Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

911 UFO Caught on tape by CNN

Creat de DeReLiCt, 30 Iunie 2007, 08:21:39

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

DeReLiCt

A studia ºi a nu gândi este o risipã. A gândi ºi a nu studia este periculos.

Arckadii

Am observat chestia aia mai de demult dar am zis ca mi se pare... sa fie oare vorba de un aparat al armatei Sua care inspecta sa vada cum merge treaba?... A plecat exact cand privirile erau atintite asupra cladirii in flacari...


Ark

DeReLiCt

Da... e posibil sa fie ceva al SUA "in inspectie". Oricum, ca era al SUA sau nu, ceva era acolo.
A studia ºi a nu gândi este o risipã. A gândi ºi a nu studia este periculos.

OzN_HunteR

#3
am cautat pe internet niste poze de la accidentul din 2001 si am observat ca o poza are ceva ciudat in dreapta...va las sa va uitati si astept pareri !
                   
                  http://thebiggestsecretpict.online.fr/nwo/wtc_secondplane+UFO.jpg
A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy

Yagg

Vânãtorule - cred cã acest subiect a mai fost discutat aici: http://www.rufon.org/forum/index.php/topic,1120.0.html - clipul de pe youtube a dispãrut.

alx

la cum aratã imaginea,este virtual imposibil sa spui ce ar putea fi ºi dacã ce apare acolo nu este un trucaj...dacã mã intrebi pe mine,cred cã aceastã imagine nu meritã efortul...pãrerea mea
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

spooky

da, se pare ca ar fi fost vorba de un avion tip AWACS al amartei SUA, dealtfel, el a si fost filmat mai indeaproape in zona Washington DC (daca e vorba de acelasi aparat de zbor).
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

Yagg

CitatModern AWACS systems can detect aircraft from up to 400 km (250 miles) away, well out of range of most surface-to-air missiles except the Russian SA-5 and S-400.

Atunci, dacã erau acolo, ºtiau cã va mai fi un al doilea impact, înainte sã se producã, nu?

Nu am gãsit nimic despre posibilitatea de a staþiona în aer a acestui tip de avion. Poate face acest lucru?

spooky

Citat din: Yagg din  19 Iulie 2007, 13:39:58
Atunci, dacã erau acolo, ºtiau cã va mai fi un al doilea impact, înainte sã se producã, nu?

Nu am gãsit nimic despre posibilitatea de a staþiona în aer a acestui tip de avion. Poate face acest lucru?

poate fi doar aparent... nu?
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

Arckadii

eu vad problema si in felul urmator: primul avion a intrat in turn, ei au venit sa vada ce se intampla si apoi bang si al doilea...
Totusi, personal nu cred in prostia aia cu Bin Laden si talibanii. Asta a fost sperietoarea pentru populatie. Au reusit de minune sa ii bage in sperieti. De curand s-a spart o conducta in New York si jeturi mari de aburi au tasnit prin oras. TOATA LUMEA A FOST INGROZITA!!! AU CREZUT CA E ATAC TERORIST. UN TIP CHIAR A FACUT STOP CARDIAC DE TEAMA!!! Asta se rezuma in 2 cuvinte: Manipulare psihica!



Ark

Yagg

#10
CitatManipulare psihica!

nu e doar psihicã, e generalã :evil: fear marketing, ocultism, religii, conspiraþii, politicã, manipulare - cuvinte cheie care definesc, din pãcate, în ziua de azi Statele Unite.

Pânã la urmã care e premiul cel mare din toatã aceastã "afacere"?

OffTopic:am mai citit acum câteva minute în urmã un articol de pe un blog:
http://www.beegs.com/?p=384