Autor Subiect: Legaturi catre stiri interesante!  (Citit de 1780716 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline fiulploii

• MARE MAESTRU
  • Mesaje postate: 3,637
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
  • Liked: 2447
  • Likes Given: 5424
Re: Legaturi catre stiri interesante!
« Răspuns #4500 : 23 Septembrie 2018, 22:29:37 »
Unde e Bruce Willis?  :|  Adica japonezii au asolizat 2 minirovere pe un asteroid dupa o calatorie de 4 ani si nici urma de Bruce  :lol:
    Io stau si ma intreb daca nu era Luna mai aproape sau de ce nu mai e luna interesanta? Nu cumva apartine americanilor?

Offline lylyt_ice

• Consacrat
  • Mesaje postate: 1,671
  • Gen: Femeie
    • Vezi Profilul
  • Liked: 15
  • Likes Given: 1112
« Răspuns #4501 : 23 Octombrie 2018, 19:46:56 »
cea mai interesata stire :-D :-D :-D citiva (nu stiu ce dracu sunt)?...si-au batut joc de forumul asta. Unde sunt oamenii normali...une sunt Romanii care au multe de spus...unde sunt subiectele il atrageau si il chemau la discutie deschisa? Acum nimeni nu mai comunica cu voi, nimeni nu mai scrie ce simte, ce crede , ce trairi a avut... De ce mai desteptilor? DE CE??? V-ati batut joc de acest forum si de oamenii NORMALI , pentru ca VOI , cativa ;internet destepti;care (sanchi) le stiti pe toate, radeti de toti...ca nu scriu ca voi corect, ca sunt prosti, ca mint...si cautati numai sa-i eliminati si sa va prezentati voi dominanti si atoatestiutori. Mai mare rusinea...Nu mai sunt subiecte, si nimic interesant pe acest FORUM . Numai cativa care posteaza ce auALX gasit pe INTERNET. Alx a incercat cu cativa ani in urma sasalveze acest FORUM de voi...A simtit cese va intampla, dar din pacate toti colegii nostri de atunci (fiind scirbiti de astia care stiu "TOTUL" de a tot stiutorul "INTERNET", au cedat, si cum sestie ;cel mai ineligent renunta, au lasat pe FIRMAMENT "stelele" care acum si-au dat duhul si nu mai au nimic de spus ...Hai bai, ca v-am aruncat un"OS" ...ATAKE  :lol: :lol: :lol:oricum aaaaaaaaaaaalte subiete nu mai aveti.

Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

Offline snapisrl

• Junior
  • *
  • Mesaje postate: 12
    • Vezi Profilul
  • Liked: 0
  • Likes Given: 0
« Răspuns #4502 : 23 Octombrie 2018, 20:16:10 »
corect spus lyly !!!!!

Offline Rayden

• Senior
  • Mesaje postate: 675
  • If I'm older than TIME and everlasting, who am I?
    • Vezi Profilul
  • Liked: 275
  • Likes Given: 287
"I am the light that is over all things. I am all: from me all came forth, and to me all attained. Split a piece of wood; I am there. Lift up the stone, and you will find me there."

Offline Aseneth

• Cool
  • Mesaje postate: 432
    • Vezi Profilul
  • Liked: 660
  • Likes Given: 2507

Offline fiulploii

• MARE MAESTRU
    • Vezi Profilul

Offline fiulploii

• MARE MAESTRU
    • Vezi Profilul

Offline mariusvlad

• Cool
  • Mesaje postate: 241
    • Vezi Profilul
  • Liked: 97
  • Likes Given: 454
« Răspuns #4507 : 23 Noiembrie 2018, 09:24:21 »
https://youtu.be/WPETEez1k14

Și-a pierdut motivația de a trăi și o să vedem pe 4 decembrie daca chiar merita sacrificiul.
Cred că la ora asta unii sunt in joc de glezne.