Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Emisiuni la TV... nu ratati!

Creat de Nox, 08 Octombrie 2007, 11:16:15

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Serban M

Dezvaluiri ''cutremuratoare'' referitoare la atentatul 911 - inside job ,first time TV : Prigoana ; sa fie  un mass-media phenomena de dezvaluire globala part of the agenda culminand sfarsitul mandatului bush? :-D


Serban M

Prigoana : primim energie zilnica de la divinitate ,de la soare.  

upload pls

Rayden

nu l-am pus eu...dar am dat un search...
e impartit ..check them out folks.

http://www.youtube.com/watch?v=PJT8MjYBVGE

StarDust

In cautarea vietii pe Marte, acum pe Discovery Science !
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16

romulus

Cine vrea sa vada cum functioneaza democratia in Rusia , sa priveasca acum pe TVR 1
Am zis !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

Shadowman

Acum ,pe Kanal D,la emisiunea Lazarus Show : Vrajeli de vrajitoare  :-)
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

Deanna

Acum,pe postul ddtv in reluare un film despre conspiratia bancii mondiale ,a FBI si CIA in razboaie si atentatele de la 9/11,cu martori care declara ca inaintea impactului au auzit explozii in subsolul blocurilor,cu pretinsii teroristi declarati morti ,in viata si marturisind ca habar n-au sa piloteze,cu avionul care nu era avion,etc.,este cel mai mare si complet documentar despre conspiratii,cine poate sa-l inregistreze si sa-l uploadeze aici?

Shadowman

Pentru adeptii teoriei conspiratiei,acum, pe Realitatea TV, editie speciala : "Fratia coruptiei" !
Astept realizarea emisiunilor "Fratia comisioanelor","Fratia spagii", "Fratia licitatiilor"....
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

Nox

Maine seara pe B1TV, despre Placutele de la Sinaia.
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

Rayden

a inregistrat cineva emisiunea  :-D ?


GabyS

Salutari tuturor!
Vreau sa anunt inceperea unei noi emisiuni in mass media din Romania legate de toate fenomenele mai  "necunoscute" din lumea in care traim "Dincolo de limite", emisiune la care sunt si realizator. Emisiunea este la inceput si este realizarea unei munci colective a unui grup mic de oameni de la un post local din Piatra Neamt. Din pacate ea se se difuzeaza la postul local, dar se poate vedea si prin streaming live pe siteul tv: www.actualtv.ro si deasemenea se mai poate vedea oricand arhivata pe blogul emisiunii:
http://www.dincolo-de-limite.blogspot.com/
Sper sa va placa si astept pareri, sugestii si de ce nu chiar sprijin...
Mai multe informatii aflati pe blogul emisiunii.
Bafta multa tuturor!  :-) si vizionare placuta ;)

alexbr

Foarte tare emisiunea, este exact de ce aveam nevoie  :-)

OzN_HunteR

#102
Citat din: Deanna din  12 Iulie 2009, 15:58:24
Acum,pe postul ddtv in reluare un film despre conspiratia bancii mondiale ,a FBI si CIA in razboaie si atentatele de la 9/11,cu martori care declara ca inaintea impactului au auzit explozii in subsolul blocurilor,cu pretinsii teroristi declarati morti ,in viata si marturisind ca habar n-au sa piloteze,cu avionul care nu era avion,etc.,este cel mai mare si complet documentar despre conspiratii,cine poate sa-l inregistreze si sa-l uploadeze aici?

Buna Deanna..... sti cumva numele filmului ?

Editat : este  " Fahrenheit 9/11  " cumva ?
A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy

Nox

Acum pe OTV... o emisiune despre ET.  :-D

Invitat Gheorghe Cohal.  :star:
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

Deanna

Citat din: OzN_HunteR din  12 August 2009, 23:40:20
Buna Deanna..... sti cumva numele filmului ?

Editat : este  " Fahrenheit 9/11  " cumva ?

Buna,OzN_Hunter,abia acum am vazut mesajul tau,am cautat ceva pe net dar n-am gasit acel film,nu i s-a zis numele,se pare ca a fost interzis in mai multe tari,cred ca a fost si o compilatie din mai multe filme, cite ceva din ce s-a afirmat se mai gaseste in filmuletele de aici:
http://freedocumentaries.org/film.php?id=40
http://freedocumentaries.org/film.php?id=127