Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Energii de forma

Creat de adipop, 27 Februarie 2008, 17:51:35

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

adipop



P.S.Mi se pare mie sau ...v-am suparat??
[/quote]

Nu m-am suparat, cum sa ma supar ?
Ce sa spui mai intai din zecile de mii de pagini scrise, din experienta miilor de nopti nedormite, de cautari si iarasi de cautari...? Scopul - Neamul Romanesc !
Unul bun este Mosu de la Pitesti. Cauta-l...
Si Vlad este cercetator de exceptie....

adi

PS. Motivatia nu este reprezentata de curiozitate....ci de SCOP. Cu cat este mai NOBIL, cu atat urcusul si coborasul sunt mai abrupte. Varful este mai inalt si groapa mai adanca....

fiulploii

Energii de forma .. pacat de subiect ca a fost tratat la modul enigmatico-zalmoxiac caracteristic initiatorului si a iesit ceva ce s-a vrut de la bun inceput o recrutare transformata mai apoi in penibilitate .
  Adica eu stiu pen'ca-s initiat si nu pot sa va zic voua muritorilor fiindca eu astept ca
Citat din: adipop din  06 Mai 2008, 21:58:11
.... Spiritul Zalmoxian se transfera acolo unde gaseste potential adegvat.
Sper sa reapara undeva, la cineva. Persoana respectiva va incepe cu siguranta sa inteleaga, sa simta, sa vada.
adi

si sa imi zica si mie care sunt... doar un punct si in niciun caz de la capat  :-D

roxaline

Citat din: fiulploii din  09 Septembrie 2011, 21:44:14
Energii de forma .. pacat de subiect ca a fost tratat la modul enigmatico-zalmoxiac caracteristic initiatorului si a iesit ceva ce s-a vrut de la bun inceput o recrutare transformata mai apoi in penibilitate .
  Adica eu stiu pen'ca-s initiat si nu pot sa va zic voua muritorilor fiindca eu astept ca
 

si sa imi zica si mie care sunt... doar un punct si in niciun caz de la capat  :-D

Nu stiu ce a vrut si ce n-a vrut autorul dar, in mare parte, raspunsurile la ceea ce era in postarea de inceput a subiectului au aparut chiar in mesajele postate. Mai putin conectorii si trecerea de la o forma la alta si cum se face.

:-D "enigmatico-zamolxiac" hahahaha ... m-a amuzat expresia folosita ( de aici like-ul )

In rest nu ma pronunt, nu am idee cine este initiatorul.
"Disbelief in magic can force a poor soul into believing in government and business." ― Tom Robbins