Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Bun venit pe forumul RUFOn (Romanian UFOnetwork)

Creat de spooky, 21 Octombrie 2000, 03:01:00

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 14 Vizitatori vizualizează acest subiect.

lory

bun venit,Arckadii!!
speram sa dezbatem in curand si topicuri deschise de tine :lol:

pri3st3ss

Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

Necunoscutul

Bun venit,Arckadii !! Sper sa ai aceeasi parere despre forum si peste cativa ani...  :wink:


8-)

udar

Bun venit! Peste cativa ani, adica in 2012?  :-P
Magic is any sufficiently advanced technology. (Arthur C. Clarke)
  

Necunoscutul

Daca va supravietuii forumul pana atunci...   :lol: :-P


8-)

pri3st3ss

cum sa nu supravietuiasca? mereu vor fi oameni interesati de fenomen sau doar interesati de parerile altora despre fenomene..
eu zic ca va rezista...sa vedem daca rezistam noi :-D
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

Skywalker

Forumul va supravietui atata timp cat vom supravietui noi.

pri3st3ss

bine spus!!!
sa vedem cat supravietuim noi...
Skywalker, cand spui "noi', te referi la membrii forum-ului,sau la oameni in general :-D
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

udar

Cred ca se referea la oamenii de pe forum in general  :lol: :lol:

P.S.: Forumul va supravietui atata timp cat va exista internet si atata timp cat cei care platesc in acest moment banda vor fi dispusi sa plateasca si in viitor ;)
Magic is any sufficiently advanced technology. (Arthur C. Clarke)
  

IONUT

Bun venit UFO. Aşteptăm să interacţionezi la mesajele noastre. Întradevăr şi eu am găsit acest site cam târziu , sau poate nu  :? ,poate facem un grup de idei să construim câte un oyn personal, şi afirm sincer că e un site serios, ei se mai face şi câte o glumă, că doar nu suntem căzuţi din cer, adică nu de puţin timp  :-D .

Skywalker

#55

  Deci,
CitatSkywalker, cand spui "noi', te referi la membrii forum-ului,sau la oameni in general
Cred ca raspunsul l-a dat deja Udar. Pai cat timp noi vom fi dispusi sa platim netul si sa stam de vorba aici, atata timp va supravietui si forumul. Logic. Sa vedem deci, cat timp vom fi dispusi sa stam aici pe forum.

[UFO]

    Well....back on duty.... :-D R.E.S.P.E.C.T. pt. mesajele voastre de intampinare.... :-o...am ramas placut surprins sa gasesc atatea urari de bun venit.... si va multumesc :-) De acum o sa incerc sa frecventez cat pot de mult acest forum....am internet doar la serviciu, acasa inca nu mi-am tras conducta, dar ma gandesc serios s-o fac, ca asa nu se mai poate... :mrgreen: Sa ne auzim cu bine! :wink:

    @ryn: masina o voi vinde intr-un final, dar numarul...NO WAY...am schimbat 4 masini pana acum, dar numarul nu l-am dat nici mort si nici nu-l voi da....2 din cumparatorii fostelor masini au zis ca-mi dau si bani in plus pe numar, dar....no thanks....unele chestii pur si simplu nu sunt de vanzare :-D

   Vorbeamos...

    ALEX

APOLLO

UFO vad ca esti din Timisoara si eu sunt student in TM, asa ca daca te prind prin trafic o sa te blitez puternic si o sa aprind avariile si daca ma vezi sa tragi pe dreapta :) Vb serios...macar cu unul de pe aici sa ma intalnesc.Eu am un Cielo alb de HD.Dar din pacate acuma incepe vacanta si o sa fiu mai mult pe la Deva.Dar poate din intamplare o sa dau de tine pe strazi : :-D
P.S. Zi macar marca masinii tale (pare Logan) sa stiu dupa ce ma uit.(daca vrei)
Ar fi o irosire de spatiu sa fim doar noi in univers.

jackie28t

#58
Pentru noii veniti Elvin,darkness,cosmoteh,iulian si altii membrii noi care s-au inregistrat pe forum,vreau sa va urez un calduros bun venit pe forumul RUFON :wink:

Bine ai venit printre noi ''nubi1''
Asteptam cu nerabdare posturile tale.Te rog simtete liber sa discuti cu noi toti subiectele care te intereseaza sau chiar poti deschide un nou topic cu o tema preferata.Numai bine :wink:

ryn