Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Bun venit pe forumul RUFOn (Romanian UFOnetwork)

Creat de spooky, 21 Octombrie 2000, 03:01:00

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 16 Vizitatori vizualizează acest subiect.

nostrom39

Sant nostrom 39 si va salut !
Am facut acest cont luna trecuta dar abia acum am realizat topicul de bun venit.Sint un pasionat al subiectelor pe care le dezbateti voi aici si sper sa aflu cit mai multe !
pax vobiscum!

Xanadron

Bine v-am gasit! (sau bine... CA v-am gasit  :rainbow:), dragi rufon-isti !
Scinteia gindirii libere din fiecare cred ca doar prin schimburi de idei poate sa si lumineze... :-)
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

Nox

Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

seinfeld

Cu toate ca mi-am facut cont de ceva timp, anumite treburi m-au facut sa uit de forum. Noroc cu mesajul de "la multi ani" primit acum. :-D Asa ca... bine v-am gasit.

EnohTheAncientAstronaut

ieri am gasit site-ul datorita unui prieten si tot ieri m-am inregistrat. va salut si pace!

----------------
Now playing: Reginald Milton - Clap Your Hands
via FoxyTunes

Rayden

@EnohTheAncientAstronaut

Bine ai venit pe forum!

Vei vedea ca este un loc interesant..plic de discutii...si nu numai  8-)

Bafta!
Rayden

Ilie

va salut pe toti participantii la aceste dezbateri si sper ca toate aceste discutii vor duce la eliberarea tuturor de prejudecati (este foarte dificil dar nu imposibil) si la trecerea pe un nivel superior de intelegere care sa ne perimita adapatarea la schimbarile care trebuie sa vina

Silviu_Marin

#157
Bun - gasit, stimati ozenisti romani! :)

[...]

Va multumesc anticipat!

HECATE

Salut tuturor!As dori sa adresez o intrebare:exista in Romania vre-o Asociatie care studiaza cazurile in care au avut loc contacte intre fiinte venite din alte lumi si fiinte umane? Multumesc.

jackie28t

#159
Citat din: HECATE din  07 Mai 2009, 19:22:06
Salut tuturor!As dori sa adresez o intrebare:exista in Romania vre-o Asociatie care studiaza cazurile in care au avut loc contacte intre fiinte venite din alte lumi si fiinte umane? Multumesc.

Oare ce denumire poate avea o asemenea asociatie? Asociatie de ascultat povesti?

ryn

Salut, din cate stiu te afli pe forumul unei astfel de asociatii...  :-D

HECATE

Evident,nu caut o "Asociatie"care asculta povesti.Doresc sa discut cu persoane care au trait astfel de experiente si nu care doar cred acest lucru.Doresc sa discut cu persoane care stiu sa discearna adevarul, si,de ce nu,caut mai multe informatii despre un anumit tip de entitati care traiesc in alta dimensiune.Am citit cate ceva despre "rase de extraterestri"dar sunt prea putine date.
Sincer,nu cred ca ma avantajeaza o astfel de discutie pe un forum.As dori ceva mai...particular.

spooky

HECATE,

bine ai venit pe forum si te invit sa iti expui experientele si sa contribui cu ce informatii ai la indemana.

Poate ai sa gasesti aici ceea ce cauti.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

darieglobur

Citat din: HECATE din  08 Mai 2009, 18:44:14
Evident,nu caut o "Asociatie"care asculta povesti.Doresc sa discut cu persoane care au trait astfel de experiente si nu care doar cred acest lucru.Doresc sa discut cu persoane care stiu sa discearna adevarul, si,de ce nu,caut mai multe informatii despre un anumit tip de entitati care traiesc in alta dimensiune.Am citit cate ceva despre "rase de extraterestri"dar sunt prea putine date.
Sincer,nu cred ca ma avantajeaza o astfel de discutie pe un forum.As dori ceva mai...particular.


Bine ai venit pe acest frumos forum, Hecate!
ªi nu uita: Sinceritatea-nainte de toate!
Na, cã ieºi cu rimã :lol:, însã cum crezi tu cã dacã o astefel de discuþie nu te avantajeazã pe forum atunci te-ar putea avantaja în particular? Vrei sã afli ceva? Atunci, simplu, întreaba! Ai ceva important de spus? La fel de simplu, împãrtãºeºte! Cam aºa stã treaba atât pe forum cât ºi-n viaþã...
...und Sie fliegen doch!

viola2007

Ma bucur ca am gasit saitul asta sper sa pot schimba pareri si sa avem discutii interesante :-(
Viola2007