Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

9/11 sau ce se intampla cand deschizi usa care nu trebuie ...

Creat de sevastase, 22 Martie 2008, 18:19:10

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Lone Ranger

Citat din: adipop din  24 Martie 2008, 13:41:05
PENTRU CA CEI CARE SUNT IN SPATELE POLITICIENILOR, BANCHERILOR,A GRUPULUI BILDEBERG, CFR, COMITETUL CELOR 300, ORDINUL ROSICRUSCIAN, ETC ETC ETC, ENTITATILE CARE TRAG CU ADEVARAT SFORILE, SUNT ABSOLUT OBSEDATE CU SIMBOLISM SI DETALII.
Corect!!! Indivizii ashtia sunt obsedatzi de magia ceremoniala, domeniu în care au ceva experientza....

sevastase

Citat din: Lone Ranger din  25 Martie 2008, 13:36:56
Corect!!! Indivizii ashtia sunt obsedatzi de magia ceremoniala, domeniu în care au ceva experientza....
Cu siguranta...obsesia lor vine din conoasterea energiilor cosmice, si felul in care ne influenteaza. U luscru pot spune cu certitudine: nu exista coincidente. Crearea, unei rase umane si folosirea ei pt a face un salt dimensional ( de constiinta ) cere cunostiinte enorme si experientain domeniu.

  - se afla de 4 miliarde de ani in aceasta densitate/dimensiune

  - sunt maestri geneticieni ( uitativa la noi )

  - sunt " cei mai " temuti si respectati razboinici ( respectati, nu neaparat in sensul bun al cuvantului )

   sau razboit cu andromedanii in razboaiele " ORION " timp de 600 000 de ani fara a se reusi infrangerea lor

  - specializati in cucerirea de rase umane si folosirealor ca sursa de energie

  - au subspecii si alte rase care lucreaza pt ele

  - absolut obsedati de ierarhii, simbolism, traiesc intr-o societate structurata ierarhic ( adik piramidal )

  - nu cunosc sentimentul de dragoste, simpatie, mila, etc. La nastere ( daca vreti sa o numiti asa ) copii sunt abandonati, si sunt adoptati de grupuri de adulti care ii folosesc in jocuri razboinice pt amuzament, abuzandu-i fizic, sexual,mental si oricum altcumva posibil.

  -

 

sevastase

In completare la succinta prezentare a proiectului Monarch/ mk-ultra .


       Compartimentarea mintii si programarea subsecventa, poarta diagnosticul impropriu definit de Personalitati Multiple in psihiatrie. Un termen mult mai apropiat de realitatile acestei conditii, ar contine termenul " disociere ". Voi incerca sa aprofundez putin terminologia si voi sugera o alternativa in limba romana la ce a fost sugerat in limba engleza sa se  foloseasca

sevastase

Pentru cei nefamiliarizati inca cu acest documentar, " the antichrist dajjal will be a reptillian shapeshifter "  il recomand. Iata episodul unu. Sunt 276 de episoade pana acum, si a fost interzis de nenumarate ori pe youtube....trebuie vazut neaparat, cu rabdare.

adipop

Citat din: sevastase din  25 Martie 2008, 20:07:13
Pentru cei nefamiliarizati inca cu acest documentar, " the antichrist dajjal will be a reptillian shapeshifter "  il recomand. Iata episodul unu. Sunt 276 de episoade pana acum, si a fost interzis de nenumarate ori pe youtube....trebuie vazut neaparat, cu rabdare.

Interesant. La noi cum se face ?
adi

sevastase

Citat din: sevastase din  25 Martie 2008, 20:07:13
Pentru cei nefamiliarizati inca cu acest documentar, " the antichrist dajjal will be a reptillian shapeshifter "  il recomand. Iata episodul unu. Sunt 276 de episoade pana acum, si a fost interzis de nenumarate ori pe youtube....trebuie vazut neaparat, cu rabdare.
http://www.youtube.com/watch?v=3awTWQu3PX8

Adi : trebuie sa iti comanzi " Secretul Suprem" si sa il citesti imediat. Poti face acest lucrul sunand la ***. Are 2 volume. Este cea mai succinta prezentare a intregului tablou pe care am gasit-o eu in ultimii cativa ani.

//bluemoon8520 Fãrã numere de telefon prin mesaje. Iar pentru comenzi de cãrþi, majoritatea editurilor au site-uri proprii. Astfel precizarea editurii cãrþii este facilã în sensul folosirii google.ro ºi gãsirii site-ului respectiv sau a altor librãrii virtuale de unde poate fi achiziþionatã. Cred cã am fost destul de explicit.

