Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Legaturi catre stiri interesante!

Creat de jackie28t, 12 Iulie 2006, 01:12:37

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 10 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Siberia

Citat din: horia2008 din  14 Noiembrie 2011, 14:23:29
Pareri, ceva?...punem de-un topic?.....sau nu.....


Da, despre Alistair Crowley, S.A.A.L.M. si Ordnul de grad 33 al Zionului ? :-D  :evil:
Vrei sa te urmareasca vreun blestem, @Horia ?  :evil:
"The end is the beginning of all things, Suppressed and hidden, Awaiting to be released through the rhythm Of pain and pleasure." - Jiddu Krishnamurti

horia2008

#1921
Off topic!
Ooo, senior fiulploii, trebuie marcata senioria :-D, mai ales ca calatorul astral facea atata caz de asta (ca sa citez doar una, ca restul sau dus si din cos, unde au ajuns multe din postarile tale, calatorule, cu care o sa ajungi consacrat) :fullmoon:
Citat din: calator astral din  08 Septembrie 2011, 15:42:19
Frate lup fiul ploii & horia> cind veti fi "seniori" vom mai vorbi de eventuale initiative,nu vii aici direct la masa pusa sa te infrupti. Mai intii speli vesela,cureti cartofii,dai cu matura si dup-aia te asezi la masa cu cei batrini,e un minimum de politete.
So, calatorule, beware, fiulploii e senior :-) :martiansmile:





fiulploii

#1922
 :lol: :lol: :lol:
Sa lasam armele si sa dam mana in KIA Project !  

Asta a fost total off topic , asta e ! insa este in spiritul colaborarii  :wink:

L.E. Cine ia initiativa de a deschide noul topic ?
      Preferam sa raman cool    :|

horia2008

Citat din: fiulploii din  14 Noiembrie 2011, 17:20:46
Topic despre blestemul lui Tuth sau despre Aleister - care poate fi considerat precursorul lui Lady Gaga , dupa mine  :lol: ?

Pai deocamdata despre blestemul lui Tuth si presupusa implicare a lui Aleister  :evil:

apoi si despre Aleister (desi a mai fost atins tangential cu ocazia aniversarii lui Art Clokey  :?) S.A.A.L.M. si despre promisul P.S.C. ca m-ar interesa si n-am gasit mare lucru....

Citat din: Siberia din  14 Noiembrie 2011, 18:12:05
Vrei sa te urmareasca vreun blestem, @Horia ?  :evil:
sper ca nu, it wasn't me :| 8-)....




calator astral

Citat din: angellla29 din  14 Noiembrie 2011, 17:19:07
Construcţii uriaşe, în deşertul chinez. Vezi imaginile bizare din Google Maps

Pe Google Maps au apărut imagini noi cu construcţii uriaşe realizate în mijlocul deşertului chinez.
Prima fotografie arată o reţea formată din mai multe dungi metalice. Ar putea fi un experiment militar, scrie gizmodo.com.

Construcţia este localizată în Dunhuang, Jiuquan, Gansu, nordul râului Shule, care traversează platoul tibetan prin deşertul Kumtag. Structura acoperă o suprafaţă de 1, 6 kilometri lungime şi aproximativ 900 de metri lăţime.

Dungile sunt perfect executate şi par a fi costruite pentru a putea fi văzute din spaţiu. Vezi imaginea aici.

A doua construcţie pare a fi o grilă gigantică şi este localizată tot în zona nordică a râului Shule. În imagine, se pot observa maşini distruse.

A treia fotografie este cel mai greu de definit. Mii de linii se intersectează într-o reţea titanică, ce se întinde pe aproximativ 28 de kilometri.

