Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Bun venit pe forumul RUFOn (Romanian UFOnetwork)

Creat de spooky, 21 Octombrie 2000, 03:01:00

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 14 Vizitatori vizualizează acest subiect.

ryn


GandRazletz

 Salut am urmarit emisiunea de pe TVR1 si mi s-a parut minunata... imi plac subiectele astea desi multe cunostinte despre... nu am.. dar pot sa aflu  8-) ... Oricum ce m-a frapat in acel documentar (printre altele) este ca s-a vorbit despre fenomenu de la Certesti;
Intr-o vara ma aflam intr-o comuna numita Smulti; incantata sa admir stelele (care se vad foarte bine pe per verii) am observat o forma alungita neobisnuita pe cer care avea culorile rosu-albastru (cel putin asta se observa de la distanta), culori care pareau sa alterneze... Mi s-a parut ciudat ca acea forma se tot misca pana cand s-a lasat in jos intr-un anumit punct... Si parintii mei au vazut fenomenul (la insistentele mele).. dupa care sa imi dau seama ca Certesti este o localitate destul de apropiata de comuna unde eram... iar fenomenul vazut de mine fusese vazut si de alte persoane mult mai bine (respectiv cele 2 persoane din Certesti)... Aici ma opresc... am vrut doar sa va transmit un gand apropos de obiectele neidentificate. Ciau ciau  :wink:

udar

Magic is any sufficiently advanced technology. (Arthur C. Clarke)
  


Skywalker

Bine ai venit la bordul RUFON, Alethia_Spitz! :-)

udar

Magic is any sufficiently advanced technology. (Arthur C. Clarke)
  

pri3st3ss

bun venit membrilor noi si bine v-am regasit pe toti!!!!!!
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

Max C.


udar

Magic is any sufficiently advanced technology. (Arthur C. Clarke)
  

pri3st3ss

Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

Dreamy

Bine ai venit Max.C!!
Ma bucur sa vad ca sunt din ce in ce mai multi oameni interesati de fenomenul OZN...
Eu una astept cu interes posturile tale in legatura cu fenomenul mult dezbatut in acest forum. :roll:

sxn_b

salut, ufo_tomas si Max. C!
Bine ati venit si spor la postat! :-D

APOLLO

Am lipsit putin din lipsa de timp.Scuzele mele.Tin sa-l felicit si pe Skywalker pt. munca buna depusa si sa urez "Bun venit" noilor membrii care ma bucura ca apar necontenit.
Ar fi o irosire de spatiu sa fim doar noi in univers.

pri3st3ss

Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

Skywalker

Bine ai revenit, APOLLO! De cand n-aimai fost pe aici mult s-a mai dezvoltat forumul!
Te astepatam deci cu noi vesti si de asemenea ii astepatam sa scrie si pe cei nou veniti