Sectiune pentru limba româna > Noua Ordine Mondiala (NOM/NWO)

Bilderberg 2007: Istanbul, Turcia

(1/17) > >>

Arckadii:
Revin cu un mesaj.

Din pacate serverul se pare ca a fost atacat. In timp ce postam un mesaj prin care va rugam sa reveniti la topic, am fost redirectionat automat catre o pagina care mi-a blocat browserul.
Aseara, dupa ce am vorbit cu Paul Dorneanu, am avut "placuta" surpriza sa constat ca cineva a patruns in calculatorul meu. Dupa mai multe scanuri am descoperit ca eram "ascultat" pe porturi.
Mi-a fost deschis microfonul iar logurile de la mess au fost salvate, chiar daca eu de obicei nu le salvez. Totodata am fost deconectat de la forum automat.
Redeschid topicul momentan asa pana incercam sa il gasim pe server din nou.
Imi cer scuze pentru inconveniente.

Ark

spooky:
sa vedem ce se poate face...

m-am speriat tare pentru ca la ora 7... spre 8 am fost in direct la www.infowars.com, la show-ul radio al lui Alex Jones, un show cu peste 5 milioane ascultatori.

lylyt_ice:
 Acum vreo ora am incercat sa intru pe rufon,dar a fost imposibil...Nu stiu care sa fii fost motivul,in orice caz ;curios !!!

spooky:
la naiba... flood...

http://www.wisetech.ro/traf/localhost_82.76.213.142.html

60 mbps flood...

alx:
deci,fara a fi adeptul teoriei conspiratiilor,indraznesc sa spun ca sunt unii care se pare ca ACUM sunt interesati de ce se discuta pe aici,iar atacul de care pomeneste Ark,asupra unui moderator,nu face decat sa intareasca aceasta idee...s-ar putea sa avem ''surpriza'' sa constatam stergerea unor mesaje sau neregularitati in functionarea forumului mult mai des de acum inainte...cine s-a chinuit sa intre in sistem nu a facut-o degeaba...
   cat despre topicul Bilderberg 2007 nu sunt prea multe de spus...a disparut...si nu imi dau seama pe cine a suparat de l-a sters...
sperand in mai bine,va recomand antivirusi seriosi...

ps  e a treia oara cand postez asta,sper sa mearga acum...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version