O altă imagine bizară arată o reţea asemănătoare cu cea din prima fotografie. În ultima imagine pare a fi o ţintă, aranjată circular, cu obstacole şi avioane.

http://www.jurnalul.ro/externe/constructii-uriase-in-desertul-chinez-vezi-imaginile-bizare-din-google-maps-596509.htm

Citat din: Siberia din  14 Noiembrie 2011, 17:55:14
E doar portalul pe care-l utiliza echipa Sophiei in "The Event" :-D
Portal sau Tele-Portal, cum vreti  :evil:

Citat din: dab270277 din  14 Noiembrie 2011, 17:31:55
O altă imagine bizară arată o reţea asemănătoare cu cea din prima fotografie. În ultima imagine pare a fi o ţintă, aranjată circular, cu obstacole şi avioane.


Cred ca este un experiment de teleportare a unor obiecte la punct precis.

Citat din: fiulploii din  14 Noiembrie 2011, 17:51:30
Coordonate pentru verificare :
40.452107,93.742118 -  dreptunghiul
40.458679,93.31314   - tinta rotunda

44 42'40.81"N 93 31'46.18"E  -  reteaua
40 24.500' N, 93 35.016' E  - patratul
Distanta intre ele este enorma  :-D

Denumirile imi apartin  :lol: , constructiile nu .

-------------------
a.s. > fiul ploii:fii binevenit in clubul restrins al SENIORILOR rufonisti. Apreciez postarile tale,fara ranchiuna daca uneori te tachinez,asa sint eu,nesuferit...dar cind ma cunosti in realitate stii ca sint Omul lui Dumnezeu.
_____________

Cind am publicat primul acum trei ani deja imaginile google,pe saitul meu francez, dupa doar trei zile saitul a fost inchis. E ceva important acolo.
Propun un clip realizat de mine si publicat atit in romana cit si in engleza acum mai mult de doi ani!
Deci once again:fara falsa modestie sint avantgardist in acest domeniu. Voi descoperiti abia acum ciudatenii pe care le stiam de cind eram copil.... :lol:


CHINA : Bazele secrete mixte grey-umani din Tibetul Central


angellla29

Citat din: calator astral din  14 Noiembrie 2011, 18:35:32
-------------------
a.s. > fiul ploii:fii binevenit in clubul restrins al SENIORILOR rufonisti. Apreciez postarile tale,fara ranchiuna daca uneori te tachinez,asa sint eu,nesuferit...dar cind ma cunosti in realitate stii ca sint Omul lui Dumnezeu.
_____________

Cind am publicat primul acum trei ani deja imaginile google,pe saitul meu francez, dupa doar trei zile saitul a fost inchis. E ceva important acolo.
Propun un clip realizat de mine si publicat atit in romana cit si in engleza acum mai mult de doi ani!
Deci once again:fara falsa modestie sint avantgardist in acest domeniu. Voi descoperiti abia acum ciudatenii pe care le stiam de cind eram copil.... :lol:


CHINA : Bazele secrete mixte grey-umani din Tibetul Central


Colega @Calator...foarte....foarte interesant clipul postat de tine.....Daca stii atat de multe TE ROG...."deschide" un thread despre asa ceva...bazele mixte alien-pamantene....si lamureste-ne si pe noi....daca vrei si ai timp despre asa ceva....Mi se pare foarte asemanatoare cel putin conceptia....acestor linii din Tibet....cu cele de la Nazca....Pe cine vor sa avertizeze? SAU...ce mesaj vor sa transmita in spatiu? Haideti oameni buni ....daca stiti mai multe....lamuriti-ne si pe noi astia...mai profani....

horia2008

3 in 1  :lol:

Citat din: fiulploii din  14 Noiembrie 2011, 18:16:45
L.E. Cine ia initiativa de a deschide noul topic ?
am deschis eu  :oops:  http://www.rufon.org/forum/index.php/topic,3899.msg66475/topicseen.html#msg66475

Citat din: fiulploii din  14 Noiembrie 2011, 18:16:45
      Preferam sa raman cool    :|
Lasati, senior..... :-D

Citat din: calator astral din  14 Noiembrie 2011, 18:35:32
-------------------
a.s. > fiul ploii:fii binevenit in clubul restrins al SENIORILOR rufonisti. Apreciez postarile tale,fara ranchiuna daca uneori te tachinez,asa sint eu,nesuferit...dar cind ma cunosti in realitate stii ca sint Omul lui Dumnezeu.
_____________
asta numai pana devii consacrat, calatorule, mai un pic, stay tuned.... :evil: :mrgreen:




fiulploii

Citat din: calator astral din  14 Noiembrie 2011, 18:35:32
-------------------
a.s. > fiul ploii:fii binevenit in clubul restrins al SENIORILOR rufonisti. Apreciez postarile tale,fara ranchiuna daca uneori te tachinez,asa sint eu,nesuferit...dar cind ma cunosti in realitate stii ca sint Omul lui Dumnezeu.
_____________

Cind am publicat primul acum trei ani deja imaginile google,pe saitul meu francez, dupa doar trei zile saitul a fost inchis. E ceva important acolo.
Propun un clip realizat de mine si publicat atit in romana cit si in engleza acum mai mult de doi ani!
Deci once again:fara falsa modestie sint avantgardist in acest domeniu. Voi descoperiti abia acum ciudatenii pe care le stiam de cind eram copil.... :lol:


CHINA : Bazele secrete mixte grey-umani din Tibetul Central


:lol: Ai fost candva copil  ?  Mersi pentru urari si pentru faptul ca imi mentii tonusul ridicat cu tachinari  :wink:
Am urmarit clipul si as dori niste info in plus : coordonatele a ceea ce numesti imensa nasa extraterestra .
                                                                    cum ai ajuns la concluzia ca ar fi baze mixte cu grey
                                                                    de ce crezi ca au fost bombardate pistele de aterizare
Clipul nu contine decat numai doua din locatii . Nu contesta nimeni ca ai unele informatii precoce  :lol: ci faptul ca tragi concluzii absolute - fara urma de indoiala bazandu-te pe ...intuitie ?  :roll: E bine sa lasam o usa deschisa intotdeauna , eu asta am invatat .
  Studiind putin imaginile de pe google eu personal trag concluzia preliminara ca constructiile respective nu sunt facute de chinezi - luind in  considerare si numai faptul ca par neintretinute .
Urmeaza sa isi mai spuna si altii parerea .
Locatia cercul      in care apar si 3 avioane pare recenta sau cel putin folosita si folosibila .
Si nu te supara dar nu sunt vizib  ile de la sute de km, cel putin cu google earthu meu .
Astept cu interes un raspuns .                                                         









Siberia

De ce Grey ?
Sunt cativa care sustin ca chi :-D nejii sunt pe-o mana chiar cu d-ale Draco-nienii, nu cu slugile lor gri :-D
"The end is the beginning of all things, Suppressed and hidden, Awaiting to be released through the rhythm Of pain and pleasure." - Jiddu Krishnamurti

calator astral

@fiulploii >Am "fost" si mai ales...AM RAMAS copil!
Asta e forta mea, motorasul meu secret. Cind va muri copilul din mine nu voi mai fi EU.
In curind voi fi "Veteran" pe rufon...
__________

Baza respectiva e o Intrare spre Lumea Subterana. Eu am descoperit-o acum cinci ani de fapt, citind marturiile unor ofiteri americani, fosti lucratori in AREA51,Dulce si alte baza din desertul Nevada & New Mexico.
Cu totii pomenesc existenta acestui Intrind spre Underworld, se pare ca nava imensa din clipul meu s-ar fi prabusit cu SUTE DE MII de ani in urma,ar contine citeva sute de "navete" individuale dar e inaccesibila, protejata de un straniu scut electromagnetic.
Mai mult nu doresc sa dezvolt acest subiect, eu unul am o opinie extrem de negativa despre grey si stapinii lor Draconienii albi,precizez siberia, stramosii dracilor din Subteran,salbaticitii descendenti ai extraterestrilor din Draco. Cind veti intelege ca prin meditatie si vrajitorie sau shamanism nu accesati decit o himera tridimensionala, o holograma intr-un circuit inchis creat de ei pentru a recruta noi adepti, veti sti instinctiv ca spuneam adevarul.

