Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Termene și condiții acceptate de membri la înregistrare

Creat de spooky, 22 Ianuarie 2008, 13:23:53

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

alx

Citat din: spooky din  19 Noiembrie 2011, 01:14:49
@alx: La Multi Ani!!!!!!!!!!!! :D

PS: De ziua ta, ti-am oferit cadoul perfect: MODERATOR :)
too late...my day was...YESTERDAY!  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

lylyt_ice

   La multi ani... :star: :star: :star: :dare: :aliendance: :aliendance: :aliendance: :aliendance: :aliendance: :aliendance: :aliendance: :aliendance: :aliendance:
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

alx

Citat din: lylyt_ice din  19 Noiembrie 2011, 01:20:00
   La multi ani... :star: :star: :star: :dare: :aliendance: :aliendance: :aliendance: :aliendance: :aliendance: :aliendance: :aliendance: :aliendance: :aliendance:
multam tare fain
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

horia2008

Citat« : Azi la 00:14:49 »
@alx: La Multi Ani!!!!!!!!!!!! :D
PS: De ziua ta, ti-am oferit cadoul perfect: MODERATOR :)
Citat din: alx din  19 Noiembrie 2011, 01:18:28
too late...my day was...YESTERDAY!  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sa zicem ca s-a incadrat in sfertul academic 8-) :-D

La Multi Ani!! :rainbow:



Arhanghelul

Citat din: alx din  19 Noiembrie 2011, 00:37:30
13   Nu doriti sa fiu eu MODERATOR pt o perioada de timp,ca sa vedeti cum ar trebui sa arate forumul asta intr-o realitate normala? (stiu ca nu vreti...nu va stresati... :evil:)

cand imi amintesc ce am vrut sa scriu la punctele alea,revin...sau poate nu?
     alx

1)     La multi ani ! :aliendance: :aliendance: :aliendance: :aliendance: :aliendance: :aliendance:

2)    ... asteptam    :abduct:    fapte , nu vorbe ... spor in folosirea cadoiului ... foarte frumos din partea lui spooky ...


Prin credinta a fost mutat Enoh de pe pamânt, ca sa nu vada moartea. Si n-a mai fost gasit, pentru ca Dumnezeu îl mutase. Caci înainte de mutarea lui, primise marturia ca este placut lui Dumnezeu.   Evrei 11:05