Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Bun venit pe forumul RUFOn (Romanian UFOnetwork)

Creat de spooky, 21 Octombrie 2000, 03:01:00

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 17 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Dreamy


Pitas

Buna seara si bine v-am gasit, este un forum extrem de interesant si de bine organizat,contul l-am facut cu o saptamana in urma dar deabia am terminat de citit mai tot ce era de citit. Felicitari  si tineti aproape :)

sxn_b


jackie28t

Salut ''Pitas''.Bine ai venit la bordul navei spatiale RUFOn. :wink:

Arckadii

bine ai venit Pitas. Iti urez toate cele bune si fie ca Dumnezeu sa iti vegheze pasii.
Arckadii




p.s: a , si sa nu uit, LA CAT MAI MULTE POSTURI INTERESANTE:))

ryn


Urban

Bine v-am gasit!
Aveti cumva si un sediu ?

spooky

Salut si bine ai venit...

Sediu... oarecum, dar cautam o locatie propice pentru un sediu...
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

DarthVader

The Force be with you guys !!!
Dragutz forum :-(

Asi vrea sa stiu si io daca se poate discuta despre Star Wars pe aici??
Mie mea placut mult seria Star Wars si as putea sa zic ca sunt un fan adevarat da nu am prea gasit forumuri in romaneste.
Oricum arata bine forumul si o sa mai stau


spooky

nu este un forum (categorie) dedicat starwars... dar la cafenea banuiesc ca poti deschide un topic...

si pe viitor, daca se aduna subiecte mai multe de un gen poate le mutam intr-o categorie apropiata.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

snapisrl

nu exista in romania un alt site ca asta si  bucur extrem de mult ca exista  :-D :-D :-D

citesc tot din scoarta in scoarta sa zic asa userul derelict mi-a indicat acest extraordinar site si ii multumesc pe aceasta cale
tineti-o tot asa si succes in continuare....... :-D :-D :-D

Nox

#131
Bine ai venit snapisrl!
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

Arckadii

Bine ai venit snapisrl. Sper sa gasesti informatiile de aici cat se poate de utile si interesante si chiar sa contribui si tu cu subiecte interesante, dezbateri, sugestii etc.



Ark

valo

Salutare!

As dori sa stiu daca forumul mai este activ :)
Multumesc

Arckadii

Te salut. Bineinteles ca forumul este activ!!! Bine ai venit


Ark