Degeaba dau chinezilor,rusilor sau americanilor informatii tehnologice de mare valoare, dispretul lor fata de Acordurile semnate cu Umanii in secret la cel mai inalt nivel si rapirile repetate de oameni,in special femei tinere,pentru experiente reproductive (si nu numai) m-au indepartat de ei,desi recunosc ca initial ii simpatizam si eram pentru "Accept&Disclosure"...
Se pare ca unii chinezi au reusit sa scape printr-un tunel si au trecut la americani, povestea lor are un numitor comun :oameni de-a valma,urla ingroziti, tinuti in niste imense custi colective sau in niste "ceaune" mari...pe scurt foarte nasol.
Asta nu face cinste unor fiinte care se dau "superevoluate".

Aliosa

Citat din: calator astral din  14 Noiembrie 2011, 19:42:22
Cind veti intelege ca prin meditatie si vrajitorie sau shamanism nu accesati decit o himera tridimensionala, o holograma intr-un circuit inchis creat de ei pentru a recruta noi adepti, veti sti instinctiv ca spuneam adevarul.
Cele amintite de tine mai sus sunt create pentru minti slabe .... iar cand il cautzi dai de el  :evil: .

angellla29

Citat din: calator astral din  14 Noiembrie 2011, 19:42:22
@
Se pare ca unii chinezi au reusit sa scape printr-un tunel si au trecut la americani, povestea lor are un numitor comun :oameni de-a valma,urla ingroziti, tinuti in niste imense custi colective sau in niste "ceaune" mari...pe scurt foarte nasol.
Asta nu face cinste unor fiinte care se dau "superevoluate".

Ia stai putin @Calator Astral....ceea ce ai descris tu aici....seamana destul de mult cu IADUL....Poate ca astfel de "ascunzatori" sunt peste tot in lume....si poate legendele....cu Iadul...auu ceva...sambure de adevar....Penru ca niciodata nu iese fum fara foc....se pare ca aici avem...un "pic din focul iadului"...V-ati gandit ca ar putea fi posibil asa ceva? Ca cei din vechime sa fii vazut asa ceva...si sa o fi transformat...in legenda?! :wink:

fiulploii

#1932
Citat din: calator astral din  14 Noiembrie 2011, 19:42:22
...
In curind voi fi "Veteran" pe rufon...
:lol: fara comentarii
__________
Citat din: calator astral
Baza respectiva e o Intrare spre Lumea Subterana. Eu am descoperit-o acum cinci ani de fapt, citind marturiile unor ofiteri americani, fosti lucratori in AREA51,Dulce si alte baza din desertul Nevada & New Mexico.
Cu totii pomenesc existenta acestui Intrind spre Underworld, se pare ca nava imensa din clipul meu s-ar fi prabusit cu SUTE DE MII de ani in urma,ar contine citeva sute de "navete" individuale dar e inaccesibila, protejata de un straniu scut electromagnetic.
Mai mult nu doresc sa dezvolt acest subiect,...
Ai un stil admirabil de a fenta anumite raspunsuri  :lol: si totusi revin
Citat din: fiulploii din  14 Noiembrie 2011, 19:06:59
...
Am urmarit clipul si as dori niste info in plus : coordonatele a ceea ce numesti imensa nasa extraterestra .
                                                                    cum ai ajuns la concluzia ca ar fi baze mixte cu grey
                                                                    de ce crezi ca au fost bombardate pistele de aterizare
...
Si nu te supara dar nu sunt vizibile de la sute de km, cel putin cu google earthu meu .De ce sa exageram  ?
Astept cu interes un raspuns .                                                         

