Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

11:11 digital time code si anul 2012

Creat de extrateresru_ro, 26 Martie 2008, 12:20:29

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

extrateresru_ro

Am o nelamurire,nu demult ma-m ciocnit de aceste cifre 11:11,acest cod si tot mai frecvent incep sa ma ciocnesc de el.Parca ar fi peste tot, am facut cateva investigatii in internet si uitati ce am gasit...Poate fi un cod al anului 2012? Se ma intampla la cineva,poate cineva sa spuna ce semnifica? :sigur nu, :? ca toate secretele care sunt.......ascunse:

http://www.disclose.tv/action/viewvideo/3478/11_11_Digital_Time_Code__amp__2012/?vpkey=

am incrededere in fiecare OM,dar nu am incredere in diavolul din el.

sevastase

#1
Imi pare bine ca sunt si romani curiosi si deschisi printre noi. Este cheia pt a deschide tainele universului.







askey

Citat din: sevastase din  26 Martie 2008, 12:57:47
Imi pare bine ca sunt si romani curiosi si deschisi printre noi. Este cheia pt a deschide tainele universului.

... un pic mai clar se poate ? Multumesc

sevastase

#3
Citat din: askey din  26 Martie 2008, 12:59:47
... un pic mai clar se poate ? Multumesc

2012 nu este o zi un moment o clipa....este apogeul unei tranzitii care a inceput deja...un salt in constiinta universal. Toate secretele ascunse exista peste tot in jurul nostru.

iTI TREBUIE CHEIA SAU OCHELARII CU CARE SA II VEZI.
 

http://video.google.com/videoplay?docid=-9005367754264973286&q=They+Live&total=80864&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=1

Nox

Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

sevastase


LupinThe3rd

#6
Citat din: sevastase din  26 Martie 2008, 13:07:38
2012 nu este o zi un moment o clipa....este apogeul unei tranzitii care a inceput deja...un salt in constiinta universal. Toate secretele ascunse exista peste tot in jurul nostru.
E o ****. Nu se intampla nimic.

askey

Citat din: LupinThe3rd din  26 Martie 2008, 13:15:25
E o ****. Nu se intampla nimic.

Sigur se va intampla ceva, dar nu pentru toti  :-D ... insa eu il intrebasem pe sevastase care-i treaba cu "11:11 digital time code"?!?!??

sevastase

Citat din: askey din  26 Martie 2008, 13:24:55
Sigur se va intampla ceva, dar nu pentru toti  :-D ... insa eu il intrebasem pe sevastase care-i treaba cu "11:11 digital time code"?!?!??

   Specific, am nevoie de timp ca sa iti raspund exact. Dar cu siguranta e legat de activarea ADN-ului , mai specific, a partilor legate de manifestarea noastra la un nivel de constiinta superior.... Ca o mica paralela la obiect : OBSERVI CA TE INTERESEAZA SI TE INTRIGA ? OBSERVI CA PE ZI CE TRECE INVETI SI MAI MULT ? GANDESTETE CA ACEST PROCES SE VA ACCELERA EXPONENTIAL PT TINE SI IN CONSECINTA PT INTREAGA RASA UMANA ( sper ) pe masura ce ne vom apropia de 2012.

    TRAIESTI IN ACEST MOMENT ACEASTA ACCELERARE....

    - in ultima suta de ani s-a progresat mai multdecat in ultimii 500 de ani, in ultimii 30 ani infinit mai mult ca in ultimii o suta de ani, in ultimii 10 exponential fata de 30 in urma, in ultimul an ai invatat enorm fata de ultimii 10, in urmatorii ani totul se va accelera pana la miimi de secunda....apoi va incepe o perioada similara, dar cu accent pozitiv...adevarata renastere a rasei umane, la adevarata ei valoare. am trait o retrogradare de cateva mii de ani in divizia b....

