Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Viziune !

Creat de OzN_HunteR, 05 August 2007, 23:10:32

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Ce parere aveti !

E de rau !
3 (33.3%)
Nu stiu !
5 (55.6%)
E de bine !
1 (11.1%)

Numărul total de membrii care au votat: 7

OzN_HunteR

Nu vreau sa va plictisesc despre ce va urma sa spun dar.... cititi 

In urma cu 5 minute adika la ora 22:49 pe cand stateam la calculator pur si simplu am avut nefreu in fata fara nici un motiv ...dupa cateva secunde acel "negru" a disparut dar eu vedeam alceva in afara de monitor ...eram intro lume care nu ne apartine ...intro lume plina de fum rosu si negru ...intro lume a Satanei ...si mi- sa aratat un nume in fata ... un nume cu o aparenta ciudata .. chear bizara as putea spune...si dupa care am revenit la loc fara sami dau seama... ca si cum ai pocni din degete ...Numele este " Apollyon " ...Nu vreau sa ma credeti nebun...dar ce inseamna asta ?

//bluemoon8520 [fara text integral cu bold]
A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy

Shadowman

Citat din: OzN_HunteR din  05 August 2007, 23:10:32
...intro lume plina de fum rosu si negru ...intro lume a Satanei ...si mi- sa aratat un nume in fata ... un nume cu o aparenta ciudata .. chear bizara as putea spune...si dupa care am revenit la loc fara sami dau seama... ca si cum ai pocni din degete ...Numele este " Apollyon " ...Nu vreau sa ma credeti nebun...dar ce inseamna asta ? [/b]

http://www.betania.ro/Apollyon-Vol-V-carte-66.html
http://en.wikipedia.org/wiki/Apollyon
http://users.aristotle.net/~bhuie/abaddon.htm
Mai intreaba-l pe Google...!  :-)
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

Kymosabe

#2
[...]

Eram sa uit . Ce inseamna nefreu? :?

[...]
Science is the great antidote to the poison of enthusiasm and superstition.
(Adam Smith)

alx

"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

OzN_HunteR

#4
alx...nu am adormit ca nu imi era sonm ....pur si simplu nu mai vedeam nimika ..negru tot in fata si dupaia dupa cum tiam povestit...... [...]
A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy

OzN_HunteR

A...nu ma prinsesem :D...deci ce parere aveti ..astept opini si sfaturi pentru ca in ultima vreme nu stiu ce e cu mine dar nu ma simt prea bine...am fost la doctor dar sunt sanatos " tun " ! Ba lesin..ba am viziuni...ba nu am chef de nimika de stau toata ziua in pat cu fata la tavan ( numa la tavan ) fara sa mananc ..fara sa ma duc la baie...nush ce e cu mine ...la asta chear NEED HELP
A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy

OzN_HunteR

PS: nefreu = negru... am gresit eu ...greseala mea ..sorry
A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy

lylyt_ice

Pai daca zici ca nu maninci,ce sa cauti la baie ?Iar "VZIUNEA" ta...clar ca e de bine ...si stii de ce(?)pentru ca se zice ca acest apolly....v-a conduce invazia de lacuste ,iar in ROM.s-a uscat de caldura toata vegetatia si nu cred ca mai vine in realitate...decit asa ...in "VIZIUNI"ca la tine...
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

OzN_HunteR

dar dar chestia e ca in acea viziune eu am simtit o frica mare ...parca stiam ca voi fi mancat..asa ma simteam...deci parerea mea personala ca e de rau ...deci ca sa va mai spun amanunte....se auzeau tipete de durere si teroare din toate partile..orasu era ca intr-un  vulcan activ....iar numele mia aparut ca o fatnoma in filmele de groaza asa dintro data si mare in fata !
A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy

Kymosabe

#9
Vizite la medic , stari de lesin , stari de letargie, viziuni , mai urmeaza sa vorbesti in aramaica si....
Ai vazut filmul Exorcistul?   :wink:
Science is the great antidote to the poison of enthusiasm and superstition.
(Adam Smith)

OzN_HunteR

da am vazut toate 3 partile sau 2 ..hmm  :? nu mai stiu ..in fine dar nu are nici o legatura cu viziunea mea...cred  :?

PS sm fost la doctor si a zis ca nam nimika !
A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy

Kymosabe

Citat din: OzN_HunteR din  06 August 2007, 01:17:58
dar dar chestia e ca in acea viziune eu am simtit o frica mare ...parca stiam ca voi fi mancat..asa ma simteam...deci parerea mea personala ca e de rau ...deci ca sa va mai spun amanunte....se auzeau tipete de durere si teroare din toate partile..orasu era ca intr-un  vulcan activ....iar numele mia aparut ca o fatnoma in filmele de groaza asa dintro data si mare in fata !

Despre ce oras vorbesti?
Science is the great antidote to the poison of enthusiasm and superstition.
(Adam Smith)

OzN_HunteR

A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy

Yagg

Hunter, dacã ai scris cã ai astfel de simptome atunci îþi recomand un psiholog. Nu, nu cred cã eºti nebun - cum ai scris tu ºi la psiholog nu mergi doar în acele situaþii-, dar este posibil sã te fi afectat ceva, posibil subliminal, ºi cred cã poþi sã mergi sã vorbeºti cu un psiholog despre aceste simptome. Îþi mai recomand sã te strãduieºti sã scrii mai corect în limba românã. Oricum ar fi, este alegerea ta.

O întrebare de bun simþ: De unde ºtiai cã te afli "intro lume a Satanei"?
ªi una de simþ estetic: "Apollyon" era scris cu caractere ale alfabetului latin sau ebraic?

OzN_HunteR

era scris in normal  :|

PS ms de sfat dar am fost si acolo si nu am nimika...mia mai zis multa lume...pshiologul mi-a spus ca am nsuh ce puteri...in fine ....am abilitati de a vedea anumite lucruri....se spune ca cinee a vazut moartea cu ochi poate vedea ce nu poate vedea omul normal ...nu ma intrebati daca am vazut moartea ca va raspund deja ...da am vazuto si nu o data ci de 2 ori...1 cand mi-a murit prietena mea in fata mea calcata de tren la nici 10 m de mine si al 2 lea cand am stat in moarte clinica din cauza unui sinucid !
A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy