Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Cum arată extratereştrii

Creat de Tintin, 01 August 2011, 13:49:30

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Tintin

Îi salut pe fanii fenomenului OZN şi ai extratereştrilor din România. Pseudonumele meu este Tintin, am mai activat o perioadă foarte scurtă pe RUFON când  am iniţiat un topic despre extratereştrii, topic care a fost blocat de un moderator noname şi ca şi consecinţă am decis la acel moment să mă autoexclud din această  comunitate. Motivul revenirii mele pe RUFON este dorinţa de a împărtăşii fanilor OZN din România unele informaţii interesante la care am avut acces. Ca să nu generez confuzii, fac de la început precizarea că aceste informaţii le-am obţinut prin intermediul spaţiului Astral.
Am revenit pe RUFON ca vizitator, chiar destul de des în ultimul timp şi am putut observa mai degrabă o lipsă a subiectelor despre OZN sau ET. Nu desconsider pe nimeni şi nu desconsider nici subiectele cele mai ciudate, care apar pe un forum care are totuşi temă fenomenul OZN. Ceea ce vreau să scot în evidenţă este gradul de dificultate sporit cu care se obţin informaţii pertinente despre subiectul OZN. Oare este chiar aşa de uşor să obţii chiar şi o mică informaţie corectă şi în plus originală despre aceste subiecte? Este chiar aşa de uşor?
Respectul meu se îndreaptă către cei care ştiu cât de dificil se obţin informaţiile originale, direct de la surse, pentru cei care depun sau au depus un efort personal şi care au făcut poate nişte sacrificii în acest sens.
Această postare de pe RUFON are ca subiect înfăţişarea fizică a extratereştrilor şi aici fac precizarea că este vorba despre o rasă de extratereştrii paşnică, să zicem că sunt extratereştrii cei buni. Desenul îmi aparţine şi este realizat din memorie, pe baza amintirilor din spaţiul Astral şi înfăţişează o persoană extraterestră de sex feminin. Ţin să mai spun că aceşti extratereştrii au un corp fizic absolut normal, nu sunt aschilambici, nici nu sunt deformaţi în vreun fel, persoanele de sex feminin prezentând ca să zic aşa siluetă. Ceea ce iese însă în evidenţă sunt ochii lor care sunt de-a dreptul oblici şi care le conferă o înfăţişare exotică, sofisticată. Privirea lor cumva neobişnuită, pătrunzătoare, te marchează pentru că în clipa când dai ochii cu ei te gândeşti că nimeni nu s-a mai uitat în felul ăsta la tine.

Pentru că vor apărea şi din aceia care mă vor contesta, fac precizarea că sunt singurul RV român sau poate chiar din lume, care am dat furnizat public indicii corecte despre locaţia lui bin Laden, care au fost postate pe un forum de intelligence românesc, forumul spyology, secţiunea hot intell, într-un topic dedicat,  mai înainte cu câteva luni ca bin Laden să fie găsit şi ucis.
În fapt primele mele desene reprezentând aceşti extratereştrii paşnici au fost postate anterior tot pe spyology:
http://www.99poze.ro/p/c47be40433620933a760280949c255e2.jpg
Cum experienţa mea anterioară pe RUFON nu a fost una plăcută, rămânându-mi în memorie gestul urât al acelui moderator noname, precum şi puzderia de atacuri la persoană , off-topicuri şi miştouri gratuite permise cu mare îngăduinţă de moderatorii forumului, accept doar întrebări scurte, dacă sunt, căci în mod sigur aşa vor fi răspunsurile. Pentru cei care vor fi pe lângă subiect nu vor fi răspunsuri. Oricum nu am revenit pe RUFON pentru a intra în polemici, cu absolut nimeni.
Ne aflăm pe un forum despre OZN-uri şi extratereştrii şi acesta este aportul meu adus la elucidarea misterului legat de aceste subiecte. Aveţi în faţă desenul, este unul aproximativ, cam aşa arată un extraterestru din cei paşnici, acesta este adevărul. Eventualele reacţii sau chiar lipsa lor îmi vor demonstra dacă efortul pe care l-am depus a meritat sau nu. Mulţumesc.


romulus

CitatOricum nu am revenit pe RUFON pentru a intra în polemici, cu absolut nimeni.
Mai intai bine ai revenit !
Si apoi:  nu vad motivul pentru care sa te temi de polemici!
Daca ai reusit calatoria in astral inseamna ca ai capacitatea sa te ridici  deasupra acestora si sa nu te supere nestiinta , ignoranta ori chiar reaua vointa a unor semeni de-ai nostri .
Revenind la subiect din partea mea personal nu ai decat intrebari , multe intrebari , de genul :
- cum ai fost primit/privit de entitatile pe care le-ai contactat in raport cu experiente similare ale lor (apreciind ca doar nu ai fost tu primul om pe care l-au contactat , nu ?);
- ce ai invatat de la ele - daca ai invatat ceva ;
- exista urmari negative/nefavorabile in planul sanatatii/energetic/fizic/psihic ale acelor intalniri ;
- daca entitatea intalnita era buna cum arata cei/cele  rai /rele ?
Si ar mai fi multe altele ....insa este suficient daca poti spune cate ceve in sensul acestor curiozitati personale . Multam .
Am zis !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

Serban M

#2
Citat din: Tintin din  01 August 2011, 13:49:30
Îi salut pe fanii fenomenului OZN şi ai extratereştrilor din România. Pseudonumele meu este Tintin, am mai activat o perioadă foarte scurtă pe RUFON când  am iniţiat un topic despre extratereştrii, topic care a fost blocat de un moderator noname şi ca şi consecinţă am decis la acel moment să mă autoexclud din această  comunitate. Motivul revenirii mele pe RUFON este dorinţa de a împărtăşii fanilor OZN din România unele informaţii interesante la care am avut acces. Ca să nu generez confuzii, fac de la început precizarea că aceste informaţii le-am obţinut prin intermediul spaţiului Astral.
Am revenit pe RUFON ca vizitator, chiar destul de des în ultimul timp şi am putut observa mai degrabă o lipsă a subiectelor despre OZN sau ET. Nu desconsider pe nimeni şi nu desconsider nici subiectele cele mai ciudate, care apar pe un forum care are totuşi temă fenomenul OZN. Ceea ce vreau să scot în evidenţă este gradul de dificultate sporit cu care se obţin informaţii pertinente despre subiectul OZN. Oare este chiar aşa de uşor să obţii chiar şi o mică informaţie corectă şi în plus originală despre aceste subiecte? Este chiar aşa de uşor?
Respectul meu se îndreaptă către cei care ştiu cât de dificil se obţin informaţiile originale, direct de la surse, pentru cei care depun sau au depus un efort personal şi care au făcut poate nişte sacrificii în acest sens.
Această postare de pe RUFON are ca subiect înfăţişarea fizică a extratereştrilor şi aici fac precizarea că este vorba despre o rasă de extratereştrii paşnică, să zicem că sunt extratereştrii cei buni. Desenul îmi aparţine şi este realizat din memorie, pe baza amintirilor din spaţiul Astral şi înfăţişează o persoană extraterestră de sex feminin. Ţin să mai spun că aceşti extratereştrii au un corp fizic absolut normal, nu sunt aschilambici, nici nu sunt deformaţi în vreun fel, persoanele de sex feminin prezentând ca să zic aşa siluetă. Ceea ce iese însă în evidenţă sunt ochii lor care sunt de-a dreptul oblici şi care le conferă o înfăţişare exotică, sofisticată. Privirea lor cumva neobişnuită, pătrunzătoare, te marchează pentru că în clipa când dai ochii cu ei te gândeşti că nimeni nu s-a mai uitat în felul ăsta la tine.

Pentru că vor apărea şi din aceia care mă vor contesta, fac precizarea că sunt singurul RV român sau poate chiar din lume, care am dat furnizat public indicii corecte despre locaţia lui bin Laden, care au fost postate pe un forum de intelligence românesc, forumul spyology, secţiunea hot intell, într-un topic dedicat,  mai înainte cu câteva luni ca bin Laden să fie găsit şi ucis.
În fapt primele mele desene reprezentând aceşti extratereştrii paşnici au fost postate anterior tot pe spyology:
http://www.99poze.ro/p/c47be40433620933a760280949c255e2.jpg
Cum experienţa mea anterioară pe RUFON nu a fost una plăcută, rămânându-mi în memorie gestul urât al acelui moderator noname, precum şi puzderia de atacuri la persoană , off-topicuri şi miştouri gratuite permise cu mare îngăduinţă de moderatorii forumului, accept doar întrebări scurte, dacă sunt, căci în mod sigur aşa vor fi răspunsurile. Pentru cei care vor fi pe lângă subiect nu vor fi răspunsuri. Oricum nu am revenit pe RUFON pentru a intra în polemici, cu absolut nimeni.
Ne aflăm pe un forum despre OZN-uri şi extratereştrii şi acesta este aportul meu adus la elucidarea misterului legat de aceste subiecte. Aveţi în faţă desenul, este unul aproximativ, cam aşa arată un extraterestru din cei paşnici, acesta este adevărul. Eventualele reacţii sau chiar lipsa lor îmi vor demonstra dacă efortul pe care l-am depus a meritat sau nu. Mulţumesc.

Deja esti fail din start daca ne vorbesti de Bin Laden.

Altceva nu vreau sa comentez, nesimtit nu sunt, ci realist saturat de fantezisti cu tente obsesivitate fata de puteri supranaturale (de care avem parte la tot pasul).

Xanadron

#3
Bine ai (re)venit pe RUFOn in primul rind, Tintin! - unde sper sa dai dovada de mai multa... rezistentza psihica :-D in perspectiva unor eventuale discutii contradictorii (inevitabile prin zona asta, dar constructive-n definitiv - cum sper sa fie si scurtele mele comentarii).

1. Moderatorii de-aici nu-s "no name", fiindca au cu totii nume - iar orice problema se poate clarifica eventual prin PM-uri cu ei. Fara sa le pun eticheta "perfecti", :lol: te asigur insa ca deciziile lor sint, in majoritatea cazurilor, justificate - o simpla privire aruncata in Regulamentul RUFOn te poate lamuri in sensul asta.

2. Evident ca oricine poate scrie (aproape) orice pe un forum dedicat nu doar OZN-urilor si ET-ilor, ci si domeniilor "conspirationiste" conexe (NWO, tehnologii neconventionale, paleoastronautica etc). Minime detalieri mi se par insa necesare, chiar in lipsa unor dovezi macar circumstantiale ale diverselor relatari de experientze strict personale - mai ales daca-i vorba de surse gen Remote-Viewing, Channeling etc (toate, controversate, nu gluma... 8-)).
Punctual acum, la postarea ta: descrierea aspectului fizic al unei presupuse rase ET humanoide :-) mi se pare total irelevanta "per se", fara detalierea unor aspecte conexe (de ce "ET pasnici"? cum ai intrat in contact cu Ei? ce anume mesaj[e] ti-au transmis? sau doar ti-au... pozat :-D asa, de dragul artei p-un catwalk astral, tipele astea cu trasaturi mongoloide?  etc etc).

3. Apropo de presupusa ta "dezvaluire epocala" :-P a locatiei marotei CIA Bin Laden, am doua... maretze obiectii:
- Silaba "ab" care corespundea de fapt, la prima ta postare pe "Spyology", cu PunjAB, :roll: s-a brodit sa fie in final cuprinsa in cuvintzelul ABbottabad. OK, putea fi insa si ABidjan sau alte jdemii de posibile locatii.
- Exista si pe RUFOn un topic dedicat gogomaniei monstruoase :-D a psy-ops-ului clar fie si pentru prescolari a celei de-a 9-a anuntari... oficiale a mortii lui Osama Bin Laden din 2001 incoace, asa ca nu mai revin pe tema asta - care oricum anuleaza din start orice noima a discutiei despre vreo presupusa remote-viewereala a oricui, valabila sau nu.

Iti urez oricum spor in dezvoltarea capabilitatilor RV, dar iti recomand calduros in paralel niste lectii elementare de desen... :wink:

P.S. (later edit) - vad ca am fost gind la gind cu colegii Sirius13 si mai ales romulus - fara sa fi citit postarile lor in prealabil.
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

Tintin

@ romulus
Întâlnirea cu aceşti ET nu a fost una întâmplătoare ci am fost invitat la un fel de reuniune undeva în Astral. Este de presupus că ET aveau mai multe informaţii despre mine, mai ales din perspectiva vieţilor mele anterioare petrecute cine ştie pe unde.
Aceste entităţi humanoide extraterestre aparţin unei civilizaţii  mult mai vechi şi au un nivel de evoluţie pe măsură, ne sunt net superioare la toate capitolele, inclusiv mental şi psihic, deci nu sunt motive să-i bănuim de intenţii necurate.
Acest topic este dedicat ET paşnici. Nu vreau să ajungem deocamdată în zona dark, dar dacă vă interesează răsfoiţi forumul spyology http://spyology.myforum.ro/secţiunea La limita spionajului, unde am postat destule lucruri care v-ar interesa.

Rayden

@Tintin,

bine ai re-venit pe forum.
daca tot ai deschis acest topic, as prefera sa discutam aici..sper ca nu te deranjeaza..
am si eu cateva intrebari pentru tine..voi posta cateva, dupa care voi mai reveni cu altele:
- cand au reusit sa se desprinda in calatoriile lor prin univers de sistemul lor solar?
- de cat timp viziteaza lumea noastra?
- ET /EBE cu care ai luat tu contact prin RV, au baze aici pe Terra? si/sau pe meleagurile mioritice? :mrgreen:
- fac parte din vreo..federatie galactica?  :-D
- ce parere au despre ..noi, oamenii? sunt interesati de un contact oficial cu noi?

pana data aviiatoare..bafta,
rayden

Tintin

@rayden
Bine te-am regăsit rayden, optimistul incorigibil.
Cred că supraevaluaţi cunoştiinţele mele despre aceste fiinţe. Sper să realizaţi că informaţiile pe care le-am obţinut le-am obţinut destul de greu şi cu ţârâita ca să zic aşa, a fost aproape un noroc chior şi nu sunt nici pe departe de a deveni un purtător de cuvânt al acestor ET. Aceptaţi informaţia, atât cât s-a putut obţine, asta e i-am văzut, am memorat, i-am desenat  cât am putut de bine  şi am venit să împărtăşesc cu voi această informaţie, aşa cum e ea.

Dacă Paul Dorneanu a avut această iniţiativă a unui forum în care să dezbatem subiectul ET, eu respect  asta. Omul ăsta s-a dus şi colo şi colo şi şi-a dat intersul să  obţină personal informaţii chiar de pe alte continente şi nu cred că stă pe un munte de bani şi îi învârte cu lopata. Ca să fie clar, eu înţeleg să ajut , în măsura în care pot, astfel de iniţiative şi un astfel de interes dovedit, postând şi eu pe acest forum şi contribuind cu  informaţii la care am avut acces. Că vin alţi români cu lopata de noroi şi bălegar  să o arunce, că aşa e obiceiul locului, e problema RUFON nu a mea. Sper ca dl.Dorneanu şi alţii, cei care sunt cu adevărat fanii OZN şi ai ET paşnici să vizualizeze acest desen şi să-şi zică măcar este o variantă posibilă. Atâta tot, nu mă interesează publicitatea. Că este adevărat, se va dovedii în timp, TESTUL TIMPULUI îmi va da dreptate, aşa cum s-a întâmplat neaşteptat de repede şi în cazul lui bin Laden!

Siberia

Si totusi... un raspuns mai concret decat desenul asta exista ?
De unde ti-ai dat seama ca sunt extraterestri si nu intraterestri ?
Ti-au spus de unde sunt ? ce vechime are civilizatia lor ?
Ti-au spus motivul pentru care te-au invitat la reuniunea din Astral ?
Ti-au transmis un mesaj pe care sa-l impartasesti cu ceilalti Terrani ?

Cred ca intrebarile acestea si le pune fiecare, iar daca iti sunt transmise nu inseamna ca cineva vrea sa arunce cu lopata plina cu gunoi spre tine. Doar ca vrem sa intelegem de ce au luat legatura cu tine, de ce consideri ca sunt buni, de unde sunt.
"The end is the beginning of all things, Suppressed and hidden, Awaiting to be released through the rhythm Of pain and pleasure." - Jiddu Krishnamurti

Serban M

#8
Citat din: Tintin din  01 August 2011, 17:40:36
@rayden
Bine te-am regăsit rayden, optimistul incorigibil.
Cred că supraevaluaţi cunoştiinţele mele despre aceste fiinţe. Sper să realizaţi că informaţiile pe care le-am obţinut le-am obţinut destul de greu şi cu ţârâita ca să zic aşa, a fost aproape un noroc chior şi nu sunt nici pe departe de a deveni un purtător de cuvânt al acestor ET. Aceptaţi informaţia, atât cât s-a putut obţine, asta e i-am văzut, am memorat, i-am desenat  cât am putut de bine  şi am venit să împărtăşesc cu voi această informaţie, aşa cum e ea.

Dacă Paul Dorneanu a avut această iniţiativă a unui forum în care să dezbatem subiectul ET, eu respect  asta. Omul ăsta s-a dus şi colo şi colo şi şi-a dat intersul să  obţină personal informaţii chiar de pe alte continente şi nu cred că stă pe un munte de bani şi îi învârte cu lopata. Ca să fie clar, eu înţeleg să ajut , în măsura în care pot, astfel de iniţiative şi un astfel de interes dovedit, postând şi eu pe acest forum şi contribuind cu  informaţii la care am avut acces. Că vin alţi români cu lopata de noroi şi bălegar  să o arunce, că aşa e obiceiul locului, e problema RUFON nu a mea. Sper ca dl.Dorneanu şi alţii, cei care sunt cu adevărat fanii OZN şi ai ET paşnici să vizualizeze acest desen şi să-şi zică măcar este o variantă posibilă. Atâta tot, nu mă interesează publicitatea. Că este adevărat, se va dovedii în timp, TESTUL TIMPULUI îmi va da dreptate, aşa cum s-a întâmplat neaşteptat de repede şi în cazul lui bin Laden!

Tu inca mai papi gogosile cu Ben La Den si ne spui noua ca ai avut dreptate ? testul timpului ti-a demonstrat ca iti consumi timpul degeaba pe chestii fumate de mult, Benutza nu a existat niciodata sau pur si simplu a fost o papusa, un fals, o frauda. Credeam ca nu mai e cazul sa iti explice colegii, cauta tim osman pe google :)

Spui ca ai venit cu informatii incredibile si ne arati o poza. Eu cred ca e o gluma, o poza e o informatie incredibila ? o poza care seamana cu sute de alte poze de pe google ? ai facut un thread inutil si ne tratezi cu superioritate tipica celor ce vin si predica pe aici prin zona.

Crezi ca vine Paul sa iti dea dreptate de tot il invoci ? sa te apere pentru ca ce ? pentru ca ai dreptate si poza e un ET ?

google is your friend again : http://img.skitch.com/20101123-dcded56rrbcdmafrwt91f2g44f.gif

Tintin

@Siberia
Scopul acestui topic este de a dezvălui un adevăr care până acum a rămas destul de ocultat şi anume cum arată de fapt aceşti ET, să le zicem buni. Deci ce vedeţi în desen este tipul de ET paşnici, asta ca să ştiţi la ce să vă aşteptaţi. Sunt EXCLUSIV hominizi, nu sunt insecte, nu sunt alte animale.
Nu deţin astfel de informaţii cu privire la civilizaţia lor, dacă le deţineam nu cred că era o problemă să le postez. Nu suntem noi în postura de a fi o ameninţare la adresa lor, nici vorbă.
Cum am ajuns la acea întrunire? Fiecare cu talentul şi posibilităţile lui, poate că am şi eu nişte merite.
Mesaje? Păi atâta îmi trebuie, nu vedeţi că postând un desen mai mult decât acceptabil, într-un mod care frizează ridicolul unii au ajuns să îmi impute faptul că nu ştiu să desenez?! Dacă aţi avea dvs un mesaj, nu aţi aştepta până toată lumea ar face linişte şi v-ar asculta? Aţi risca încercând să transmiteţi mesajul urlând, încercând să acoperiţi zgomotul sălii? Nu, nu există nici un mesaj. Nu acum şi deocamdată nu aici.

Informaţiile nu vin subit toate odată ci vin treptat, vin pe rând, se înfăţişează ca un puzzle pe care îl tot completezi cu piese care până acum erau lipsă. Nu merge aşa să curgă şuvoiul de informaţii, să deschidem vana. Părerea mea este să vă obişnuiţi cu această realitate, a lucrului obţinut, câştigat prin efort, pas cu pas. Azi am mai aflat ceva, mâine vom afla altceva, treptat. Răbdarea e o calitate.

Tintin

@Sirius 13
Vă respect dreptul la opinie, am înţeles că nu acceptaţi teoria oficială a morţii lui bin Laden.
Poza din link-ul dvs nu seamănă cu ce am văzut eu în Astral şi nici cu desenul pe care l-am postat.

Serban M

#11
Citat din: Tintin din  01 August 2011, 18:40:56
@Siberia
Scopul acestui topic este de a dezvălui un adevăr care până acum a rămas destul de ocultat şi anume cum arată de fapt aceşti ET, să le zicem buni. Deci ce vedeţi în desen este tipul de ET paşnici, asta ca să ştiţi la ce să vă aşteptaţi. Sunt EXCLUSIV hominizi, nu sunt insecte, nu sunt alte animale.
Nu deţin astfel de informaţii cu privire la civilizaţia lor, dacă le deţineam nu cred că era o problemă să le postez. Nu suntem noi în postura de a fi o ameninţare la adresa lor, nici vorbă.
Cum am ajuns la acea întrunire? Fiecare cu talentul şi posibilităţile lui, poate că am şi eu nişte merite.
Mesaje? Păi atâta îmi trebuie, nu vedeţi că postând un desen mai mult decât acceptabil, într-un mod care frizează ridicolul unii au ajuns să îmi impute faptul că nu ştiu să desenez?! Dacă aţi avea dvs un mesaj, nu aţi aştepta până toată lumea ar face linişte şi v-ar asculta? Aţi risca încercând să transmiteţi mesajul urlând, încercând să acoperiţi zgomotul sălii? Nu, nu există nici un mesaj. Nu acum şi deocamdată nu aici.

Informaţiile nu vin subit toate odată ci vin treptat, vin pe rând, se înfăţişează ca un puzzle pe care îl tot completezi cu piese care până acum erau lipsă. Nu merge aşa să curgă şuvoiul de informaţii, să deschidem vana. Părerea mea este să vă obişnuiţi cu această realitate, a lucrului obţinut, câştigat prin efort, pas cu pas. Azi am mai aflat ceva, mâine vom afla altceva, treptat. Răbdarea e o calitate.

Eu astept poze cu ET-ii astia la bowling, ca tot sunt de-ai nostrii. Frumos ca mi-ai ignorat mesajul, in felul asta demonstrezi cat de ingusta ti-e capacitatea de a tolera opinii diferite.

Esti tu sigura ca sunt buni si ca nu ai papat vreo gogoasa iar ? sigura ca trebuie sa te credem pe cuvant si ca astia sunt de-ai nostrii caci tu ne arati o poza ? urmeaza sa ne arati pe aia rai, treptat oare si planeta unde trebuie sa ne indreptam ca sa fim ok ?  :lol:

P.S. : Daca nu seamana ii lasam si pe colegi sa isi dea cu parerea oare ?

Eu vad asemanari izbitoare la : nas, ochi, sprancene, barbie, forma fetei.

Aliosa

Interesant desen, ma roade o intrebare insa, de ce are ochii oblici, din punct de vedere biologic are un singur avantaj si sa nu crezi ca fac misto, transpiratia nu ajunge in ochi intr-un mod mai eficient ca la noi. In rest fizionomia denota o faptura care traieste in aceleasi conditii ca si noi, papa cam aceleasi lucruri, in acelasi fel + respira in acelasi mod.
Nush ce sa zic,dupa mine extraterestri sunt total diferiti, mare bafta sa avem sa fie si umanoizi desi nu cred, celebrii grey care sunt la moda, imi par a fi "robotzi" biomecanici cu rolul de "fata in casa/ufo" uneori ducandu-ma cu gandul la cum arata omul peste cateva sute de mii de ani.  Parerea mea e ca inca nu am vazut adevaratzii extraterestrii ci doar intra .

calator astral

#13
Bine ai venit pe rufon tintin. Sper sa ai nervi de otel si sa suporti dialogul contradictoriu. Nu e cazul unora.
Realitatea calatoriilor astrale e acceptata de aproape toti forumistii,de ce nu o noua marturie si poate un element decisiv in stabilirea adevarului?
Eu te cred din start,desenul corespunde perfect,as dori sa te intreb citeva chestii,poate le vei gasi stupide dar iarta-ma si tu daca sar calu:
-calatoria in astral ai efectuat-o singur sau in grup,in stare de veghe sau meditativa, precizez cu anumite cintece tibetane de tip " Hum Mani Padme - Om" si mirodenii de la calugarii budisti? Intilnirea s-a efectuat intr-o lumina slaba sau puternica, ce mediu inconjurator era?
- fizic acum despre "ea",ce inaltime avea fiinta, era micuta si fragila sau atletica si cu ditamai minoacele si picioare de barbat? Atingea solul cind se deplasa,mai precis dadea impresia unei deplasari stranii,corpul raminind la aceeasi inaltime?
-nu cumva ai exagerat trasaturile asiatice ale persoanei respective,ochii fiind mult mai putin oblici? Cum avea buzele? Gura carnoasa cu buze voluptoase sau o linie destul de subtire?  ochii erau verzi cumva? Ce culoare avea pupila,cum era dispusa,parea sa aiba o dificultate lejera cu lumina?
-ti-a cerut un "pretz" pentru intrevedere? I-ai promis ceva sau nu?  Cum comunicai cu ea? Telepatic sau prin cuvinte? Cuvintele ei erau pe aceeasi tonalitate,aceeasi voce monotona sau exprimau emotii pentru a sublinia anumite aspecte importante? Ai avut senzatia unui vag ecou metalic in sunetele emise de "ea"? A ris sau macar zambit vreodata? Plescaia? Batea din palme,sisiita sau nu? Romana contemporana sau un clar dialect arhaic?
Ai avut un contact fizic cu ea?
Eu as zice ca ai intilnit o serpoaica. O reptilianca intraterestra.
Acum...buni...rai...cine stie...
Aia "rai infricosatori" s-ar putea sa fie tot ea...dar fara protectia hologramica-organica. Ce inaltime au aia rai? Poti da acest detaliu?

dab270277

Eh calatorule :)) Se pare ca am intrat adanc in sufletul tau. La cate am vazut pe aceasta lume crede-ma ca nimic nu ma mai poate face macar sa ma incrunt. Nervii sunt de diamant si discutiile in contradictoriu sunt cele care dezvolta anumite parti ascunse ale noastre. Sau mai bine zis "Ne fac sa gandim".

Bine ai venit pe rufon tintin.
"The history of our race, and each individual`s experience, are sown thick with evidence that a truth is not hard to kill and that a lie told is immortal." Mark Twain