Declinare responsabilitate
Părerile exprimate pe acest forum aparțin utilizatorilor acestora și nu pot fi considerate ca fiind informații oficiale sau promovate de acest site/forum.
În conformitate cu prevederile politicii de confidențialitate acceptate la înregistrare, fiecare utilizator este răspunzător de informațiile publicate pe acest site și nu sunt asumate de administratori sau proprietarul acestui forum.
Mai multe despre politicile de confidențialitate, aici...

Autor Subiect: Fenomenul UFO corelat cu Youtube  (Citit de 3051 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline iniventor

• anjun
  • Cool Junior
  • **
  • Mesaje postate: 34
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
  • Liked: 15
  • Likes Given: 1
Fenomenul UFO corelat cu Youtube
« : 24 Aprilie 2011, 17:13:45 »
  Incerc sa propun un topic daca imi este permis despre imaginile de amator de pe youtube . Pasiunea mea despre ufo inainte sa intru ca membru pe acest seit incercam sa o satisfac si prin Youtube , prin imaginile de amator surprinse sau nu de diverse persoane . Azi am incercat ufo april 23 2011 pe motorul de cautare youtube si ufo april 24 2011 . Sunt cativa ani de cand fac acest lucru : practic verific 3 date calendaristice pentru fusul orar si pentru alte persoane care posteaza : de exemplu sa zicem azi este 24 si verific datele : 23, 24, 22 .Uneori verific si 25 ;asta ca exemplu.

Motivul? sunt foarte multe persoane care au o camera la indemana in ziua de azi si/sau un aparat foto .

Opinia mea in legatura cu fenomenul de pe Youtube inca nu este formata si poate cu ingaduinta dvs si ajutorul dvs sper sa fie o opinie a celor care ne reprezinta pe acest seit si astfel sa ma alatur si eu cu observatiile facute pana acum ca parte din ceea ce cautati .

Cu mult respect si consideratiune ,

Iniventor

Offline Nox

• Consacrat
  • Mesaje postate: 1,881
  • Gen: Bărbat
  • Explore. Observe. Be here now.
    • Vezi Profilul
    • openUFOs.ro
  • Liked: 61
  • Likes Given: 353
Raspuns: Fenomenul UFO corelat cu Youtube
« Răspuns #1 : 24 Aprilie 2011, 22:11:43 »
Mutat în OZN - generalitãþi. Mai multã atenție!!
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

Forum RUFOn

Raspuns: Fenomenul UFO corelat cu Youtube
« Răspuns #1 : 24 Aprilie 2011, 22:11:43 »
Părerile exprimate pe acest forum aparțin utilizatorilor acestora și nu pot fi considerate ca fiind informații oficiale sau promovate de acest site/forum.
În conformitate cu prevederile politicii de confidențialitate acceptate la înregistrare, fiecare utilizator este răspunzător de informațiile publicate pe acest site și nu sunt asumate de administratori sau proprietarul acestui forum.