aia de la Vatican...si numai atunci sunteti dispusi sa ginditi putin mai real? Incep sa inteleg ca, intradevar lumea este manipulata total si numai ce spun "AIA DE SUS" este ceea ce trebuie sa inghita toti, (CU SAU FARA VOIE)!!! Dar nu suntem chiar toti sub controlul lor......
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

sevastase

mai sunt cativa care gandesc clar...numulti dar sunt...

ciuciulete...tu incerci acelasilucru ca silupin..de cete chinui ?

repet : suntem intrun marede tot si nu conteaza daca macredecineva sau nu...

LupinThe3rd

Citat din: lylyt_ice din  10 Iunie 2008, 15:39:35
  Asta este o intrebare fara sens.
Futabila sau irefutabila?  :evil:

lylyt_ice

 Intreab-o peee...---ta...!
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

LupinThe3rd


contemplatorul

Citat din: StarDust din  10 Iunie 2008, 12:30:53
Sevastase, pot sa iti zic sigur ca inca nu am intalnit nici o "reptilianca" cred ca majoritatea "reptilienilor" tai ar fi trebuit sa ia o asemenea forma ca sa ne "cucereasca" pana la proba contrarie nu cred nimic.Mai ales ca a venit vara acum si pe plaje ar trebui sa fie plin de reptilience. Curand plec in concediu , o sa te anunt daca intalnesc una... :D.
"Fairy dust"?
Si care e problema? daca nu poti sa imi dai un raspuns, treci la atacuri la persoana? Incep sa imi schimb parerea despre tine...

StarDust,

Apropros de "Fairy dust". Mi-ati adus astfel aminte de blestemul unui popa, roman si nu celt, dar meseria asta stiti ca n-are nationalitate (m-apuca rasul tare de tot, ori de cate ori mi-l amintesc) si care suna asa:

" Si `nainte si `napoi,
alege-s-ar praful de voi ! "


Eeeeh, ce m-as mai juca si eu acum pe o plaja de-a "crocodilul" furios, ca nu poate sa intre intre "picioarele unei serpoaice" !

DepthOfField

CitatPlus de asta Sevastase nu face altceva decit sa aduca informatii din mai multe surse de pe acest glob (pe care nu le-a lansat el)...

mancal-ar mama de altruist...

Calitatea informatiilor lasa enorm de mult de dorit. Iar eu nu critic IDEEA, ci modul de prezentare.
Ce cauta poze cu FALSURI, de ce MANIPULEAZA mintile tinere cu imagini ce tin de pareidolia (sub pretextul "imagine simbolica"? Faptul ca publica o imagine cu un personaj (Bush etc whatever) in care are ochi de pisica... sub pretextul ca sunt "informatii adevarate" pe care nu le stiti? Imaginea aia e foarte probabil un fals, chiar daca Bush o fi reptilian, dar...ce cauta FALSURI in discursul unui om declarat bine intentionat? ce cauta atatea cartoon-uri si sirene?

Deci, daca el bate toba ca cutare e reptilian, si de fapt chiar multi is reptilieni, si asta ce zice el e doar din CITITE, atunci, de unde stie el ca ce citeste e si adevarat?
Sau nu conteaza ce e adevar si ce nu in spusele lui Sevastase?

Nu conteaza adevarul?

Citatrepet : suntem intrun marede tot si nu conteaza daca macredecineva sau nu...
ei na, nu conteaza. i-auzi. deci tu te plictisesti, si o arzi p-aici pe forum ca nu ai ce face.
David Sereda: "Evidence - The case for NASA UFO's" ... Evidence ?!
http://www.freewebs.com/depth0ffield/analizasereda1.htm

LupinThe3rd

Ba ciuciulete tu nu intelegi nimic. E simbolistica ca la Minulescu, falsurile de reptile e  simboluri de reptile si prin urmare reptile...Nimic nu intelegi,m tu cu logica si cu pozele tale care trebuie sa fie adevarate. bah!!! :evil:

Shadowman

#324
Citat din: sevastase din  10 Iunie 2008, 12:43:34
Iti prezint chiar pozele lor dragul meu. Sunt fetze familiare majoritatea

...........................................................
si nenumarati altii

  Mda...Niste "fetze familiare" de prin Romania ,n-ai vazut...? Sau nu umbli pe strazile din Romania,nu deschizi televizorul,nu citesti ziarele de la noi....? Daca stai sa-l asculti  si sa-l crezi pe Lorin Fortuna,ai zice ca s-a umplut Casa Poporului de " gusteri "si "sopirle"...
  Ca mi-am amintit...Vin alegerile ! Ai identificat "gusterieni" printre candidatii la alegerile locale de duminica viitoare...? Ai fi amabil sa-i numesti...? Nu de alta,dar sa-i urmaresc atent la televiziune ca,cine stie,poate surprind vreunul caruia ii pica fatza !
  Sau ti-e frica ca te "umfla" reptilienii pe strazile Bucurestiului...? :evil:
  Hai,curaj...!
  Sau e mai usor sa dai exemple de peste mari si zari...?
  Vad ca harddisk-ul ,precum hirtia,suporta multe,pe serverul RUFON...! A suportat pina acum,o suporta si de-acum inainte...? :-D


 
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

alx

      buna seara tuturor!
observ cu stupoare cat de inversunati sunt unii...si cat de mult doresc ascunderea adevarului,pe care altii se chinuie(a se citi ''se screm'')sa ni-l releve! Stam zilele acestea si ma apuca cate un dor de a nu mai posta nimic pe forumul asta...ca nici nu va vine sa credeti! :-D Si apoi iar ma consolam,si imi spuneam ca trebuie sa rezist,ca trebuie sa fiu aici... :evil:
   Apoi,astazi, am vazut un post:
Citat din: sevastase din  10 Iunie 2008, 09:41:31
Sunt aici membri care chiar inteleg ce se intampla sisincer nici nu inteleg cum rezista in mediul asta infect de dezinformare si mediocritate.
...si am avut o revelatie!  :-o
   Cumva,omul asta face ce face si rezista cu stoicism pe acest forum,opunandu-se celor care il ataca,celor care incearca sa-i demonstreze ca nu poti argumenta cu imagini din desene animate,ca nu poti fi credibil postand filme despre care se stie ca sunt false,ca nu poti...etc...  :evil:
Si atunci mi-am pus intrebarea:''de unde are atata putere?  cum face sa fie atat de tare?  cum isi pastreaza convigerile atat de ferme?'' :? :? :? :? :? :? :? :?
   Si asa am avut a doua  revelatie: sursa puterii sale trebuie cautata in trecut! :fullmoon:
asadar,am inceput sa caut...si uite ce am gasit:
Citat din: sevastase din  29 Februarie 2008, 21:59:39
        Aurul monoatomic . Pe scurt, fara a intra in detalii stiintifice, se prezinta sub forma unei pudre albe si e bidimensional ca structura ( 1 sau 2 atomi lucrand impreuna ) in timp ce aurul conventional are o structura tridimensionala (10 sau mai multi atomi care lucreaza impreuna) .
       Deci : daca se consuma pe cale orala sau prin injectie intramusculara, mareste capacitatea de transportare a sistemului nervos de 10000 de ori.  Acest lucru ar permite unei persoane obisnuite sa proceseze cantitati imense de informatii ca un supercomputer , iar atunci cand o cantitate suficienta a fost absorbita de corp ar permite individului sa calatoreasca in voie prin alte dimensiuni sau sa isi schimbe forma fizica dupa preferintza, din cauza activarii zonelor creierului pe care nulefolosimin prezent. Aliniaza si sincronizeaza celulele creierului in asa felincat acestea reincep sacomunice intre ele.
        Mai mult, daca suficient aur monoatomic e ingerat, corpul devine stralucitor ( emana ) oferind o explicatie nenumarateler observatii in mitologie care descriau pe asazisii zei cum ca ar " straluci ca soarele" .
       Acesta este unul dintre secretele trecutului indepartat, si unul dintr-e sectretele pastrate cu grija de actuala putere care guverneaza in secret.
       

asadar,acum sunt fericit! :-D  ramane doar sa gasesc un ''distribuitor'' de ''aur monoatomic'',  si voi avea suficienta putere sa rezist!  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
    Insa as dori sa il intreb pe cel care a postat aceasta informatie:cu cat se va fi vanzand acum gramul?  Si unde e mai pur,mai de buna calitate?

sper sa nu se supere pe mine ca i-am divulgat secretul...trebuia sa il(o) imparta cu noi mai demult!
   cam asta am avut de zis,acum...
 
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

sevastase

revin si postez pentru comunitatea inteligenta de pe rufon. Daca te autoexcluzi nu am ce sa iti fac

contemplatorul

sevastase,

Stii vorba aia cu "facerea de bine ... ".

Mai bine le dadeai detaliile stiintifice, ca sa-i lasi astfel cracanati, si dupa aia sa te caute ei pe tine cu limba scoasa, ca sa cumpere de la tine bicarbonat pentru albitul dintilor, la pret de crack. 

alx

Citat din: sevastase din  10 Iunie 2008, 20:29:18
revin si postez pentru comunitatea inteligenta de pe rufon. Daca te autoexcluzi nu am ce sa iti fac
din punctul meu de vedere,singurul mesaj pe care l-ai putea posta,si care sa prezinte interes pentru comunitatea inteligenta de pe rufon ar fi cel de adio... :evil:
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

sevastase

Citat din: contemplatorul din  10 Iunie 2008, 20:36:27
sevastase,

Stii vorba aia cu "facerea de bine ... ".

Mai bine le dadeai detaliile stiintifice, ca sa-i lasi astfel cracanati, si dupa aia sa te caute ei pe tine cu limba scoasa, ca sa cumpere de la tine bicarbonat pentru albitul dintilor, la pret de crack. 
CRACK E IEFTIN..A FOST INVENTAT DE GUVERN CA SA OFERE O ALTERNATIVA tina si mai potenta cocainei...in anii 80. A fost o campania foarte reusita.