Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

AVERTISMENTE

Creat de spooky, 20 Februarie 2008, 15:00:40

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

alx

#30
Mult iubite și stimate coleg @Guest
   Deși poate ai senzația că acest forum este unul fără câini( a se citi stăpâni ;D ) îți pot garanta că te înșeli! Cel puțin eu citesc tot ce se scrie aici, chiar dacă nu postez...și am observat că în ultima vreme ești foarte irascibil, iar reacțiile tale la adresa altor colegi sunt...dictate de această...stare.
   Rugamintea mea la tine este să te temperezi, să scrii la obiect și să cauți alt loc unde să te simți persecutat, pentru că aici nu este cazul! În cazul în care postările tale vor continua în aceeași nota de agresivitate și irascibilitate, voi fi nevoit să-ți trec mesajele prin filtrul moderării, și asta nu va fi foarte plăcut pentru tine.
   Cu speranța că vei înțelege EXACT ceea ce am vrut să-ți transmit, îți urez o seară plăcută!  Și ca să fiu sigur că mesajul ajunge la tine și îl citești, o să-ți dau 5% avertizare(warn), lucru care nu va afecta în vreun fel posibilitatea ta de a posta pe acest forum.


O seara bună îți doresc!   
alx
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

alx

#31
Pentru comportamentul din ultima perioadă de pe aici, userul @Guest  a primit warn 50%. Prin urmare, toate mesajele sale vor fi moderate o vreme!
   alx
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

alx

@horia2008  avertizare 10%
@ Guest avertizare 50%.


EU N-AM TIMP DE GLUME!
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."