Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Sesiunea de Iarna de Comunicare, Bucuresti, 16 Februarie

Creat de spooky, 01 Februarie 2008, 11:08:18

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

spooky

Stimabililor,

va propun sa ne intalnim din nou, de aceasta data in Bucuresti pe 16 februarie. Sa o numim sesiunea de comunicare de iarna.

Voi cauta o locatie pentru aceasta intalnire, dar astept si propuneri din partea dvs.

Ii asteptam cu interes si pe cei din provincie.

Am vorbit cu Vasile Rudan si e probabil sa il avem si pe dansul invitat.
Iar pentru ca aceasta data este in apropierea zilei mele de nastere, poate va fi un motiv in plus sa participati la aceasta intalnire.

Astept sa va anuntati participarea!

Voi anunta mai multe detalii pe forum.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

Arckadii

pe 16 e perfect. Propun sa organizam o lista cu cei care vor veni, pana la o data anterioara zilei de 16 si in functie de numarul de participanti sa ne hotaram si asupra locului de intalnire.


Ark

lryco

Sunt de acord cu intocmirea unei liste,pentru ca numai asa se poate sti sigur ce locatie sa se aleaga!!Si cred ca sunt binevenite si propuneri!

Rayden


spooky

Citat din: Rayden din  03 Februarie 2008, 14:26:36
Salve lume,

e ok 16.. unde ?  :-D

Va rog sa imi trimiteti un mesaj personal / email, cei doritori de a participa cu mentiunea daca e ok sa intocmim sa fie listati in acest topic.

Ca locatie, urmeaza sa o determinam, in mod sigur locatia va fi aleasa si in functie de numarul de participanti. Daca aveti recomandari, le puteti face aici pe topic sau cu mesaj privat.

Propun ora 12 ca ora de intalnire/incepere pentru ca si cei din provincie sa aiba timp sa ajunga.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

spooky

Sstimabili, onorabili colegi si prieteni.

Am placerea sa va anunt ca sesiunea de comunicare se va tine la:
Tonka Business Center
Str. Biserica Amzei Nr.19 (la 2 minute de mers pe jos de Piata Romana)

Cateva poze:






Localizare pe harta:
http://www.bucuresti.com.ro/index.html/search?ShowOnMap=1&xMap=146&yMap=293&streetID=473
Coordonate GPS:
44.4453315° N - 26.0952215° E

Am sa va astept la aceasta locatie incepand cu ora 10:00 (devansat cu doua ore intalnirea pentru a permite si celor din provincie sa plece mai devreme).
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

spooky

Important:

Am placerea sa anunt si prezenta dlui profesor Rudan Vasile.


De asemenea, vom prezenta diverse filme si materiale fie direct pe televizoarele de plasma, fie cu videoproiectorul pe un ecran de proiectie.

Vom incepe sa ne adunam incepand cu ora 10:00, dar e ok daca ajungeti si mai tarziu.

Va astept.

Pana acum suntem 10 persoane care participa la aceasta intrunire.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

spooky

Pe lista de invitati speciali, tocmai am primit confirmarea, este dl. Cristi Patrut de la revista Nexus Magazine.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

evincler

Imi pare rau ca nu pot participa.Sunt in vizita la fica mea in S.U.A. Va urez mult succes. EMIL.

antoniu

 Am sa vin la sesiunea de iarna din 16 februarie ora 10.00 si ...
            prof.antoniu viorel butnaru


spooky

Dl. Antoniu,

suntem încântaþi ca veniþi si dvs. la aceasta noua întâlnire si sper ca, si dvs., ca si ceilalþi membri RUFOn sau doar membri de pe acest forum, vor avea posibilitate sa adreseze cat mai multe întrebãri invitaþilor si celorlalþi membri, sa reuºeascã sa se cunoascã (unii pentru prima oarã, alþii se reîntâlnesc), si, pe aceasta cale, vreau sa ii asigur pe participanþi ca va fi un cadru lejer, relaxant în care fiecare va putea fi auzit dacã va avea ceva de expus.

Sunt convins ca fiecare va avea ceva de expus, de aceea o sa elaboram un program si vom acorda fiecãruia un numãr limitat de minute pentru a-si putea expune un material sau alte informaþii pe care le crede relevante.

Cu respect,
Paul Dorneanu

PS: Pentru informaþii suplimentare asupra evenimentului sau alte întrebãri, numãrul meu de telefon, pe care l-am fãcut public tot timpul, este 0722-643-640.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

Shadowman

" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

spooky

"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

jean

Ma intereseaza si pe mine aceasta sesiune de comunicare din data de 16.
Sigur am sa vin.
Adevarul este dincolo de noi