Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Bun venit pe forumul RUFOn (Romanian UFOnetwork)

Creat de spooky, 21 Octombrie 2000, 03:01:00

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 14 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Necunoscutul

#30

  BUN VENIT LA TOTI

deepblue

Thank you seeker!Esti un adevarat muschetar!

Necunoscutul

 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:


8-)

pri3st3ss

Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

baaron

#34
Hai salut Nero....


[UFO]

    Waw... :-o....nu pot sa cred ca abia acum am gasit acest site super-tare!!!! La fel ca si voi, ma numar si eu (inca din scoala generala) printre fanii incurabili ai fenomenului OZN & extraterestri si ma bucur enorm ca am gasit acest site deosebit de bine informat si pus la punct si acest forum unde pot sa discut cu alti impatimiti ai fenomenului!!! Ca o dovada a faptului ca sunt un mare fan, va mai spun ca si numarul de inmatriculare de la masina mi l-am ales fara sa mai stau pe ganduri: UFO....aveti mai jos si o poza pt. cine nu crede! :-D Deocamdata io chiar de maine voi fi plecat in concediu, dar la intoarcere voi deveni un membru permanent al acestui forum... :-) Sa auzim de bine! Pe curand!!!

   Hai pa
   ALEX

spooky

Bun venit si te asteptam sa participi pe acest forum.

Imi pare bine ca ti-ai pus acel numar la masina... din pacate in bucuresti nu mai erau disponibile ;)
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

lory

bine ai venit,te asteptam sa vii din concediu
unde ti-l faci?sper ca nu la mare,ca aici e congel :-D

Skywalker

Bine te-am gasit, [UFO]. Simte-te liber la scris! Si concediu placut, nu in ultimul rand.

Mai da multi "ufologi" mai sunt prin Bucuresti, din moment ce nu mai sunt disponibile astfel de numere...

Necunoscutul

In primul rand iti urez concediu placut si asteptam cu nerabdare intoarcerea ta !!!



8-)

ryn

UFO ai dreptate si bun venit si din partea mea. Ce scriu mai jos nu are legatura cu tine ( ca fericit posesor de nr de inmatriculare personalizat - daca vinzi masina si dai si nr o iau eu :) )
Nu sunt ufologi sunt fitzosi care daca au o masina de 20 de mii tunata cu doua spoilere din targ si "abtzipild" cu flacari isi pun si nr B-01-UFO asa ca noi astia care ne preocupam de, sau macar zicem ca o facem  :-D stam cu nr de genul  B-01-WST sau B-01-SRI sau B-01-MSI etc :)

pri3st3ss

MBI :-D

deci din cauza asta am vazut cand am fost in buc, atatea masini cu MBI????!!!! :-D :lol: 8-)

macar aici pe primul loc e FBI si CIA  :-)
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

deepblue


Arckadii


jackie28t

Bine ai venit Arckadii!
Acest forum sa format intr-un sens bun datorita membrilor harnici care si-au expus parerea legata de subiectele cele mai discutabile in legatura cu fenomenul OZN si extraterestrii.
Noi suntem aici pentru a invata,discuta,de-a imparti si ajuta cu informatii,de-a cerceta si descoperi tot cea ce nu putem intelege si in special de-a dezlega misterul OZN.Te rog sa te simti liber sa discuti cu noi toti despre subiecte ce te pasioneaza sau poti chiar deschide un nou topic cu o noua tema.
Inc-odata bine ai venit printre noi. :wink: