Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

2012: profetii, ghidusii, zvonaci, raspindaci, dar si destui dezaxati

Creat de Xanadron, 02 Februarie 2012, 22:41:52

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

kenjiro

Jim Carrey indica spre data de 23 Septembrie pentru a deschide un portal sa salveze o rasa antica de la o distrugere totala.

Ace Ventura shows 23/9 "time travel" and "opening black hole"

https://www.youtube.com/watch?v=m-wAWRB6AFM

Coincidenta sau un eveniment planificat ?

Xanadron

Pare ceva planiFICAT-FICAT. :-D

https://www.youtube.com/watch?v=zA5r4l6tSAI

Serios acu', presupusul "Horizon Event" :star: cu la fel de presupusa data 23-28.09.2015 are parte de si mai multe predictii/interpretari ca mega-fasaiala 21.12.2012, asa ca cea mai inteleapta pozitie ar fi zic io "sit and wait", ca nu mai e mult si-om afla cum sta treaba.
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

Arhanghelul

Prin credinta a fost mutat Enoh de pe pamânt, ca sa nu vada moartea. Si n-a mai fost gasit, pentru ca Dumnezeu îl mutase. Caci înainte de mutarea lui, primise marturia ca este placut lui Dumnezeu.   Evrei 11:05

Arhanghelul

Prin credinta a fost mutat Enoh de pe pamânt, ca sa nu vada moartea. Si n-a mai fost gasit, pentru ca Dumnezeu îl mutase. Caci înainte de mutarea lui, primise marturia ca este placut lui Dumnezeu.   Evrei 11:05

prodcomb

O dată şi o dată tot se va potrivi o dată. Că teoria probabilităţilor nu doarme. Şi atunci ce de mai trâmbiţe şi trompete!
distanța dintre a observa și a descoperi este cuprinsă între zero și infinit

sunnyboy

stimate Arhanghele, te rog sa fii mai clar! Eu nu inteleg ce e cu filmele alea cu Jim Carrey si cu pozele cu militari americani de rang inalt! Fa cumva sa inteleaga si cei din domeniul tehnic ca si mine!
de ce 23/9 inseamna neaparat anul acesta si nu altul?

Arhanghelul

Sunt niste conexiuni logice si intuitive (fler) ... prin asociere de informatii ...

Comisia MJ 12 (1947-1948) a fost formata din: participanti si sefi din Proiectul Manhattan(1939-1946), anchetatorii ai Incientul Roswell (1947) si supraveghetori ai Experimentul Philadelphia-Rainbow (1943).

Hollywood-ul este interfata media ... la relevarile si mistificarile ... LOR ...


""In timpul exploziilor nuclear - atomice  ... se deformeaza spatiul-timp si apar mini gauri negre ... care au viata foarte scurta ... la manifestarile FAN ... se presupune ... ca folosesc aceste gaurele pentru a Șunta spatiuL-timp enorm/gigantic (eventual multiversuri) ...""

P.S. In legatura cu 9/23 ... ai dreptate ... nu stiu-nu spun ... ca altfel devin profet si ... ou fiert  am mancat dimineata ...  :evil: ... si ca sa parafrazez un zen ... "sit and wait"
Prin credinta a fost mutat Enoh de pe pamânt, ca sa nu vada moartea. Si n-a mai fost gasit, pentru ca Dumnezeu îl mutase. Caci înainte de mutarea lui, primise marturia ca este placut lui Dumnezeu.   Evrei 11:05