Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Pozibil OZN [Constanta] [09 iulie 2007]

Creat de Daemon, 11 Iulie 2007, 00:15:15

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Daemon

Am vazut un OZN d'asupra Constantei .... 09:07:2007 .... mare, luminos cu traiectorie haotica.
:ufo: rulez :)

pri3st3ss

yupiii,vin ozn-urile la mare...pacat ca apa e rece....

mai multe date pls???

btw,bine ai venit Daemon!

:planet: :-D
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

Yagg

foarte ... succinta descrierea ºi interesant titlul subiectului. Nu prea "rulezi".

alx

Citat din: Daemon din  11 Iulie 2007, 00:15:15
Am vazut un OZN d'asupra Constantei .... 09:07:2007 .... mare, luminos cu traiectorie haotica.
:ufo: rulez :)


ce rulezi?sau ai cumva si imagini cu obiectul?
pls tell as...nu fi uricios...
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

Marius MMG

Citat din: pri3st3ss din  11 Iulie 2007, 00:28:22
yupiii,vin ozn-urile la mare...pacat ca apa e rece....

mai multe date pls???

btw,bine ai venit Daemon!

:planet: :-D
Astia se dau la fetele noastre  :-D  :lol:

alx

Citat din: Marius MMG din  11 Iulie 2007, 00:38:31
Astia se dau la fetele noastre  :-D  :lol:


maestre!  asta nu e forum de facut glume! radem si glumim...dar daca daemon a vazut ''ceva'' cu adevarat?  atitudinea ta nu e chiar cea mai indicata...pana la proba contrarie e vorba de afirmatia unui om care s-a inscris pe forum ca sa poata expune(sper)detaliat ce a vazut...asta daca pricepi ce vreau sa spun...
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

Yagg

Citate vorba de afirmatia unui om care s-a inscris pe forum ca sa poata expune(sper)detaliat ce a vazut

asta e premisa noastrã. În curând un moderator îºi va spune cuvântul, având în vedere detaliile oferite de Deamon. Sperãm sã revinã cu mai multe detalii decât o abreviere licenþioasã, dar sunt sceptic.

Daemon

Ce este asa de complicat... un OZN, despre care toti stim ca se perinda prin Romania la discretie, a survolat Cosntanta. Din curtea casei mele s-a vazut in N (nord).
Si asa ca sa ma complac situatiei si sa va raspund la mistocarii, nu ma intereseaza fetele voastre, sunt gay.

pri3st3ss

#8
off-topic

inca un baiat pierdut.... :lol:



daemon,culoare,marime?ti-a facut cineva cu mana?
ai fotografiat?
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

APOLLO

#9
Citat din: Daemon din  11 Iulie 2007, 01:51:42
Ce este asa de complicat... un OZN, despre care toti stim ca se perinda prin Romania la discretie

1.Care toti?
2.Nu ne intereseaza orientarea ta sexuala;
3.Nu ne plac mesajele foarte scurte si scrise la misto;
4.Abrevierea din titlu (plm)--releva faptul ca , chiar ai si tu una ,dar nu esti mandru de ea sau acesta e nivelul la care crezi ca se discuta aici sau confuzi forumurile intre ele?
Ar fi o irosire de spatiu sa fim doar noi in univers.

Daemon

Inclin sa cred ca au venit datorita faptului ca in Constanta este un conglomerat de energii si de diverse suflete... Dupa cum bine stiti, turistii invadeaza mamaia vara.... si este posibil ca numarul de turisti din acea noapte sa vibreze la unisol astfel incat sa straneasca curiozitate. Oricum, Romania este luata in colimatoriu de mai multe specii de extraterestrii ...
Ca sa-ti dau detalii ...   Ceea ce m-a suptrins prima oara cand am vazut OZN-ul a fost lumina portocalie din jurul ei ... care era pe toata suprafata si era blur in margini ...  Din perspectiva mea se vedea o sfera metalica inconjurata de o lumina portocalie (cam ca o flacara) ... surprinzatoare a fost traiectoria.... fiteza extraordinara intr-o parte.... apoi inapoi .... apoi stationare de 10-15 secunde, apoi o indepartare de Terra, pentru ca lumina scadea in intensitate....
Nu sunt singurul care a vazut Obiectul.... 

pri3st3ss

ms pt detalii,Daemon, de la mine din zona nu s-a vazut niciun ozn, ci doar cometa... :| :cry:

Citat din: Daemon din  11 Iulie 2007, 02:00:44
Inclin sa cred ca au venit datorita faptului ca in Constanta este un conglomerat de energii si de diverse suflete...

energii de la persoane?sau din alta parte?
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

Daemon

Stiam eu ca nu are rost sa ma complic cu posturi... in fond... mi se pare aiurea fuga dupa OZN uri. Mai bine organizatai voastra ar strange un fond ceva sa dea de mancare la cateva sute de copii orfani si nemancati de zile intregi ... daca voi asta ati ales in viatza, sa alergati dupa pete verzi pe cer.... atunci ... e aiurea... :(

lylyt_ice

Daemon ,nu te supara...nimeni nu a vrut s faca misto,Marius s-a referit la extraterestrii...ca se dau la pustoaicele noastre de pe plaja si de aceea au venit cu ozeneul in CONSTANTA,nu s-a referit la tine...el poate a crezut ca tu intelegi gluma...Noi suntem nerabdatori sa n-e spui mai detailat ,daca vrei...
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

Marius MMG

Citat din: alx din  11 Iulie 2007, 00:45:33

maestre!  asta nu e forum de facut glume! radem si glumim...dar daca daemon a vazut ''ceva'' cu adevarat?  atitudinea ta nu e chiar cea mai indicata...pana la proba contrarie e vorba de afirmatia unui om care s-a inscris pe forum ca sa poata expune(sper)detaliat ce a vazut...asta daca pricepi ce vreau sa spun...

Inteleg ce vrei sa spui...
Uite, sa-ti spun ce am vazut eu pe cer acum 3 saptamani. Eram in trafic, veneam de la job, afara era nor (unul destul de negru). Cand am privit in dreptul norului am observat o sfera de marimea unui bob de mazare care stralucea (am ramas surprins nu era ceva care sa reflecte razele soarelui pentru ca nu era soare, norul cel negru acoperise o zona destul de mare), sfeta era stabila, nu se misca in nici o directie. Toate astea au fost observate in jurul orei 15.45, aproximativ deasupra orasului Bragadiru (situat chiar langa Bucuresti).