Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

2012 si OZN-urile - Adevarul!!!

Creat de MxBD, 29 Septembrie 2010, 02:02:54

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

MxBD


StarDust

MxBD, niste opinii personale si explicatii nu crezi ca ar fi binevenite? De ce oare unii intra pe forumuri sa se exprime doar prin tone de "filme" (mai mult sau mai putin on-topic) eu asta nu inteleg. Vezi punctul 1.5 din regulament. Nu mi-o lua in nume de rau, dar s-ar putea sa fie ultima data cand te atentionez asupra acestui aspect. daca nu respecti pe viitor acest punct s-ar putea ca pe viitor postarile de acest gen sa ajunga direct la cosul de gunoi.

L.E. Pentru nelamuriri pe PM.
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16

MxBD

Multumesc de atentionare. Explicatiile le gasesti in acest link: http://saccsiv.wordpress.com/2010/09/28/video-deja-se-vorbeste-mult-mai-serios-despre-ufo-ozn-120-de-fosti-militari-acuza-guvernul-sua-afirmand-ca-rachetele-nucleare-au-fost-urmarite-si-compromise-de-extraterestrii-cum-interpretam/  !!!

Am sa pun un comentariu de aici: http://saccsiv.wordpress.com/2010/09/28/in-asteptarea-dracilor-onu-va-desemna-un-responsabil-pentru-primirea-extraterestrilor/

"Radu said, on septembrie 29, 2010 at 12:04 pm

manolescubd ti-am urmarit nitel activitatea de aici:
http://www.rufon.org/forum/index.php/topic,3167.0.html
Foarte bune filmele. Ii cunosc un pic pe cei de pe Rufon si stiu ca nu este simpatizata chestiunea dracilor acolo. Nu ii condamn, pentru ca sunt manipulati prin informatiile primite. Vor cumva sa creada in existenta vietii extraterestre.
Viata extraterestra exista, ne-o confirma in mod cert Biblia. Dar pozele, pdf-urile si alte "materiale", cred ca sunt pur si simplu manipulari.

Apreciez munca depusa de tine in legatura cu dezvaluirea acestor manipulari. Si nu cred ca sunt singurul care apreciaza.
Legat de propunerea ta, va exista o varianta download-abila a blogului saccsiv. Si exista variante mai simple si mai rapide de download al filmelor de pe youtube.

Vreau sa revii pe acest forum si sa postezi filmele importante pe care le-ai tradus. (Poate ca faci deja acest lucru, si eu nu stiu. Insa acele filme sunt importante caci partea cu extraterestrii va fi o componenta esentiala a manipularii antihristice.)

Succes in ceea ce faci si sa stii ca munca ta este apreciata."


...in concluzie.. ma mir ca inca nu mi-ai sters postarea, si iti urez 'intelepciune si adevar'  :-)

padme

Citat din: MxBD din  29 Septembrie 2010, 17:59:44
Nu ii condamn, pentru ca sunt manipulati prin informatiile primite.

Sigur ca da! Si filmuletele de pe YouTube/carti/stiri/internet nu sunt folosite deloc pt manipulare!

darksid3

Nu toate sunt manipulari. Doar majoritatea  :wink:
11.11

StarDust

Citat din: MxBD din  29 Septembrie 2010, 17:59:44
...in concluzie.. ma mir ca inca nu mi-ai sters postarea, si iti urez 'intelepciune si adevar'  :-)

Stai linistit, ai fost deja atentionat :)
Iar in legatura cu urarile despre intelepciune si adevar, multumesc! Imi urmez propria cale.

Citat din: darksid3 din  29 Septembrie 2010, 20:00:16
Nu toate sunt manipulari. Doar majoritatea  :wink:

Subscriu! ;)
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16