Lone Ranger

Toate aste sunt deprimante... Daca asha stau lucrurile (teama mi-e ca da), atunci nu mai avem nicio shansa. Suntem deja sclavii lor, deshi majoritatea (hranita cu "panem et circenses") nu-shi bate capul cu întrebari de tipul "cine trage sforile din umbra?"

sevastase

Citat din: Lone Ranger din  26 Martie 2008, 12:19:16
Toate aste sunt deprimante... Daca asha stau lucrurile (teama mi-e ca da), atunci nu mai avem nicio shansa. Suntem deja sclavii lor, deshi majoritatea (hranita cu "panem et circenses") nu-shi bate capul cu întrebari de tipul "cine trage sforile din umbra?"
Nu e chiar asa de rau cum pare.
    Da, am fost nascuti ca sclavi, da, suntem sclavi de cand lumea asta manipulati mental si otraviti fizic, insa ai fi surprins daca iti spun cui ii este cel mai frica. Lor ! Sunt absolut ingroziti de posibilitatea ca ne putem trezi la realitate si putem sparge coaja asta fragila deou ezoteric care ne impiedica sa ne manifestam la adevarata noastra valoare, lapotentialul nostru infinit.

       Cand ti s-a spus ca unii se nasc cu dreptul de a fi si de a avea ai fost mintit! Cand ti s-a spus ca " asta e " , ai fost mintit! Cand ti s-a predat istorie, geografie, astronomie, ai fost mintit.....mintit non stop. Toata viata, si tu , si eu si parintii nostri si tot arborele genealogic de la prima rasa adamica ( DA ADAM NU ERA O PERSOANA, ERA O RASA. numai ca levitii si romanul care le-a dictat biblia nu au intentionat sa stii asta ) asa ca ce te miri ca atunci cand cineva intreaba " ce se intampla acum ? cine sunt eu ? " raspunsul pentru 99,99 % e prea dur si adevarul, le intoarce tot universul cu fundul in sus.

       Insa, niste fiinte infinite ca noi de ce le-ar pasa de aceste biete entitati care sunt blocate in zonele cele mai de jos a celei de-a 4a dimensiuni ? Vai de capul nostru ? Cred ca glumesti: STII CA INTREAGA GALAXIE NE PRIVESTE CA REGALITATE ? STII CA SUNTEM UN AMESTEC DE 22 DE RASE ? REGALITATE! AI CITIT BINE!

      Ne apropiem cu pasi foarte repezi de un salt dimensional fantastic, suntem in procesul de a ne ridica la un nivel de constiinta fantastic, singurul lucru care ne poate tine sa nu relizam acest salt suntem noi insine. De ce ? PENTRU CA NE-AU PROSTIT PANA ACUM NISTE SOPARLE????

      Lasand discursurile inflacarate la o parte, reptilienii si entitatile din spatele lor ( draconienii albinosi, etc) sunt incapabili de a face saltul in constiinta pentru ca nu sunt capabili de dragoste si compasiune. Si atunci spera sa ne tina si pe noi aici jos cu ei.

     Insa pentru a intelege toate aceste lucruri trebuie sa incepem sa incercam sa intelegem ce sa intamplat pana la ora actuala cu rasa umana si de ce. ADEVARATA NOASTRA ISTORIE.

    Evidente exista slava domnului numai sa ai rabdare sa parcurgi munti intregi de documente, fotografii, filme, povesti.

    INTREBARE :

               Daca doreste cineva sa ascunda ceva foarte pretios in asa fel ca nimeni sa nu poata gasi "comoara", unde ar face-o ? 

Lone Ranger

Citat din: sevastase din  26 Martie 2008, 12:44:23
       Cand ti s-a spus ca unii se nasc cu dreptul de a fi si de a avea ai fost mintit! Cand ti s-a spus ca " asta e " , ai fost mintit! Cand ti s-a predat istorie, geografie, astronomie, ai fost mintit.....mintit non stop. Toata viata, si tu , si eu si parintii nostri si tot arborele genealogic de la prima rasa adamica ( DA ADAM NU ERA O PERSOANA, ERA O RASA. numai ca levitii si romanul care le-a dictat biblia nu au intentionat sa stii asta ) asa ca ce te miri ca atunci cand cineva intreaba " ce se intampla acum ? cine sunt eu ? " raspunsul pentru 99,99 % e prea dur si adevarul, le intoarce tot universul cu fundul in sus.

       Insa, niste fiinte infinite ca noi de ce le-ar pasa de aceste biete entitati care sunt blocate in zonele cele mai de jos a celei de-a 4a dimensiuni ? Vai de capul nostru ? Cred ca glumesti: STII CA INTREAGA GALAXIE NE PRIVESTE CA REGALITATE ? STII CA SUNTEM UN AMESTEC DE 22 DE RASE ? REGALITATE! AI CITIT BINE!
Daca nu ar fi venit 1789 shi apoi 1917, 1946, 1948 etc, ash fi fost shi eu unul dintre cei nascutzi cu dreptul de a fi shi de a avea... N-ar fi trebuit sa suport shefi cretini plus tot sistemul ~asta nenorocit! Ash fi fost un om liber, care putea face ce vrea din viatza lui...
Ca am fost mintzit ori de cîte ori mi s-a spus "n-ai ce face, trebue sa acceptzi" am shtiut / simtizt dintotdeauna. Ca am fost mintzit la orele de istorie (shi nu doar acolo), n-a fost deloc greu sa ma prind! Spre deosebire de parintzii shi bunicii mei, care n-au vrut sa-shi vada micul lor univesr întors cu susul în jos, eu nu am acceptat minciuna. Dar la ce mi-a folosit?
Ca pe Terra s-au amestecat foarte multe rase extraterestre shi nu numai (de la emigrantzi pîna la fiintze create în laboratoarele genetice ale Annunakilor), iarashi shtiu demult. Nu pot determina numarul exact al acestor rase, dar ~asta e alt subiect de discutzie... Mie, unul, toata chestia asta îm i miroase a experiment social. Shi ma cam calca pe nervi...

 
Citat din: sevastase din  26 Martie 2008, 12:44:23Daca doreste cineva sa ascunda ceva foarte pretios in asa fel ca nimeni sa nu poata gasi "comoara", unde ar face-o ? 
La lumina zilei... sub o gramada de minciuni!!!!!!

adipop

Citat din: sevastase din  26 Martie 2008, 11:19:37
http://www.youtube.com/watch?v=3awTWQu3PX8

Adi : trebuie sa iti comanzi " Secretul Suprem" si sa il citesti imediat. Poti face acest lucrul sunand la ***. Are 2 volume. Este cea mai succinta prezentare a intregului tablou pe care am gasit-o eu in ultimii cativa ani.

//bluemoon8520 Fãrã numere de telefon prin mesaje. Iar pentru comenzi de cãrþi, majoritatea editurilor au site-uri proprii. Astfel precizarea editurii cãrþii este facilã în sensul folosirii google.ro ºi gãsirii site-ului respectiv sau a altor librãrii virtuale de unde poate fi achiziþionatã. Cred cã am fost destul de explicit.

Am comandat. Multumesc. Sa vad despre ce este vorba si mai ales daca este amintit si ceea ce am vazut eu.
adi

prosecco


CitatDaca doreste cineva sa ascunda ceva foarte pretios in asa fel ca nimeni sa nu poata gasi "comoara", unde ar face-o ?
O veche legenda hindu povesteste ca era o vreme cand toti oamenii erau dumnezei. Dar ei au abuzat atat de mult de divinitatea lor, incat Brahma, stapanul lor, a decis sa le ia puterea divina si sa o ascunda intr-un loc in care le-ar fi imposibil sa o gaseasca. Marea problema era unde sa gaseasca aceasta ascunzatoare.
A fost convocat un consiliu pentru a rezolva aceasta problema. Membrii consiliului au propus :
-« Sa ingropam divinitatea
dar Brahma le-a raspuns : «  Nu, nu este suficient, pentru ca omul va sapa si o va gasi ».
Atunci ceilalti dumnezei i-au replicat :
-«  Sa  aruncam divinitatea in cel mai adanc dintre oceane » .
Dar Brahma le raspunse din nou :
- « Nu, caci mai devreme sau mai tarziu , omul va explora  adancul oceanelor si, cu siguranta intr-o zi el o va gasi si o va scoate la suprafata ».
Atunci dumnezeii din consiliu au concluzionat :
-«  Nu stim unde sa o ascundem caci pare sa nu existe un loc, pe pamant sau in apa, pe care  omul sa nu il gaseasca intr-o zi ».
Atunci Brahma spuse :
-« Iata ce vom face cu divinitatea omului : o vom ascunde in cel mai profund loc din el insusi , caci este singurul loc in care el nu se va gandi sa o caute » .
De atunci, concluzioneaza legenda, omul a inconjurat pamantul, a explorat,  a escaladat, s-a scufundat si a sapat, cautand ceva ce este in el insusi ....

o legenda postata aici pe forum de Pri3st3ss care mie mi-a placut foarte mult

prosecco

sunt curios cati dintre voi ati vazut filmul asta : Super Mario Bros ...e din 1993



desi in principiu pare un film slab  (e vorba de legendarul mario si luigi -jocul de pe consola nintendo ...prietenii stiu de ce  :lol:),mesajul filmului spune ce tot se vorbeste pe aici si nu numai.dar uitati-va si o sa va dati seama singuri :mrgreen:

Arckadii


Lone Ranger

"Viitorul luminos al omenirii" în viziunea lui Ted Turner:
Global warming could lead to cannibalism
http://www.ajc.com/metro/content/news/stories/2008/04/03/turner_0404.html

sevastase

Citat din: Lone Ranger din  04 Aprilie 2008, 13:42:59
"Viitorul luminos al omenirii" în viziunea lui Ted Turner:
Global warming could lead to cannibalism
http://www.ajc.com/metro/content/news/stories/2008/04/03/turner_0404.html
Hmm... Ted Turner ... environmentalist ... Nuff said!