Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

OZN [Oarja, jud. Argeº] [29 ianuarie 2007]

Creat de Unidentified, 29 Ianuarie 2007, 19:37:51

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Unidentified

Daca gresesc locul unde am deschis acest subiect va rog sa-l mutati!
Am vazut acum la protv o stire precum niste sateni au vazut un obiect neidentificat deasupra satului lor.Evident modul in care a fost expusa stirea a fost sub orice critica ,luati la misto satenii dar in fine...
Obiectul a fost filmat si au zis ca o sa fie trimisa caseta in Bucuresti la analizat.
http://www.protv.ro/stiri/social/satenii-din-arges-nu-mai-au-somn-de-teama-extraterestrilor.html
Poate vedem si noi caseta sa o analizam si noi  :evil:

spooky

"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

Arckadii

#2
Pana vei sterge topicul...intreb si eu ceva: De ce aproape de fiecare data cand in tara apar cazuri Ozn, martorii sunt luati peste picior de presa?
Mi se pare o grosolanie incredibila. Daca imi aduc bine aminte acum ceva vreme chiar TVR se lua de RUFON...
In fine, probabil ca e efectul indoctrinarii excesive.
Numai bine,
Ark

Unidentified


jackie28t

Asteptam cu nerabdare secventa.Fara ea nu putem sa tragem nici o concluzie.

spooky

imaginile sunt disponibile pe site-ul protv. urmeaza calea. :D
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

Nox

Citat din: Arckadii din  29 Ianuarie 2007, 19:43:09
Pana vei sterge topicul...intreb si eu ceva: De ce aproape de fiecare data cand in tara apar cazuri Ozn, martorii sunt luati peste picior de presa?
Mi se pare o grosolanie incredibila. Daca imi aduc bine aminte acum ceva vreme chiar TVR se lua de RUFON...
In fine, probabil ca e efectul indoctrinarii excesive.
Numai bine,
Serban


E felul unora de a reactiona la ceea ce ei percep intr-un mod superficial.
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

alx

Le-o fi rusine protevistilor cu ce au prezentat? ca pe site-ul lor zice ca ne nici un articol cu numele asta.Daca aveti alt link,sunt si eu curios...
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

Unidentified

Interesant!articolul a fost scos de pe site.Cred ca s-a intamplat ceva ...o conspiratie  :-D Acum a ramas doar pe rufon.org dar fara video.

Arckadii

tare sunt adept al unei teorii a conspiratiei, insa cine stie. poate au crezut ca e o prostie?
hmm...chiar imi da de gandit

addi

Imaginile NU mai sunt disponibile pe site-ul pro tv  :lol:
stie cineva unde pot gasi imaginile??

Unidentified

Au spus ca trimit caseta la Bucuresti pt analizat.Pe site era doar reportajul cu respectivii care erau luati peste picior cu muzica si felul cum a fost realizat .Din cate stiu mass media ar trebui sa fie impartiala 
dar cand ai de a face cu amatori e cam greu sa realizezi acest lucru.Asa ca daca vrem sa analizam inregistrarea ar trebui cautata de cei de prin Bucuresti .Din inregistrarea reportajul nu gasesti nimic elocvent  ...

Alethia_Spitz

Arkadii a scris:
Pana vei sterge topicul...intreb si eu ceva: De ce aproape de fiecare data cand in tara apar cazuri Ozn, martorii sunt luati peste picior de presa?
Mi se pare o grosolanie incredibila. Daca imi aduc bine aminte acum ceva vreme chiar TVR se lua de RUFON...
In fine, probabil ca e efectul indoctrinarii excesive.
Numai bine,
Serban

E o conspiratie. Probabil a NWO. Si oricum in ziua de azi cu atata saracie nimeni nu mai are chef de paranormal. La mine in oras din 300.000 de oameni pe cei ce cred in paranormal ii poti numara pe degete. Cel putin in zona mea centrala vanzatorii se plang ca raman cu revistele de paranormal pe taraba nevandute.

Arckadii

Foarte posibil Alethia...
Oricum mi se pare ca dau dovada de ignoranta totala. Nu neaparat NWO.
Numai bine si multumesc de raspuns,
Ark

spooky

Salutari.

Nu am inca un raspuns "oficial", dar am inteles ca din varii motive uneori se mai intampla sa dispara stiri de la ei de pe site.

Tocmai am venit de acolo, de la Orja, cu tot cu imagini. Nu am mai asteptat birocratia din ProTV pana imi dau ei imaginile asa ca am fost direct la sursa. Defapt, cei de la ProTV Pitesti au fost mult mai saritori sa ne ajute...

O sa postez in aceasta seara informatii mai multe + imaginile video care nu mai sunt de gasit pe site-ul ProTV.

"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984