Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

HARD EVIDENCE-HistoryChannel & TLC

Creat de Max C., 09 Ianuarie 2008, 10:53:48

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Max C.

HARD & SOLID UFO-OVNI EVIDENCE !

http://video.google.com/videoplay?docid=8285709939745631584

Media is finally waking up ; Listen to the end, there is a supprise of Nato General Wilfried de Brouwer.

StarDust

#1
Super, documentarul... Ma intreb totusi cum ajung acele comunicari dintre turnurile de control si piloti in mainile investigatorilor...daca adevarul despre subiectul UFO e atat de strasnic pazit? Oare aceste documentare fac parte din "pregatirea" noastra in legatura cu ET? In orice caz, cazul din Belgia e extraordinar... Eu unul am impresia ca unii se ocupa deja de "turism spatial"  :)  (asta in cel mai fericit caz)...
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16

Max C.

Ma bucur ca ti-a placut...am sa "forez" in continuare... :wink:
Subiectul e foarte bine pazint, intradevar dar sunt si scapari ca peste tot si asta ne bucura :-D.Dupa cum bine ai vazut sunt multi fosti piloti invarsta care au avut curajul abia acum sa vorbeasca...sau ni se da totul cu lingurita pentru a nu avea un soc... :|

StarDust

Cazul din Belgia il cunosteam, dar nu cu atatea detalii ca cele expuse in acest film, daca totul a fost asa... cei doi politisti au vazut intr-adevar ceva memorabil...  :wink:
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16

Demiurgul

Superb documentarul ....mi-a placut faza aia ...legata de  concluzia armatei ..a fost un balon