Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Sesiunea de Iarna de Comunicare, Bucuresti, 16 Februarie

Creat de spooky, 01 Februarie 2008, 11:08:18

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Arckadii

Urban, Flight33, va asteptam si pe voi atunci:)
Multumim pentru confirmare.




Ark

extrateresru_ro

a trecu 16.........nu comenteaza nimeni nimic? sunt curios ce sa discutat.
am incrededere in fiecare OM,dar nu am incredere in diavolul din el.

Arckadii

o sa postam cat de curand informatiile necesare.
putina rabdare va rog:)


Ark

dedeiu

Am cunoscut oameni care au avut ceva de spus si chiar lucruri interesante. M-am intalnit cu cunostinte mai vechi care au avut iarasi lucruri interesante de impartasit. A meritat si sper sa ne mai revedem. Am mai inteles un lucru destul de important si anume: Ideea este sa asculti si apoi sa discerni  :wink:

lryco

Sa speram ca se vor realiza intalniri mult mai dese,de preferat saptamana de saptamana.Si apropo,pozele cum le fac si eu rost  :? ?Sper ca data viitoare sa fie mult mai multa lume si ceea ce este bine este ca incet,asa mai batraneste,incepem sa ne cunoastem si sa spargem aceasta bariera virtuala si sa fim capabili sa studiem impreuna,pe viu,aceste lucruri ce ne pasioneaza,ca de ex: intalniri,excursii,cercetari de grup, s.a.m.d.  :lol: .
Aha,si dak nu ma insel azi e ziua lui Paul Dorneanu, si pe aceasta cale,k sambata a fost asa cu anticipatie, ii urez "La Multi Ani"  :-D , sa fi iubit,sanatos si sa ai parte de lucruri frumoase in viatza,realizari pe kle profesionala si sentimentala.

spooky

Multumesc de urari.

Iata si cateva poze de la intalnire.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

spooky

...
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

lylyt_ice

  foarte frumoase poze...imi dau lacrimile de bucurie, este o emotie greu de definit cand v-a vad impreuna!!! Cu toate ca in afara de Paul si Romulus nu-mi dau seama absolut deloc cine este fiecare...m-a asteptam sa fie totus ceva mai multe fete, dar poate ca ...data viitoare...?!? oricum v-a iubesc pe toti si cu sufletul, am fost si eu alaturi de voi....

                                                                       lylyt...
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

spooky

Un scurt rezumat al intalnirii de sambata:

Dintre cei ce si-au confirmat participarea, nu au venit toti, dar pe total am fost aproximativ 24 de oameni.
Din pacate, dl. Rudan Vasile, care imi confirmase participarea, ma anuntase din timp asupra unui mic accident care il suferise, astfel ca m-a sunat inca de la ora 7:30 din dimineata cu pricina si mi-a transmis ca nu are cum sa participe la intalnire din cauza conditiei medicale care nu a evoluat pozitiv. Dl. Cristi Patrut, din partea revistei Nexus Magazine, nu a reusit nici dansul sa ajunga din cauza ca a avionul cu care trebuia sa ajunga in tara a avut o intarziere de aproximativ 6 ore.
Dintre ceilalti membri ce si-au anuntat participarea aici pe forum nu au participat: rayden, urban (care m-a anuntat cu o seara inainte ca nu are timp sa vina) si flight33.
Le multumesc celor din provincie care au facut efortul sa ajunga la aceasta intalnire, in special: romulus, nemox_mix si sinapx.

Pentru ca a fost o intalnire in care scopul principal a fost cel de a ne cunoaste mai bine si de a sparge bariera virtuala impusa de calculator/internet, subiectele discutate intre noi au fost multiple si variate. Singurul eveniment pe care l-am avut a fost cel de lansare a www.OZN.ro, dupa cum bine ati mai citit. De asemenea, am discutat organizarea a altor astfel de intalniri, proiecte si expeditii pe care sa le realizam. O sa creez un nou topic unde sa adunam posibile locatii pentru intalniri sau investigatii viitoare.

Ma bucur ca si de aceasta data am reusit sa cunosc noi oameni si le multumesc tuturor pentru participarea lor, si sper ca de acum in colo sa reusim sa ne strangem din ce in ce mai multi oameni la astfel de intalniri.

Cu stima,
Paul Dorneanu
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984