Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Bilderberg 2008

Creat de spooky, 28 Februarie 2008, 17:21:36

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

spooky

Cam care credeti ca ar fi urmatoarea locatie a intalnire Bilderberg 2008?
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

LupinThe3rd


Shadowman

Citat din: spooky din  28 Februarie 2008, 17:21:36
Cam care credeti ca ar fi urmatoarea locatie a intalnire Bilderberg 2008?

  Unde te astepti cel mai putin.Cred ca la Moscova,Havana,Phenian sau Teheran...
Dar,prin proiectia corpului astral si mental in planurile transcedentale,prin contactarea fiintelor din planul noesic,enisic si supraenisic s-ar putea sa receptionam prin coloana vertebrala (care e antena biologica de emisie si receptie...) din planul extrafizic o informatie privind locatia exacta in care se va reuni grupul Bilderberg. :wink: :-D
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

spooky

"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984


spooky

Sevastase, multumim de linkuri.

Dar te rog, foloseste functia de search cand vrei sa postezi ceva.
S-a mai postat link catre ENDGAME.

Linkul oficial si calitatea cea mai buna oferita pe net este:
http://video.google.com/videoplay?docid=1070329053600562261&q=endgame

Pentru cei ce afla de abia acum, pot gasi informatii referitor Bilderberg 2007 din Istanbul, Turcia in partea finala a documentarului, documentare la care am contribuit si eu cu materiale video si fotografii.

Dar, te rog, sa revenim la subiect... BILDERBERG 2008
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

sevastase

Citat din: spooky din  28 Februarie 2008, 18:23:32
Sevastase, multumim de linkuri.

Dar te rog, foloseste functia de search cand vrei sa postezi ceva.
S-a mai postat link catre ENDGAME.

Linkul oficial si calitatea cea mai buna oferita pe net este:
http://video.google.com/videoplay?docid=1070329053600562261&q=endgame

Pentru cei ce afla de abia acum, pot gasi informatii referitor Bilderberg 2007 din Istanbul, Turcia in partea finala a documentarului, documentare la care am contribuit si eu cu materiale video si fotografii.

Dar, te rog, sa revenim la subiect... BILDERBERG 2008
Deci, de cate ori vreau sa postez un link cu ceva ce cred ca are legatura cu subiectul si e edificator sa dau mai intai search sa vad daca a mai existat ceva pe tema asta ?

spooky

OK... imi cer scuze, nu am vrut sa sune a critica.

Hai sa nu ne indepartam de subiect...
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

Lone Ranger

Repet si eu intreberea lui Lupin: unde se poate gasi o lista COMPLETA a locurilor unde s-au întîlnit pîna acum cei de la Bilderberg? Se shtie ce a determinat alegerea respectivelor locatzii?

Yagg

Citat din: Lone Ranger din  28 Februarie 2008, 23:49:27
Repet si eu intreberea lui Lupin: unde se poate gasi o lista COMPLETA a locurilor unde s-au întîlnit pîna acum cei de la Bilderberg? Se shtie ce a determinat alegerea respectivelor locatzii?

Pãi Spooky nu a dat adresa de la Wikipedia degeaba:

http://en.wikipedia.org/wiki/Bilderberg_Group (la Meetings)

spooky

lista completa e la adresa de mai sus.
deobicei sunt cateva intalniri in europa si una pe continentul american.
tot timpul isi selecteaza locatii de 5 stele.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

Lone Ranger

Thanks for the link... Locatzii de 5 stele, zici? Dar considerentele de securitate? Io' unu' ma-ntrebam daca au vreo shansa Caciulata sau Amara  :-D sa ajunga pe lista aia... Glumeam si eu...

adipop

Citat din: Yagg din  28 Februarie 2008, 23:52:56
Pãi Spooky nu a dat adresa de la Wikipedia degeaba:

http://en.wikipedia.org/wiki/Bilderberg_Group (la Meetings)

Unde se intalnesc, ramane o " urma " indestructibila, usor de localizat. Putina pregatire in acest sens, trebuie facuta.
adi

antoniu

ce nu stiti este ca intalnirea are loc permanent  pe videotelefoane securizate -tip videoconferinta...sic!

Serban M