Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Bun venit pe forumul RUFOn (Romanian UFOnetwork)

Creat de spooky, 21 Octombrie 2000, 03:01:00

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 13 Vizitatori vizualizează acest subiect.

udar

CitatSper ca nu voi deranja pe nimeni pe aici cu prezenta mea...avand in vedere ca este un site serios...poate si oamenii ma vor judeca prea aspru.

Bine ai venit rutzi, si fii sigura ca nu vei deranja pe nimeni, si mai mult, fii convinsa ca nu te va judeca nimeni deloc... Nimeni nu judeca pe nimeni aici... Facem afirmatii, aducem probe, discutam si totul este spre evolutia fiecaruia dintre noi. Sper sa te simti bine pe acest forum, la fel de bine cum ma simt si eu...
Magic is any sufficiently advanced technology. (Arthur C. Clarke)
  

pri3st3ss

bine ai venit rutzi!!  :lol:
nu conteaza ca esti tinerica,important e sa ne impartasesti si noua din ideile tale,chiar daca noi ne mai ciondanim din  cand in cand, e ceva normal !
te asteptam cu cat mai multe interventii!!

bun venit si lui nubi1, darkness , marp2002 si altora!!!
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

neura

Salutare,
vad oameni pasionati pe aici...

O sa incerc sa tin pasul...

:-)

Necunoscutul

Daca incerci o sa te descurci tu...

un calduros BUN VENIT pe RUFOn, neura !!!



8-)

ryn


kdlehel

cred ca este timpul sa prezint si eu. Ma numesc Daniel si chiar as lua parte din tot ce se intampla aici si prin cer la regiunea mea a nostra. Am vazut multe lucruri si asta mi a dat inspiratie sa intru aici. Sper ca gasesc raspunsuri sper sa pot ajuta cu ceva si sper ca gasesc si gasim prieteni cu aceasta tema. Numai bine.

jackie28t

Bine ai venit ''kdlehel''! Te rog simtete liber sa discuti cu noi toti...poti deschide un nou topic cu un subiect preferat. :wink:

Protector


AdiM

Citat din: Protector din  31 Iulie 2006, 21:30:52
Bun venit in clubul ufologilor  :-o

Multumesc de urare, si bine v-am gasit.
Sper sa gasesc aici o atitudine cit mai normala fata de fenomenul UFO, adica una de cercetare obiectiva si echilibrata a fenomenului, fara devieri catre lucruri care nu au nici o legatura cu fenomenul, decit in mintea unora. De aceea, as fi curios sa aflu care e pozitia oficiala a RUFON (ca girant al forumului, prin numele de domeniu) fata de problemele discutate, macar ca topici principale. Spun asta fiindca am constatat ca unii membri afirma opinii personale care nu par si opinii RUFON, si prin asta pot apare confuzii cu privire la scopurile RUFON.
In general, prefer sa imi fie foarte clar in ce comunitati virtuale intru, si daca vad ca ele sunt cumva in cea(r)ta, mai bine ma retrag.
Daca RUFON tolereaza ce(r)turile in forumul propriu, ezitind sa isi lamureasca pozitia oficiala, asta mi se pare o atitudine care nu merita acceptata.
Ar fi mai eficient ca lucrurile sa fie foarte clare si pentru organizatorii acestui forum, si pentru cei care il folosesc, ca sa nu se ajunga le ce(r)turi inutile.
Mi-ar place ca RUFON sa lucreze in lumina clara si adevar.

ryn

Pozitie oficiala:
1. Acesta este un forum. iar pe forum puteti gasi parerile personale ale membrilor.(punct)

2. Pozitia Rufon este de gasit pe www.rufon.org sau in articole, in declaratiile din presa, emisiuni radio sau tv. Pentru noi lucrurile sunt clare.  :-D

PS frumoase capcane intinzi, dar cam vechi...  :-D  :-D

Protector

 Camarazi ufologi,

trebuie sa fim mai seriosi pe acest forum. Va-ti gandit ce spun altii cand vad cata cearta si ironie intre mebrii este ?Ganditiva ptr cateva clipe, haideti sa nu facem rufon de rusine, sa fim mandrii de el si sa ne acceptam fiecare cu calitatille lui ...

jackie28t

#71
Bine ai venit printre noi valiox. :wink:

Sa-i uram un bun venit noului nostru membru ALEK@
Bine ai venit printre noi Alex

udar

Magic is any sufficiently advanced technology. (Arthur C. Clarke)
  

jackie28t

Bine ai venit printre noi Paleoastronaut!
Sper sa discuti cu noi toti ca la un prieten si sa ne informezi despre Paleoastronautica  :-D
Spre sa fii baiat cuminte si sa nu ranesti pe nimeni  :-D
Sper sa ne respecti pe noi membrii cei vechi asa cum si noi respectam pe voi membrii cei noi :-D
Sper sa lasi de la tine uneori si sa trece peste unele aprinderi  :-D
Amin!


paleoastronaut

#74
Si eu sper..speranta moare ultima..NUUU?
Si eu sper ca scepticii sa devina TRUE BEALIVERI
Si eu sper ca manipulatorii care ne otravesc cu "contraargumentele " lor sa se retraga
Si eu sper ca cei "de sus" sa accelereza procesul de DISCLOSURE
Si eu sper sa apuc vremea cand TOTI oamenii vor avea acces in SPATIU nu doar o gasca de initiati..
Si eu sper..si tot sper...
AMIN :-D