Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Termene și condiții acceptate de membri la înregistrare

Creat de spooky, 22 Ianuarie 2008, 13:23:53

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

calator astral

Citat din: FANOM din  18 Noiembrie 2011, 22:12:48

Corleone, martafone Astral


Da-ti , frate ochelarii aia, de pe ochi, jos!

Ti-am promis ceva,.....si o sa te fuuck!

vai de viata mea...!....
...Pai gata, daca ma "fuck"hezi ma execut instantaneu,am aruncat si okelarii si tot ce-aveam pe mine.
  vino dido vino...!
Te astept in marea inspumata...

abyss

E pacat sa moderezi ARTA PURA spusa cu degetul in gura...  :lol:

Arhanghelul

Prin credinta a fost mutat Enoh de pe pamânt, ca sa nu vada moartea. Si n-a mai fost gasit, pentru ca Dumnezeu îl mutase. Caci înainte de mutarea lui, primise marturia ca este placut lui Dumnezeu.   Evrei 11:05

fiulploii

Citat din: FANOM din  18 Noiembrie 2011, 22:36:51
...
Tin minte totul.
Yep , insa trebuie sa mai lucrezi la capitolul Prelucrarea datelor . :lol:
Parerea mea ...chat-uita

abyss

Doamna Dida recunosc, sunt cucerit de sharmul dvs. Din partea mea aveti liber pe forum, nu doar pentru ca va simpatizez ci si pentru ca ati promis ca i-o trageti bine amicului meu calatorul care e timid si netratat.

calator astral

Bine dida, daca il vrei cu orice pret pe biss, te las in plata Domnului. Eu m-am imbracat, ca nu puteam sa te mai astept pe canceru asta...
Bye bye dida & good luck.

abyss

Draga Dida, ma bucur ca ai revenit. Am si eu un clip pentru tine. Mie mi-a placut mult...
BELLS of MINDFULNESS


Daca nu ai avut chef sa-l vizionezi tine minte aceste cuvinte:

body, speech and mind in perfect oneness.
i send my heart along with the sound of the bell.
may the hearers awaken from forgetfulness and transcend all anxiety and sorrow.

Siberia

Dida, special pentru tine (stiu ca vei aprecia)... si pentru o urma de speranta  :wink:

Pink Floyd - High Hopes (HQ)
"The end is the beginning of all things, Suppressed and hidden, Awaiting to be released through the rhythm Of pain and pleasure." - Jiddu Krishnamurti

Nox

FANOM, ia zi cine te-a învăţat căile ocolite? Nu de alta, dar nu pari genul de IT geek!
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

abyss

Noapte buna Dida.
Te rog sa continuam discutiile libere maine pe subiectul intitulat CHAT. Ok? Multumesc pentru intelegere. Aici  discutam despre membrii care vor mai veni pe forum. Nu e vorba de tine, tu esti deja prietena noastra.

alx

wooooow! am ametit citind atata amar de posturi si de opinii...sau ameteala sa fie de la sampanie?   nu stiu...insa tot am cateva intrebari:
1   Dida/Fanom&Co   esti cumva din Timisoara? 
2  Ce aveti fratilor,de va agitati atata pe tema dreptului la libera exprimare? Doar e atat de simplu...ai ceva de spus,cu adevarat important,poti sa o faci,chiar daca esti "pe proba"...vrei sa debitezi balarii,pai debiteaza-le NUMAI pentru tine...si lasa-neeeeeeeee! Simplu,nu-i asa?
3   Stiu ca unii,(a se citi calator astral) ar dori sa ajunga moderatori pe forumul asta,FARAV A AVEA NICI UN MERIT,in afara de cel al numarului de posturi INUTILE improscate pe forum,dar asta eu zic ca nu se va intampla...deocamdata...poate in alta viata!
4   vad ca ideea APROAPE  generala este ca pe forumul asta ar trebui sa poata debita ORICINE,ORICE! FALS,domnilor si doamnelor! FALS,FALS FALS!   Acest forum are o tematica SPECIFICA,DACA VRETI FORUM DE BALARII,GASITI IN ALTA PARTE!
5   daca vreti sa va convingeti cum ar trebui sa arate un forum axat pe un anumit domeniu,dati o geana pe aici:
http://www.astronomy.ro/forum/
http://www.elforum.ro/index.php
http://sateliti.info/index.php
   si lista poate continua cat vreti...apropo,va rog sa nu va bagati unghia in gat dupa ce vedeti forumurile alea...

nu mai stiu ce voiam sa scriu la punctul 7,8,9,10,11,12...asa ca trec direct la punctul 13

13   Nu doriti sa fiu eu MODERATOR pt o perioada de timp,ca sa vedeti cum ar trebui sa arate forumul asta intr-o realitate normala? (stiu ca nu vreti...nu va stresati... :evil:)



cand imi amintesc ce am vrut sa scriu la punctele alea,revin...sau poate nu?
     alx
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

spooky

De acum Observatorii si Juniorii sunt moderati din oficiu. De asemenea, am crescut limita de posturi de a deveni Cool Junior. Si la "Cool Junior" exista limitari in a posta, nu atat de mari.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

alx

Citat din: spooky din  19 Noiembrie 2011, 00:51:50
De acum Observatorii si Juniorii sunt moderati din oficiu. De asemenea, am crescut limita de posturi de a deveni Cool Junior. Si la "Cool Junior" exista limitari in a posta, nu atat de mari.
Intrebare:cum poti face ca posturile ajunse la cosul de gunoi sa nu fie contorizate de sistem?    nu de alta,da as vrea sa vad ce rang ar mai avea calatoru astral dupa operatiunea asta... :evil:

later edit: propun ca de fiecare data cand un user este avertizat,sa i se scada 10 posturi din numarul total,iar daca primeste si moderat,sa i se scada alte 50 de posturi.In acest fel,un user recalcitrant si care bate campii(il cunoasteti si voi,nu-l mai numesc  :-D) ajunge in scurt timp sa fie Observator sau Junior,deci moderat din oficiu.Si gata,problem solved.  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PS   tot de la sampanie mi se trage,nu va ingrijorati... :roll:
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

StarDust

Citat din: calator astral din  18 Noiembrie 2011, 16:59:37
...
Sint deci favorabil unei ierarhii, propun ca un user X care a atins gradul de Veteran de exemplu, sa aiba automat calitatea de MODERATOR.
...

Asta e faza zilei... :)))))
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16

spooky

#59
@alx: La Multi Ani!!!!!!!!!!!! :D

PS: De ziua ta, ti-am oferit cadoul perfect: MODERATOR :)
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984