Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Prima "ieseala" pe 2013

Creat de Urban, 22 Septembrie 2013, 17:56:55

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

SLEAH19

  Orice stăpân fără câine va fi eutanasiat! :fullmoon:

  Felicitări pentru reuniunea postapocaliptică !  :lol:
O lume normală este aceea în care diavolul este în iad, nu mai există religii iar Iisus este la Guvernare!

Cercetează totul şi reţine doar ce e de trebuinţă !

Arhanghelul

#76
Captura  ... de razboi ...

P.S. Din coincidenta/greseala  ... m-am intalnit ... cu ... un tov.(venit la gratar/perpeleala) de-al meu ... bineinteles ... m-am "indragostit" de ... un ardei copt ... doar nu puteam ... sa mah indragostesc de-o vanata parlita ... sau gogosar carbonizat ... ochiometru de vanator ... mha dirijat la aceast trofeu ...
Prin credinta a fost mutat Enoh de pe pamânt, ca sa nu vada moartea. Si n-a mai fost gasit, pentru ca Dumnezeu îl mutase. Caci înainte de mutarea lui, primise marturia ca este placut lui Dumnezeu.   Evrei 11:05

Rayden

salutare,

iesim si noi la o bere, un suc, un cico, ceva? a trecut ceva vreme de la ultima...ieseala  :mrgreen:

va astept cu propuneri, de data si locatii.

bafta,
Rayden

romulus

Citatpropuneri, de data si locatii.
Pai tot acolo, ca stim locul.
Ori in orice  alt loc care intruneste un numar mai mare de voturi si unde ar fi prezenti mai multi coforumisti.
Par igzamplu : Buzau , vulcanii noroiosi; Busteni- pensiunea Doi Ponei , pe malul Prahovei; Brasov - Tampa, ori altele asemenea!
Am zis!
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

Nox

Mă gândeam la ceva mai lejer, așa de încălzire.
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee