Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Viziune !

Creat de OzN_HunteR, 05 August 2007, 23:10:32

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Ce parere aveti !

E de rau !
3 (33.3%)
Nu stiu !
5 (55.6%)
E de bine !
1 (11.1%)

Numărul total de membrii care au votat: 7

alx

Citat din: OzN_HunteR din  13 August 2007, 14:44:30
da nu a inchis nimeni subiectul ..sper...deoarece nu mi-a trecut ...inca mai am vedeni

OFF-TOPIC!
   OzN_HunteR! incep sa cred ca nu esti cine spui ca esti...si ca te joci cu noi!
In primul rand vrei sa ne convingi de niste lucruri,ca ai vedenii,ca suferi...din varii motive!
ce e mai interesant,e ca cei apropiati tie,in versiunea pe care ne-ai livrat-o,sunt morti,parintii tai la WTC,in 11 septembrie,prietena ta:
Citat din: OzN_HunteR din  07 August 2007, 22:15:15
Sincer chear ma mustra moartea cuiva ....moartea prietnei mele ...nu vreau sa vorbesc de ea please...
folosesti un limbj copilaresc,continui sa scrii gresit romaneste,desi ti s-a atras atentia de diferiti membrii de pe forum,legat chiar si de motto-ul au...
  ne spui apoi ca ai probleme,ca visezi urat,ca auzi voci,si apoi,dintr-o data ,te-ai vindecat,dar nu...era doar o parere!
    cred ca ar trebui sa delimitezi ce e real si ce e minciuna in toata povestea asta,nu de alta,dar o sa-ti pierzi si bruma de credibilitate pe care ai pute-o avea.
ps  eu cred ca nu esti cine spui,si ca studiezi reactiile celorlati membri...iar intamplarile tale sunt doar un pretext de exista si tu pe aici!
ps2 daca ma insel,te rog sa ma convingi de contrariu...daca poti!
ps3 recicle byn,sunt pe drumspre tine!
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

OzN_HunteR

#31
atunci dami ban la cont si PA
[...]....DUPA CE CA AM AVUT CEA M AI URATA ZI DE NASTERE VA MAI LUATI SI VOI DE MINE...ORI CUM MA DOARE UNDEVA DE CE SPUNETI.... DACA MA CREDETI BINE DACA NU SI MAI BINE ,,, MMACAR SCAP DE O PARERE IN PLUS ..ADIO.
A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy

alx

Citat din: alx din  13 August 2007, 16:11:16
ps2 daca ma insel,te rog sa ma convingi de contrariu...daca poti!
Citat din: OzN_HunteR din  13 August 2007, 19:43:37
atunci dami ban la cont si PA
[...]....DUPA CE CA AM AVUT CEA M AI URATA ZI DE NASTERE VA MAI LUATI SI VOI DE MINE...ORI CUM MA DOARE UNDEVA DE CE SPUNETI.... DACA MA CREDETI BINE DACA NU SI MAI BINE ,,, MMACAR SCAP DE O PARERE IN PLUS ..ADIO.
daca asta e ce crezi tu...eu nu mai am nimic de adaugat!
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

alx

de fapt ar mai fi ceva de adauga:imi pare rau de ziua ta nastere,si,desi e tarziu,iti urez:
   LA MULTI ANI!  PS nu fii asa suparat,eu doream niste explicatii...
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

OzN_HunteR

#34
multumesc  :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:...scuzatima de nervi da ma certasem si cu prietena inainte si am vrut sa ma linistesc mai citind pe forum si am vazut mesaju ala mam enervat
A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy

alx

Citat din: OzN_HunteR din  13 August 2007, 20:47:16
multumesc  :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:...scuzatima de nervi da ma certasem si cu prietena inainte si am vrut sa ma linistesc mai citind pe forum si am vazut mesaju ala mam enervat

o sa continui in aceeasi nota cu mesajele anterioare,sa nu te superi pe mine:
Citat din: OzN_HunteR din  07 August 2007, 22:15:15
Sincer chear ma mustra moartea cuiva ....moartea prietnei mele ...nu vreau sa vorbesc de ea please...
intrebarea mea este:te-ai certat cu prietena ta la o sedinta de spiritism?
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

OzN_HunteR

of doamne
mam certat cu prietena mea recenta nu cea ce a murit  :roll:
A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy

alx

domnule alex aka oznhunter!
  vad a continui cu sarada,si nu prea inteleg de ce...
zici ca ai probleme,visezi urat,ai cosmaruri...atunci explicami si mie ce e cu urmatorul extras de pe siteul :http://www.freewebs.com/pkestbv/contactadmin.htm,site care se afla la profilul tau:
  ''Salut eu sunt Alex adminu siteuluil si ma poti contacta la urmatoarele adrese de E-mail:
New_York_Town_Boy_2006@Yahoo.Com
Alias_2006@Demon.Ro''
  ''Bine ati venit !
Interfinbrok Corporation S.A. este organizata si functioneaza potrivit prevederilor Legii nr.31/1990 republicata si Legii nr.297/2004 privind piata de capital.
         Interfinbrok Corporation S.A. este autorizata ca societate de servicii de investitii financiare prin Decizia CNVM nr.2000/2003, avand ca obiect de activitate prestarea urmatoarelor servicii de investitii financiare:

         1. servicii principale:

       - preluarea si transmiterea ordinelor primite de la investitori in legatura cu unul sau mai multe instrumente financiare;
       - executarea ordinelor in legatura cu unul sau mai multe instrumente financiare, altfel decat pe cont propriu;
       - administrarea portofoliilor de conturi individuale ale investitorilor, pe baza discretionara, cu respectarea mandatului dat de acestia, atunci cand aceste portofolii includ unul sau mai multe instrumente financiare.''

nu prea e o ocupatie pentru un pusti de 16-17 ani...nu-i asa?
  deci,cum e?
btw, adresa ta de mail...nu prea suna a om dus la biserica...




"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

OzN_HunteR

In domeniu ala lucrez eu ...sunt broker iar @demon.ro este un free mail de care am avut nevoie sami fac cont pe cservice.undernet.org/live/ ....imi pare rau ca am considerati un prost ...
A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy

lylyt_ice

 Ahhh...Nu mai plinge..."UN PROST" nu te considera nimeni dar...! altcevaaaaa....cu siguranta !!!
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

alx

Citat din: OzN_HunteR din  13 August 2007, 22:10:13
In domeniu ala lucrez eu ...sunt broker iar @demon.ro este un free mail de care am avut nevoie sami fac cont pe cservice.undernet.org/live/ ....imi pare rau ca am considerati un prost ...
da...nici eu nu cred ca esti prost...
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

OzN_HunteR

atunci de ce ma considerati ? oi avea eu 17 ani dar ma pricep in finante si in mai multe domeni cum ar fi ospatar, IT, sportiv performanta...in fine nu inteleg de ce nu ma credeti ?!
A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy

lylyt_ice

  Daaa....! Ai toate sansele sa faci o cariera stralucita.......numai daca scapi de "COSMARURI" si intre timp nu produci "ALTELE".........!!!!!!!!1
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

alx

Citat din: OzN_HunteR din  13 August 2007, 22:47:15
atunci de ce ma considerati ? oi avea eu 17 ani dar ma pricep in finante si in mai multe domeni cum ar fi ospatar, IT, sportiv performanta...in fine nu inteleg de ce nu ma credeti ?!

bravo tie!  daca acesta e adevarul,felicitari!  Nu vreau sa ma cert cu tine,mai ales ca e ziua ta,asa ca o sa iau de bune ceea ce ai spus...pana la proba contrarie!
  iti urez inca o data LA MULTI ANI !  
                                                           alx
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

OzN_HunteR

Multumesc ca in sfarsit mati inteles  :fullmoon:
A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy