Declinare responsabilitate
Părerile exprimate pe acest forum aparțin utilizatorilor acestora și nu pot fi considerate ca fiind informații oficiale sau promovate de acest site/forum.
În conformitate cu prevederile politicii de confidențialitate acceptate la înregistrare, fiecare utilizator este răspunzător de informațiile publicate pe acest site și nu sunt asumate de administratori sau proprietarul acestui forum.
Mai multe despre politicile de confidențialitate, aici...

Autor Subiect: vreau sa gasesc ceva  (Citit de 1274 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline iniventor

• anjun
  • Cool Junior
  • **
  • Mesaje postate: 34
  • Gen: Bărbat
  • Liked: 15
  • Likes Given: 1
vreau sa gasesc ceva
« : 16 Noiembrie 2012, 16:06:39 »
am o informatie intr-un fel in care am citit sau am vazut undeva un lucru important:
un car egiptean descoperit pe teritoriu trac sau geto-dac. ar insemna foarte multe dar nu stiu unde sa gasesc articolul..scuzi

iniventor

Forum RUFOn

vreau sa gasesc ceva
« : 16 Noiembrie 2012, 16:06:39 »
Părerile exprimate pe acest forum aparțin utilizatorilor acestora și nu pot fi considerate ca fiind informații oficiale sau promovate de acest site/forum.
În conformitate cu prevederile politicii de confidențialitate acceptate la înregistrare, fiecare utilizator este răspunzător de informațiile publicate pe acest site și nu sunt asumate de administratori sau proprietarul acestui forum.