@angellla29 , de unde stii cum arata iadul? De unde stii ca exista ? De unde stii ca e real ce ti s-a spus despre gradina numita Iad?  :roll:  Si cel mai important , de ce simti nevoia sa crezi in existenta iadului ?
Multumesc in avans daca raspunzi si tot asa si daca nu raspunzi  :lol:

angellla29

#1933
Citat din: fiulploii din  14 Noiembrie 2011, 20:40:16
:lol: fara comentarii
__________Ai un stil admirabil de a fenta anumite raspunsuri  :lol: si totusi revin
@angellla29 , de unde stii cum arata iadul? De unde stii ca exista ? De unde stii ca e real ce ti s-a spus despre gradina numita Iad?  :roll:  Si cel mai important , de ce simti nevoia sa crezi in existenta iadului ?
Multumesc in avans daca raspunzi si tot asa si daca nu raspunzi  :lol:

Stai putin....nu ma intelege gresit....dar ia gandeste-te asa...Hai sa o luam altfel.....Suntem acum 3000 de ani....Si niste oameni primitivi...observa sa zicem...pe teritoriul actual al Chinei...."la subsol" niste tuneluri....din  curiozitate...care este veche de mii de ani si foarte actuala as zice ...se duc acolo...Si observa ceva...ce pentru nivelul lor de inteligenta...era foarte diferit....Observa cum oamenii erau supusi unor experimente...Ei nestiind despre asa ceva....si-au inchipuit ca acei oameni au fost RAI....si au fost pedepsti....Si uite asa...s-a raspandit ideea unui loc de pedeapsa numit...IAD....poate nu numai in China exista baze subterane extraterestre...sunt convinsa ca sunt peste tot....chiar si  la noi in Bucegi....Si ET...ca sa tina...curiosii deoparte au "alimentat" aceste.....superstitii....Ia gandeste-te cu mintea si inteligenta unui om al secolului XXI....Tu daca vrei sa tii un secret fata de copilul tau sau altcuiva....nu s-a intamplat sa ii zici....nu te duce acolo ca e BAU-BAU....?! A fost un exemplu...pueril....dar un exemplu sa ma intelegi ce am vrut sa zic.....

Nicipreaprea

Citat din: calator astral din  14 Noiembrie 2011, 19:42:22

Cind veti intelege ca prin meditatie si vrajitorie sau shamanism nu accesati decit o himera tridimensionala, o holograma intr-un circuit inchis creat de ei pentru a recruta noi adepti, veti sti instinctiv ca spuneam adevarul.



Interesant punct de vedere pentru cineva care si-a tras nickname de @calator_astral ....

Citat din: calator astral din  06 Iulie 2011, 03:00:40
Entitatile INTER-DIMENSIONALE care fac scurte incursiuni in Lumea noastra cea de toate zilele nu sint deloc EXTRA-terestre.
E vorba de UMANI.
Oameni in carne si oase.
Prizonieri intr-o ENCLAVA undeva la periferia Lumii Eterice,neutri in conflictul dintre entitatile angelice si luciferiene,de-a lungul secolelor si-au creat o civilizatie supertehnologizata,la ora actuala se observa o schimbare radicala in optiunea lor initiala de alianta cu fortele luciferice,tendinta e la AUTONOMIE DECIZIONALA in fata evenimentelor dramatice care vor urma.
Perspectiva disparitiei rapide a unui procentaj semnificativ din populatia mondiala (80%) a precipitat aceasta decizie.
Desi nu au abilitatile exceptionale ale entitatilor angelice sau luciferice,prin progresele tehnologice realizate in ultimii ani ei vor crea o mare surpriza in Batalia Sufletelor din 2012.
Tehnologia navelor lor semiorganice si stapinirea integrala a plasmei le permite deja FURTUL AUREI UMANE.

Dar de astia cum ai aflat ? V-ati intalnit la o bere ?  :mrgreen:
________________________________________
"Know your enemy and they probably will not be your enemy."