Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Societati Secrete - Saptamana Financiara

Creat de OzN_HunteR, 15 Ianuarie 2008, 11:36:05

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

OzN_HunteR

Incepand de azi timp de o saptamana ziarul Jurnalul National Saptamana Financiara ofera la cumpararea ziarului un DVD cu si despre masonerie si secretele lumi Societati Secrete - Complotul intunecat al puterii. va sfatuiesc sa cumparati acel dvd .. este unic
A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy

Serban M

#1
Citat din: OzN_HunteR din  15 Ianuarie 2008, 11:36:05
Incepand de azi timp de o saptamana ziarul Jurnalul National ofera la cumpararea ziarului un DVD cu si despre masonerie si secretele lumi. va sfatuiesc sa cumparati acel dvd .. este unic

Imi dau seama ce gen de informatii vor fi talmacite pe cd-ul acela  :wink: ,asemeni emisiunilor gen illuminati de pe discovery sau dezbaterile aberante de pe antena 1.este foarte bine gandit si nu ma mira ,pentru ca altfel prin cenzura iese adevarul,iar propaganda asta nu face nimic decat sa demonstreze subliminal ca nu este un subiect tabu,astfel cand lumea este pusa in fata unor informatii mai aspre gen ''9/11 inside job'' atunci incepe tot balciu ,gen ''illuminati aia care conduceau lumea,ee aia e o prostie,mai bine ne uitam la un film''

adevaratele informatii nu sunt aratate publicului  :mrgreen:

Nox

Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

spooky

Am modificat eu titlul acestui subiect.

Saptamana Finanaciara (din acelasi trust cu Jurnalul National), asa cum ne-am obisnuit, ne ofera in fiecare saptamana fie un dvd sau o carte interesanta.

In aceasta saptamana ne ofera DVD-ul Secret Societies - The dark scheme of power.

"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

Lone Ranger

A apucat cineva sa puna mîna pe DVD-ul cu pricina? Vine cu ceva nou sau (cum mi-e si mie teama) confirma parerea lui Sirius13?

Arckadii

Daca are cineva DVD-ul sau l-a vazut cineva, propun ori sa ni-l dea si noua, ori sa ne povesteasca:)


Ark