LupinThe3rd

Citat din: askey din  26 Martie 2008, 13:24:55
Sigur se va intampla ceva, dar nu pentru toti  :-D ... insa eu il intrebasem pe sevastase care-i treaba cu "11:11 digital time code"?!?!??
Uite  cate ceva care poate te ajuta sa intelegi: http://en.wikipedia.org/wiki/11:11_(numerology) . Citeste link-urile adiacente gen adhoc, confirmatioon.bias, synchronicity dupa care balariile lui Uri, gardianii lui pazvante chioru si ingerii lui papura voda
Citat din: sevastase din  26 Martie 2008, 13:56:45
   Specific, am nevoie de timp ca sa iti raspund exact. Dar cu siguranta e legat de activarea ADN-ului , mai specific, a partilor legate de manifestarea noastra la un nivel de constiinta superior.... Ca o mica paralela la obiect : OBSERVI CA TE INTERESEAZA SI TE INTRIGA ? OBSERVI CA PE ZI CE TRECE INVETI SI MAI MULT ? GANDESTETE CA ACEST PROCES SE VA ACCELERA EXPONENTIAL PT TINE SI IN CONSECINTA PT INTREAGA RASA UMANA ( sper ) pe masura ce ne vom apropia de 2012.
TRAIESTI IN ACEST MOMENT ACEASTA ACCELERARE....
- in ultima suta de ani s-a progresat mai multdecat in ultimii 500 de ani, in ultimii 30 ani infinit mai mult ca in ultimii o suta de ani, in ultimii 10 exponential fata de 30 in urma, in ultimul an ai invatat enorm fata de ultimii 10, in urmatorii ani totul se va accelera pana la miimi de secunda....apoi va incepe o perioada similara, dar cu accent pozitiv...adevarata renastere a rasei umane, la adevarata ei valoare. am trait o retrogradare de cateva mii de ani in divizia b....
Afirmatii nefondate. Nu este nici o accelerare si nu o sa se intample nimic pana se ajunge in 2012. Si nici atunci nu se va intampla nimic. Poate doar niste creduli crezand ca au mai multe perechi de .... lanturi de ADN si sunt nemuritori se vor lua cu mainile  de ... si vor sari in sus de pe vre.un bloc turn iar gravitatia dracului ii va face papara de Pamant. Sau vor lua otrava ca sa ajunga in dimensiunea lui Spaturu cum au facuti si alti ticniti care vroaiu sa ajunga la Capitanul Picard....
In realitate nu se va intampla nimic notabil. Restul e o vrajeala si niste creduli care cumpara maculatura ezoterica penibil de proasta si de ilogica. In 2013 sa nu se oftice nimeni ca nu s-a intamplat nimic, si sa nu dea vina pe Dracu, Masoni, CFR, Bilderbergi, Securisti pentru asta

Arckadii

deja aberati iarasi...11:11? 12:12?:)) mai oameni buni, chiar credeti ca cineva va atrage atentia prin ceasul de la VCR sau de la telefonul mobil?
Am mai gasit si site-ul asta http://1111spiritguardians.com/
Se pare ca este un adevarat cult pentru chestia asta.
Treziti-va odata.....
Ark

sevastase

Citat din: LupinThe3rd din  26 Martie 2008, 13:15:25
E o ****. Nu se intampla nimic.
Daca te simti retarded nu da vina pe ce ein jur ci incearca o introspectie  :wink:

Serban M

mai vorbim noi baietii in 2013.  :wink: astia mari materialisti ce fac cruste la frunte la asemenea threaduri,le spun cu toata inima un vers din therion - call of dagon

When you take the step
To free yourself from modern life
The sky will shine again


pace lumina adevar bucurie !

lylyt_ice

  si de ce numai baietii(?) AU MURIT!! deja pt. voi femeile, sau sunt o " Cantitate NEGLIJABILA"...?
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

Serban M

era o expresie; pt marea majoritate  :-D