Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Legaturi catre stiri interesante!

Creat de jackie28t, 12 Iulie 2006, 01:12:37

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

acme

Daca vreti sa urmariti live incercarea de gasire a scurgerii de amoniu de pe ISS:
NASA TV
We're born alone, we live alone, we die alone.


Ganditorul

#3047
In America continua cosmarul cu nebuni care ataca orice manifestatie publica :

Statele Unite 12 persoane rănite la parada de Ziua Mamei în New Orleans

12 persoane au fost rănite în timpul unei parade desfăşurate de Ziua Mamei, duminică, în New Orleans, din cauza unor focuri de armă, potrivit reprezentanţilor ordinii.
http://adevarul.ro/international/statele-unite/12-persoane-impuscate-parada-ziua-mamei-new-orleans-1_5190054f053c7dd83f91bff1/index.html

Se pare ca prinderea "vinovatilor de serviciu" de la Boston nu a rezolvat problema securitatii stradale in SUA iar populatia trebuie sa sufere in continuare, intr-un spectacol macabru, la care serviciile de securitate nu au inca solutii. Ramane intrebarea : Cine sunt acesti "zombi" sangerosi si ce scenariu (NWO) este pus in scena  in SUA ?


Xanadron

Fost angajat CIA dezvaluie chestii abracadabrante cu OZN-uri si ET de pe vremea lui Ike Eisenhower. :ufo:
"The Disclosure" e pe vine cred - evident ca intr-o forma "comandata de sus" si implicit incompleta, sucita etc.
...Doar nu credeti ca exista notiunea de "fost securist"?! :-D

'Deathbed Testimony' About UFOs Given By Former CIA Official 2013
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/


OM

Tie, popor ingrat, nu-ti va ramane nici cenusa mea.

horia2008

http://economie.hotnews.ro/stiri-energie-14801785-petrolul-neconventional-din-america-nord-declansa-unda-soc-piata-mondiala-raport-aie.htm
CitatExploatarea petrolului neconventional in America de Nord va crea o "unda de soc" pe piata comparabila ca efecte cu ceea ce a insemnat cresterea cererii Chinei pentru aurul negru, a afirmat marti Agentia Internationala pentru Energie (AIE), intr-un raport citat de AFP.
"America de Nord a declansat o unda de soc ce se va repercuta in intreaga lume, a rezumat seful AIE, Maria van der Hoeven, intr-un comunicat care prezinta raportul semestrial privind evolutia pietei petrolului.
Potrivit acesteia, cresterea ofertei de petrol efectuata de America de Nord, superioara cresterii cererii, ar urma sa "ajute la calmarea pietei petroliere, care este relativ tensionata de mai multi ani".
sursa: www.hotnews.ro




lylyt_ice

Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

fiulploii

 Atat stirea cu ''nervozitatile'' Solare cat si cea cu Monsanto mi se par interesante.
   Daca contra Soarelui nu ne putem opune aparent, contra Monsanto am putea avea ceva sanse de reusita.
Parerea mea..

uforever

Citat din: fiulploii din  14 Mai 2013, 18:10:21
Atat stirea cu ''nervozitatile'' Solare cat si cea cu Monsanto mi se par interesante.
   Daca contra Soarelui nu ne putem opune aparent, contra Monsanto am putea avea ceva sanse de reusita.
Parerea mea..

Cum, ce e de facut? Nu ziceai tu ca suntem pana "la gat" in sistem?  Sa nu-mi spui ca semnam petitii pe facebook :lol: :lol: Aha, arunci "pastila" si fugi, ha? :-D

SLEAH19

Citat din: horia2008 din  14 Mai 2013, 13:19:47
http://economie.hotnews.ro/stiri-energie-14801785-petrolul-neconventional-din-america-nord-declansa-unda-soc-piata-mondiala-raport-aie.htm

Potrivit acesteia, cresterea ofertei de petrol efectuata de America de Nord, superioara cresterii cererii, ar urma sa "ajute la calmarea pietei petroliere, care este relativ tensionata de mai multi ani".

No amu să vezi, când i-or ataca o coaliţie arabo/chineză pentru resurse!
                                                                                 În viitorul năzdrăvan, desigur.
O lume normală este aceea în care diavolul este în iad, nu mai există religii iar Iisus este la Guvernare!

Cercetează totul şi reţine doar ce e de trebuinţă !

lylyt_ice

Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?


lylyt_ice

Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

gratian