Declinare responsabilitate
Părerile exprimate pe acest forum aparțin utilizatorilor acestora și nu pot fi considerate ca fiind informații oficiale sau promovate de acest site/forum.
În conformitate cu prevederile politicii de confidențialitate acceptate la înregistrare, fiecare utilizator este răspunzător de informațiile publicate pe acest site și nu sunt asumate de administratori sau proprietarul acestui forum.
Mai multe despre politicile de confidențialitate, aici...

Autor Subiect: Esoteric Agenda (2008)  (Citit de 3463 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Sirius13

• Senior
  • Mesaje postate: 853
  • Liked: 4
  • Likes Given: 12
Esoteric Agenda (2008)
« : 17 Noiembrie 2008, 22:18:57 »
http://video.google.com/videoplay?docid=6898983724739063805 - subtitrat in lb. Romana

Pentru cei care au vazut deja Zeitgeist (I si II), Esoteric Agenda este mult mai socant;un documentar revolutionar de exceptie bazat pe acelasi principiu de trezire generala a maselor.Prezentarea realitatii crude si zguduitoare;anexand mai multe informatii vitale pentru o potenta alegere a omenirii,noua ordine mondiala si 2012.

Codex Alimentarius sau regimul diabolic de depopulare care va fi instaurat anul viitor este unul din subiectele prezentate.

Va las pe voi sa decideti ! cai sunt multe,iubirea e una.

Vizionare placuta.
« Ultima Modificare: 17 Noiembrie 2008, 22:29:23 de Sirius13 »

Offline Cautatorul

• Senior
  • Mesaje postate: 596
  • Gen: Bărbat
  • Liked: 11
  • Likes Given: 95
Raspuns: Esoteric Agenda (2008)
« Răspuns #1 : 18 Noiembrie 2008, 04:28:53 »
Mda... n-am vazut inca tot filmul, ci doar asa pe bucati.
Dar cand am vazut vorbindu-se de chakra mi-am adus aminte de Bivolaru si trupa MISA...  :-D
care spuneau ca pipi si kk sunt bune...  :?

Deja mi-a scazut complet interesul... dar o sa-mi sacrific 2 ore si o sa vad despre ce-i vorba...

Vad ca e inflatie de filme cu teorii ale conspiratiei...

Offline Sirius13

• Senior
  • Mesaje postate: 853
  • Liked: 4
  • Likes Given: 12
« Răspuns #2 : 29 Noiembrie 2008, 12:35:28 »
Mda... n-am vazut inca tot filmul, ci doar asa pe bucati.
Dar cand am vazut vorbindu-se de chakra mi-am adus aminte de Bivolaru si trupa MISA...  :-D
care spuneau ca pipi si kk sunt bune...  :?

Deja mi-a scazut complet interesul... dar o sa-mi sacrific 2 ore si o sa vad despre ce-i vorba...

Vad ca e inflatie de filme cu teorii ale conspiratiei...

Ce usor dam cu piciorul clasificand fara a cunoaste dinainte anumite lucruri;probabil subiectul respectiv ''chakre'' te-a indignat foarte tare si nici nu te-ai mai uitat la film (totusi putin s-a discutat despre asta in el).

De centrii energetici ai corpului uman ai auzit?firesc ai sa zici bullshit..insa asa cum corpul fizic este dependent de organe ,corpul energetic este impartit in 7 centrii ''organe'' asemeni pamantului,coexistam pe mai multe planuri ca vietuitoare;cauta EFT (emotional freedom tehnique) si ai sa vezi cum exercitii pe care tu le consideri gen MISA/BIVOLARU/YOGA dau randament mai mult decat medicamentele.

Iar despre filme cu teorii ale conspiratiei,discutam un film de teapa Zeitgeist;

tu ce ai vrea sa vezi aici ,SF / Comedie ?

astept pareri serioase..
« Ultima Modificare: 29 Noiembrie 2008, 12:38:35 de Sirius13 »

Forum RUFOn

« Răspuns #2 : 29 Noiembrie 2008, 12:35:28 »
Părerile exprimate pe acest forum aparțin utilizatorilor acestora și nu pot fi considerate ca fiind informații oficiale sau promovate de acest site/forum.
În conformitate cu prevederile politicii de confidențialitate acceptate la înregistrare, fiecare utilizator este răspunzător de informațiile publicate pe acest site și nu sunt asumate de administratori sau proprietarul acestui forum.