Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

OZN Brasov

Creat de Fr0styan, 07 Ianuarie 2013, 19:54:27

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Fr0styan

Am fost sunat de un prieten care sta la marginea Brasovului spre Codlea si mi-a raportat acum 3 minute ca sunt 2 obiecte neidentificatr pe cer, o lumina ce merge pe directia sfantu gheorghe si ceva spirala sau se invarte.

uforever

Citat din: Fr0styan din  07 Ianuarie 2013, 19:54:27
Am fost sunat de un prieten care sta la marginea Brasovului spre Codlea si mi-a raportat acum 3 minute ca sunt 2 obiecte neidentificatr pe cer, o lumina ce merge pe directia sfantu gheorghe si ceva spirala sau se invarte.

Mai ai si alte detalii?

TheStrangeMan

Spune-i sa faca poze, fara dovezi nu prea ai credibilitate nicaieri........

Xanadron

Aveti rabdare sa-si ia prietenul cea mai proasta camera video :-D si pe urma om mai vedea...

Glumesc, normal, sper sa fi reusit vreo imortalizare-n poza macar a presupuselor OZN-uri.
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

kefren

Citat din: Xanadron din  07 Ianuarie 2013, 20:18:50
Aveti rabdare sa-si ia prietenul cea mai proasta camera video :-D si pe urma om mai vedea...

Glumesc, normal, sper sa fi reusit vreo imortalizare-n poza macar a presupuselor OZN-uri.

   Daca mai si da din maini prin fata camerei,e perfect..............glumesc desigur.Ar fi interesante macar niste poze.

abyss

Chiar daca filmează majoritatea se va gasi sa spuna ca sunt aparate neconventionale etc. Iar din acea majoritate va fi unul mai cu motz sa pretinda o poza portret cu un et sau chiar un interviu. ;)
A crescut numarul raportarilor la noi sau mi se pare?

TheStrangeMan

Hai cu pozele alea ca ne-ai facut curiosi acum........

uforever

Citat din: TheStrangeMan din  08 Ianuarie 2013, 15:50:54
Hai cu pozele alea ca ne-ai facut curiosi acum........

Salutare, bine ai venit in gasca Rufon. :martiansmile: Bre, colegul  Fr0styan nu a zis nimic de poze, a facut doar un anunt, iar acum a disparut ca "magarul in ceata"(e o simpla vorba, nu spun ca stimabilul coleg ar fi magar, deci nu..nu..nu) :lol:, sa mai avem o tzara rabdare, o sti el ceva, sau nu... pana atunci "rabdare si tutun" :mrgreen: