Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Viziune !

Creat de OzN_HunteR, 05 August 2007, 23:10:32

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Ce parere aveti !

E de rau !
3 (33.3%)
Nu stiu !
5 (55.6%)
E de bine !
1 (11.1%)

Numărul total de membrii care au votat: 7

OzN_HunteR

PS ... De unde stiu ca e orasul satanei .... nu cred sincer ca ai vazut atata durere intr-un vis cat am vazut eu in viziunea asta !
A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy

OzN_HunteR

mai las sondaju pana maine ca se pare ca nu mi se mai raspunde la el ! mai astept raspunsuri !
A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy

Yagg

Adevãrul e cã sondajul e conceput aiurea:

În primul rând: "Nu ºtiu" ºi cu "Nu îmi dau seama" au acelaºi înþeles, iar dacã spui tu cã te aflai într-o lume a terorii ºi a durerii e normal sã fie rãu. Nu cred cã era nevoie de un sondaj  :wink:.

DeReLiCt

Obisnuiesti sa folosesti "calmante" ? :roll:
A studia ºi a nu gândi este o risipã. A gândi ºi a nu studia este periculos.

OzN_HunteR

Nu si nici nu am de gand sa incer deoarece am un metabolism care nu accepta astfel de chesti...in fine..ceva raspunsuri la "viziunea" mea ?
A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy

lylyt_ice

Poate te obsedeaza gindurile macabre si imaginatia ta incearca sati expuna cit mai real ceea ce te framinta in subconstient.Ai cumva mustrari de constiinta...legate de viata si moarte(?)sau te simti vinovat de moartea cuiva...(?)
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

romulus

Daca ce spui este "pe bune" si nu-ti arde de shotii, este posibil sa-ti fi fost deschisa o fereastra spre iad :evil: :evil: :evil:! Ce-ai facut rau, ori "naspa" in ultima vreme? Remember ! Si poate,  pe langa un psiholog/psihiatru - cum iti recomanda cineva -mergi si la un popa  ! Ce zici?
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

OzN_HunteR

Sincer chear ma mustra moartea cuiva ....moartea prietnei mele ...nu vreau sa vorbesc de ea please...Si la Popa ce sa fac ? Dar nu e rea ideea ...am sa ma duc Duminica ...Multumesc de sfat
A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy

lylyt_ice

  Siiii.....(?)ai fost la preot astazi (?)te simti acum mai bine???
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

OzN_HunteR

am fost azi de dimineatza si mi-a tinut o predica de alungare a demonilor...se pare ca nu mai am nimika
dar asta vedem cu timpu ..sa sper ca mi-a  trecut
A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy

romulus

---- Aleluiah! Sa fie intr-un ceas bun.
----Nu uita, nu strica deloc sa ai o gandire pozitiva ! Intotdeauna. Si sa tii legatura cu Dumnezeu, prin rugaciune, cu "vorbele tale" nu trebuie sa stii cine stie ce rugaciuni complicate. Face mult bine. Bafta!!!!!!
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

OzN_HunteR

Mersi de sustinere  :roll:
A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy

alx

Citat din: OzN_HunteR din  12 August 2007, 16:03:27
am fost azi de dimineatza si mi-a tinut o predica de alungare a demonilor...se pare ca nu mai am nimika
dar asta vedem cu timpu ..sa sper ca mi-a  trecut

ai vazut? rapid ºi nedureros...(de fapt,atât de rapid încât înclin sã cred cã nu aveai nimic...)
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

lylyt_ice

 Eu cred ca vizita la"PREOT" a fost cea mai inteligenta forma de a inchide subiectul... :evil:
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

OzN_HunteR

da nu a inchis nimeni subiectul ..sper...deoarece nu mi-a trecut ...inca mai am vedeni
A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy