Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Atlantis

Creat de draculasblood, 18 Ianuarie 2006, 18:05:55

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

xennon_2000

Calina ceva harti despre pamant in vremea atlantilor (adik cu doua continente)!pe vremea cand pamantul avea doua continente, poti face rost?????????

Elvin

#46
     Offtopic
    Ma erijez intr-un moderator, ca sa spun ce nu se obosesc ei sa spuna

    Pentru viitor asteptam de la useri sa posteze nu numai texte monosilabice sau gangureli onomatopeice :wink:

Shadowman

Citat din: Elvin din  22 Ianuarie 2007, 10:17:34
    Pentru viitor asteptam de la useri sa posteze nu numai texte monosilabice sau gangureli onomatopeice :wink:

   Ai dreptate ,Elvin ! Te sustin !
Unii n-au descoperit Yahoo Messenger with Voice,Skype,Outlook Expres,
sau butonul cu mesaje personale de pe forum... :wink:
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

darkness

priestess, din cate stiu eu, organizatia naacal era o organizatie plina de preoti,care au purces in lume ca sa ii invete pe toti  cate ceva..

de tablitele din mexic nu am auzit,de ce sunt importante?
in plus, de ce acel codec "e alta mancare de peste",doar ca se refera la venus?pai de planeta venus stiau si atlantii,si egiptenii si, daca extind un pic, cum se stie ca egiptenii au fost colonizati de atlanti,maiasii la fel ( vezi si legendele cu anunnaki ) ,inseamna ca venus era f importanta pt toate civilizatiile  vechi...

in plus, stiam de acel preot, RA MU , care a zis profetit disparitia multor civilizatii intoarse de la dzeu spre partea materiala...pana acum a avut dreptate...

blue, pana acum atlantida s-a tot "plimbat" din atlantic, in india, poli etc...nimeni nu stie unde a fost...




http://www.9am.ro/stiri-revista-presei/International/2507/Cutremurul-a-remodelat-Terra
http://www.evz.ro/article.php?artid=287073

imagini pt xenon

xennon_2000

Dark ms de harti...am cerut Calinei si vad ca au aparut de l;a tine

pri3st3ss

#50
a avut noroc ca a intrat inaintea calinei si,din moment ce suntem colegi,ar trebui sa ne ajutam reciproc..conform :cere si ti se va da


darkness, :? cum sa nu fie importante?sunt vechi de 12.000 ani si contin insemne biblice, povesti biblice si multe altele!!! ( nu ma supara )
da,organizatia naacal era plina de preoti ; intr-adevar RA MU a fost vestit pentru cele spuse etc, dar tot nu am gasit fotografii ale tablitelor, iar cu pentru cele mexicane abia am gasit 2 si aproape 1000... :| :-( :cry:


xenon,poate te vor ajuta si aceste harti:
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

xennon_2000

Va multumesc!...aveam materialemulte scrise despre atlantida dar nu si harti! asa ca acum pot sa-mi fac cat de cat o parere

darkness

da-i si priestessei niste materiale,ca e obsedata

chiar,priestess,de ce te obsedeaza atlantida,ca m-ai tampit de cap :-D ; in sensul bun,scumpo!

xennon_2000

priestess a spus ca a citit tot ce se putea....am postat un link la pagina 3 daca sunteti asa de interesati...dar fara harti

Plutonianu

Atlantisul este langa Anglia (United Kingdom) !!! Mai precis in sud-vestul Angliei in oceanu' de-acolo (Nu mai stiu cum ii zice) !!! :ufo:

darkness

huh?!!! :?
asta e prima data cand aud ca ar fi langa anglia,,,
plutonianu, cine a afirmat acest lucru?

xennon_2000

Chiar ma mira.... :-o...majoritatea afirma in Mediterana!

alinutzu

ar fi posibil ca atlantida sa mai existe ?

Ma gandesc si eu ca nu ar fi prea greu sa ascunzi o insula....  :-)
can't stop the signal ...

xennon_2000

daca este scufundata la 2 km adancime......cam greu.....si mai greu este de gasit si locul precis unde este scufundata.

alinutzu

Da chiar nici o dovada de tehnologie superioara sa nu existe cu referire la atlantida si nu numai.....
Asa lumea spune multe dar fara dovezi si fiecare crede ce vrea  :|
Daca tot se vorbeste de extraterestrii, chiar nu a gasit nimeni nici o urma de tehnologie, ma gandesc ca daca au fost si alte rase superioare pe acest pamant, or fi avut si ele buncare, orase, pesteri  :lol:
Nu am vazut si eu nicaieri sa zica ca s-a descoperit ceva concret, numai carti si comentari pe net ce gasesc :cry:
Nu o incepe vreun razboi mondial si poate darama careva vaticanu sa caute pe sub oras informatii  :evil:  :lol: :lol: .... macar ce se va gasi acolo poate fi adevarat :)
can't stop the signal ...