Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Cazuri recente UFO

Creat de abyss, 02 Mai 2011, 19:53:20

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

kefren

Citat din: @Lex din  10 Ianuarie 2012, 20:10:08
Triangle UFO - Captured with my Yukon 5x42 Night Vision (Infrared) Camera

http://www.youtube.com/watch?v=hjSQpDdKOG4&feature=player_embedded#!

Halo shows up above Mile High

Tim Tebow - Divine Intervention. Broncos vs Steelers. Halo shows up above Mile High after score!

A SIGN FROM GOD!!! (Steelers vs Broncos Playoff Game)

Halo over bronco game


    Interesant primul film,parerea mea este ca sunt 3 obiecte separate cu aceeasi miscare,daca ar fi un singur obiect triunghiular in miscarea sa ar opaciza stelele,lucru care nu se intampla.

dorel6

kefren poate obiectul este camuflat.La urma urmei si noi am descoperit tehnologia asta.
Există două metode de a cuceri și înrobi o națiune. Una este prin sabie. A doua este prin îndatorare.

kefren

Citat din: dorel6 din  11 Ianuarie 2012, 20:20:50
kefren poate obiectul este camuflat.La urma urmei si noi am descoperit tehnologia asta.

   Da-mi ceva amanunte cum faci asta,eu sunt mai greu de cap si nu pricep.  :?:-D :-D

dorel6

Uite aici link-ul : Invisibility Breakthrough for Japanese Researchers
De aceea zic ca tehnologia a fost deja descoperita.
Există două metode de a cuceri și înrobi o națiune. Una este prin sabie. A doua este prin îndatorare.

kefren

Citat din: dorel6 din  13 Ianuarie 2012, 18:11:33
Uite aici link-ul : Invisibility Breakthrough for Japanese Researchers
De aceea zic ca tehnologia a fost deja descoperita.

   Cred ca ai glumit dandu-mi acest exemplu,nu cred ca are rost sa-ti mai explic de ce............

@Lex

STRANGE UFO SIGHTING ON THE SUN JANUARY 10-17, 2012

STRANGE UFO SIGHTING ON THE SUN JANUARY 10-17, 2012

Ganditorul

Foarte spectaculoase imagini... Dar care este sursa lor - telescop cu imagini reale, prezentarea unui nou film SF, trucaj reusit de un user ??

@Lex

luat de aici:   http://www.thetruthbehindthescenes.org/   

The NASA satellite Stereo Ahead captured january 2011 a strange UFO sighting


Nox

Referitor la  "UFO over Lima Peru 01/22/12"

Nu o să fac comentarii cu privire la imagine ci doar la coloana sonoră. E interesant cum sunetele principale niciodată nu se suprapun ci doar se succed foarte "convenabil" și "elegant".
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

bk

#265
1. Cel din Mexic este planeta VENUS filmata cu ZOOM DIGITAL. Deja devin penali cu astfel de filmulete :(. De altfel tot accentueaza ala "super statico" de cateva ori in filmulet. 

2. Cel din RICHMOND este un candelabru (sau alta sursa de lumina) reflectat de geam. Uitati-va mai atenti ca o sa vedeti putin mai in dreapta si reflexia obiectivului camerei.

Este interesant cel din Viena daca nu este fake sau o punga de plastic argintie purtata de vant. Oricum interesante sunt viteza si traiectoria deoarece o punga nu cred ca ar putea fi dusa de vant in acest mod.

OzN_HunteR

A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy

horia2008

Citat din: OzN_HunteR din  31 Ianuarie 2012, 19:48:00
Fara alte comentari

impressionante!!!! ovni visto no interior de sp passou em vários canais de tv
Cam fara alte comentarii  :-)
Doar un mic P.S.
caz recent de ufo pentru guvizi postat recent de acest celiodosape
de fapt este parte a unei campanii comerciale, vezi
http://www.youtube.com/watch?v=QpYIoi3l5f4#
si intregul
http://www.youtube.com/watch?v=jU48KMukJks#ws
Deci, ca sa citez din clasici (inca :?...) in viata  :-D, case closed, desi s-a mai dezbatut pe aici dar nu gasesc acum...



abyss


bk

#269
Mie mi se pare un F22 (de la sec 23 se vede destul de clar fuselajul).  Intr-adevar in partea de sub el este ciudat acel obiect dar poate sa fie tot un avion conventional.